Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:23:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Reality show Srbija  (Pročitano 5277 puta)
13. Jul 2020, 18:48:13
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider


Ovaj covek tvrdi dosta stvari

-da ih namenski drogiraju
-da im ukudaju i uslovljavaju honorare ucestvovanjem
-da postoji zatvor koji potpisnika ugovora lisava svih prava
-da ona glasanja o ostanku kurcu ne vaze
 itd itd

Mi u principu znamo sve to, uglavnom se zovu neke kurvetine i probisveti da ispadne sranje. Ali kada cujes ovako eksplicitno, neka lampica se upali. Gledao ili ne gledao.

Mi realno imamo medijsko roblje, robove koji sljakaju na konto gledanosti ili popularizma. Nismo ni prvi ni poslednji koji ovaj vid zabave prezentuje. Ali ovaj robovlasnicki pristup mislim da retko ko ima. I ako ih ima vise nego sto ja mislim, ne menja cinjenicu da je prosto to u nasem dvoristu.

Je l postoji neki sud, neka organizacija koja ce ovome stati na put? Je l to uopste moguce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 453
Kad potpišu ugovor, praktično im mogu šta god oće, nek čitaju malo šta potpisuju, jebi ga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa to je i poenta, koji kuac postoji nesto gde mozes da potpises da si rob.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 453
Pa nisi rob, ti i dalje imaš slobodu, ali ono, ako prekršiš pravila ugovora moraš to i da platiš, pa ti vidi dal ti se isplati... da žalim učesnike rijalitija mi je ko da žalim ove zvezde Granda što ih teraju da rade maltene svaki dan po kafićima i klubovima u zemlji i inostranstvu, maltene non-stop na putu ili na šljaci, pa posle se kao žale kako im je posao težak... hteli da žive ko bubrezi u loju i da voze skupa kola i kupuju stančine po Beogradu, sad nek trpe dok im ugovor ne istekne. Svako ima pravo da ne potpiše i ne učestvuje, al kad oće leba bez motike, neću ja da ih žalim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ne zalim ih ni ja. Ali postoji zakon koji mora da se postuje. Postoji i zakon koji stiti nekoga od potpisanog ugovora ako takav ugovor krsi druge zakone.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Znam jednu lokalnu sto se vuce po rijalitijima. Iskreno, takvi i nisu za bolje. A nema sta da ih sazaljevas, uzimaju dobre pare a ne rade nista tj sede po ceo dan i isceniraju poneku svadju i tucu da bude zabavno babama koje glasaju SNS i ostalom zivlju koji to gleda.

Citat
Je l postoji neki sud, neka organizacija koja ce ovome stati na put? Je l to uopste moguce?
Covek pre neku godinu na RTS-u priznao kako potpisujes jedan ugovor ovde a kad odes u Rusiju da radis potpuno drugi. Sto bi kao trebala da bude prevara visis razmera posto direktno ostecujes drzavu za porez i ostale jebade. Ako to neko nije procesuirao kako ocekujes da procesuiraju cist ugovor koji potpisujes gde ima i govna da jedes ako ti tako kazu?  Sad jbg, jedino to da im daju drogu da ispitujes, ovako ti je tu otprilike sve generalno cisto. Potpises ugovor, zovu te, odradis sta ti se kaze i uzmes neke pare.

Inace, ne racunajuci par stvari, svaki rijaliti ti se svodi na to. Sasa Popovic to isto radi Zvezdama Granda, smatra da ih je proslavio i dao sansu(sto je delimicno istina) pa ih tako izrabljuje posle zaradjujuci velike pare na istima. Takodje sve po ugovoru.  Smile

Mislim eto, ako idemo u jos sitnije pore, takvih je 95% privatnika. Jednostavno ih ne interesuje, oni su gazde i tvoje je da rmbacis. Tako da, eto, vise je mozda do mentaliteta.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Tebra, pogledaj sta prica ovaj covek. Niko dokaze nema i ne zeli da se sukobljava, ali oni cak i te pare ne dobijaju.

Ja bih razumeo da je neko potpisao da ispadne moron za pare. Ok, ispadne moron, uzme pare i to je to. Ovo je dublji kriminal....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 453
To za drogu što reče, koliko znam oni su većina tu ionako na lekovima, pošto su mahom mentalni pacijenti, ko će sad da gleda šta je njima prepisano, a šta im se daje uz to... plus imaš ove matore koji ko zna dal imaju neki zdrav organ u telu, tipa Lepi Mića, šta ima dodatno da ga drogiraš, on kad popije sve što mu je potrebno da pregura dan, daleko je od uračunljivog...

A sad to za ugovor, dal krši zakone... možda krši možda ne, al vidiš, niko od učesnika sigurno neće da potegne da se parniči s Pinkom oko toga, jer jebi ga, em Mitrović ima pare za bolje advokate, em im se ne isplati, nisu oni ušli u to ne znajući šta ih čeka, al i dalje im je bolje da sede gde su i jedu govna plus su za to plaćeni i imaju džabe smeštaj, hranu, piće i ko zna šta sve još, em posle mogu bar još 6 meseci do godinu dana da žive od te neke slave, a onda opet uđu u sledeći rijaliti, opet znajući šta ih čeka...

E sad dal dobiju pre, čisto sumnjam da bi neko opet ulazio u to da nije plaćen prvi put, a imaš ljude koji su bili bar 5-6 puta po raznim televizijama... znam da ne dobiju honorar ako prekrše pravila, plus može da im se desi i kaznu da plate, al jebi ga, sve to piše u ugovoru...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa upravo je i to jedna od stvari, niko nece sa hepijem, u ovom konkretnom slucaju, da se parnici. Uslovljavaju ih novim ulascima u show tako sto ce im platiti prethodni. Kako ovaj kaze imaju neku stavku da honorar mogu da plate godinu dana od zavrsetaq. I onda te pozovu pre godinu dana i onda ti potpises ucestvovanje pre isteka dogovorenog perioda.........

Nije ovo samo problem tih bolida u Srbiji, imas firme ozbiljne, kao Forma Ideale gde je zaposlenima zabranjeno da se sindikalno udruzuju. Ovo je taj primer, javni, na nacionalnoj je televiziji pobogu, gre je ocit kriminal i eksploatacija ljudi na delu.

Kakvi god da su ti ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pisali smo o tome...

to je ogledalo u koje kad se pogledas izgledas odlicno...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:23:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.