Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Satima je odjekivala rafalna paljba: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca  (Pročitano 7454 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

pa zato su tako i prosli...

al to je nista u odnosu na to sto ce biti...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
100 za jednog.

100 nevinih zivota za jedan okupatorski
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5223
Zastava Voždovac-Beograd
Ono kao oni idioti sto opravdavaju silovanje devojaka time "KO JOJ JE KRIV STO JE NOSILA MINI SUKNJU!"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Ono kao oni idioti sto opravdavaju silovanje devojaka time "KO JOJ JE KRIV STO JE NOSILA MINI SUKNJU!"


Pa nismo mi nosili mini suknju, nego su ilegalni gerilci koji su nakon izvrsene akcije oblacili civilnu odecu masakrirali nemacke vojnike. Dosta bre zezanja! Kako vas nije sramota?
¨
Ko je pobio Nemce, s namerom da izazove odmazde? Taj je kriv, ne Nemci. Kakve ste moralne GNJIDE, folirate se kako nista mi nismo krivi. Nismo kurac!
« Poslednja izmena: 22. Okt 2019, 17:50:51 od kamchatka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ilegalni? A okupatori su ti legalni?

Fuj
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Нова интерпретација:нацисти су милостиво гранатирали и бомбардовали манастир Жичу 09. и 10.10.1941., а разарање Народне библиотеке на Косанчићевом венцу је, у ствари, био чин демонстрације културне супериорности више, германске расе  Smile  Smile  Smile  Smile

Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2019, 18:36:15 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Нова интерпретација:нацисти су милостиво гранатирали и бомбардовали манастир Жичу 09. и 10.10.1941., а разарање Народне библиотеке на Косанчићевом венцу је, у ствари, био чин демонстрације културне супериорности више, германске расе  Smile  Smile  Smile  Smile

Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Ne, problem je stp si TI pristrasan, pa nemilosrdno juris Nemce za sve sto su nama naudili, a pravis se da mi nismo njima nista naudili i da nista nismo imali odgovornosti u svemu tome. Mislis bombardovanje Drezdena vatrenim bombama kojima su svi civili skoro kolektivno sprzeni na mestu, a lesevi im postale slepljeni za asfalt je bilo po konvencijama? Mislis kad su Rusi kao 'saveznici' 'oslobadjali' Poljsku pa pobili preko 20 000 ljudi iz poljske elite u Katinu, to je bilo po pravilima? Mislis kad su nas 'saveznici' bombardovali na Uskrs 1944., da je to bilo po konvencijama?

I da li je po pravilima internacionalne politike da proizvoljno, preko noci cepas pakt sa nekom zemljom, pa predjes na stranu njenog neprijatelja u ratu? Znaci mi mozemo to da radimo, i mozemo da vodimo ilegalan gerilski rat i da secemo muda nemackim mrtvim vojnicima, a Nemci ne smeju nista da uzvrate?

Gadi mi se taj dupli moral i to odvratno odbijanje da se prihvati bilo kakva odgovornost s nase strane. To je nemoralno, i to je citav smisao svega ovoga sto pisem, Ne da branim Nemce, vec da skrenem paznju da moramo biti realni o tome sta su SVE strane radile, pa i nasa.

Inace kad smo kod crkava, potrazi sta su saveznici u Italiji uradili, na Monte Kasinu, gde su sravnili sa zemljom stari manastir, pa pustili marokanske regrute da masakriraju nemacke zarobljenike i siluju italijanske zene po volji.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2019, 18:55:41 od kamchatka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Шта су други радили и коме није предмет ове теме, важно је да се нагласи да је само у претходном веку Немачка три пута извршила агресију на Србију, паметноме доста....
« Poslednja izmena: 22. Okt 2019, 19:07:31 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 363
Шта су други радили и коме није предмет ове теме, важно је да се нагласи да је само у претходном веку Немачка три пута извршила агресију на Србију, паметноме доста....


POnovo totalno pristrasna i ideoloska izjava. A koga smo mi napadali? Bugarsku, Tursku, Makedoniju, Albaniju. Pa Bosnu. Pa smo Italiji otimali teritorije da bi ih ukljucili u tu Jugoslaviju. Sad, ti bi mozda rekao da smo se mi samo 'oslobadjali' u tim ratovima, ali u SVIM tim zemljama je bilo ljudi koji to nisu tako dozivljavali.

Ja sam objasnio zasto nas je Nemacka napala 1941. Zato sto smo je izdali i presli na stranu zemlje koja je izvrsila agresiju na Nemacku 1939.

1914. smo mi bili u ratu sa Austro-Ugarskom, a Nemacka je kao njen saveznik usla u taj rat. A mi smo i te kako krivi sto smo provocirali Austro-Ugarsku tim jugoslovenskim sranjima. Onaj jebeni Gavrilo Princip je u BEOGRADU vezbao gadjanje pistoljem pre nego sto je otisao tamo. A Srbija ga je pustila. Niko se NIKAD ne pita zasto je Srbija zajebavala Austro-Ugarsku. Znaci mi mozemo njima da kazemo da nameravamo da podrzavamo ujedinjenje Slovena, na njihovu stetu, a kad nas oni napadnu mi PONOVO kao 'nemamo pojma' otkud to. Pa otud, budalo, sto si to dobrim delom sam izazvao.

A hajde da vidimo sta je bilo sa NEMACKIM civilima u Jugoslaviji. Gde su? Koliko ih je proterano ili ubijeno?

I zar nismo mi oteli Vojvodinu Madjarskoj? A, to je bilo 'oslobodjenje'. Pa nama mozda, ne njima. I siptarima je 1999. doslo 'oslobodjenje'.

Srbija se od 1912. pa do 1918. nemilosrdno sirila na racun svih komsija, ali bukvalno svih, osim mozda Crne Gore.I sad smo mi vecite zrtve koje drugi napadaju. Pa imateli vi mozga? Eto koliko su Hrvati mislili da ih 'oslobadjamo', pokazali su nam u NDH. I Makedonci su jedva docekali da budu samostalni. Muslimani su uvek hteli u Turskoj da budu. A Vojvodinu smo capili jer smo imali politicki uticaj u to vreme da to izvedemo. Samo nemoj mi pricati da smo mi bili izlozeni agresiji, a nismo nikog napadali.

« Poslednja izmena: 22. Okt 2019, 19:24:10 od kamchatka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
Истина је да сам се заклео да ћу цару бити веран и против Турчина за слободу очевине моје војевати, а познато вам је да ја моје заклетве не преступам, нити цара изневеравам и остављам, но цар оставља мене и сав народ српски, као његови стари што су наше прадеде остављали, зато идем натраг преко Саве, а немам писара ни других учених људи, но ћу ићи од манастира до манастира и казивати сваком калуђеру и попу да у сваком манастиру запишу: да више никад ко је Србин Немцу не верује.


Рече некада фрајкорски лајтнант, Алекса Ненадовић, записао његове поучне речи прота Матеја Ненадовић у Мемоарима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.