Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Verovali ili ne moja porodica vodi sudski spor koji traje vise od 44 godine  (Pročitano 14375 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
Za Strazbur treba para

NE. sve je besplatno, lično sam se raspitao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
44 godine ? Malo je kume Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Ajmo da nastavimo malo da kritikujemo sud i postavljamo nove dokaze.....   Kao sto sam i obecao...dokaz o slucajno pogresno upisanim suvlasnickim delovima i da napomenem da je tada katastar bio u sudu i da su sve hm...slucajne greske na moju stetu a u korist suprotne strane.Napomenuo sam sudiji koja je vodila postupak da se delovi ne slazu a ona je rekla da je za nju merodavno ono sto pise u katastru,tako i jeste a kada sam hteo da ispravim gresku u katastru nisu mi izasli u susret i nisam nista mogao jer su oni rekli da je greska zastarela i vise se ne ispravlja.Tako da sada imamo situaciju da SLUCAJNOM greskom suprotna strana umesto 33/216 ima suvlasnicki deo 33/144 sto je u procentima umesto 15.2 procenata ona ima 22.9 procenata na jednoj nekretnini i na drugoj nekretnini umesto 33/108 upisano joj je 66/144 ili kako je trebalo jer nisu ni znali da skrate razlomak 33/72 a u procentima umesto 30,5 upisano joj je 45,8 procenata .Toliko o marljivosti...tacnosti i nepristrasnosti suda.Moracu cesce da obilazim katastar nepokretnosti da se ne bi desilo da jednod dana odem a ona ima 216/216 i na drugoj nekretnini 108/108....iskreno ne bi me cudilo.Imate slike kao dokaz ...kliknite na njih pa sve proverite...bice jos objava ne brinite...poz i zaboravio sam da napomenem da ne bi bilo zabune da je i moj pokojni otac Jojic Sreta kasnije postao suvlasnik na jednoj nekretnini zajedno sa mojom majkom jer su zajedno isplacivali ostale naslednike pa su on i majka uz dogovor jedan deo nekretnine upisali na njega.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20180817_102026.jpg
(320.19 KB, 1224x1632)
20180817_102050.jpg
(303.29 KB, 1224x1632)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Nastavljamo dalje sa sa meni potpuno nelogicnim a sudu logicnim i zakonskim resenjima.Radi se o jednoj ostavini koja je podeljena u tri manje i onda se svaka posebno vodi i naravno osoba sa kojom vodim spor se ne pojavljuje na ostavinama a shodno tome sud smatra da se prihvata naslednog dela i dodeljuje joj.I naravno meni najzanimljivije da mi je osoba sa kojom vodim spor, 6 meseci a mozda i godinu dana pre nego sam ja to jest moja majka dobio resenje rekla ....dobila sam jutro zemlje,dedovine (0.57 hetara)...kako je ona to mogla znati ako sam ja resenje dobio tek posle sest meseci a mozda i vise...mozda i celu godinu.Naravno na svaku ostavinu sam se zalio i nisam je priznavao za naslednika a mislim da je po zakonu kad se neka od stranaka pobuni na ostavini sud prekida ostavinu i salje stranke u parnicu....sudu je cilj da parnice ne bude...oni imaju neki svoj cilj....i voleo bih da se neko ko se razume u pravo potrudi i objasni mi ove slike dole....za sve gore izreceno sam spreman da idem na POLIGRAF.Treca slika je izvod iz MK osobe kojoj je dodeljen nasladnicki deo.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_20160607_085100_220 (1).jpg
(1346.68 KB, 1944x2592)
20180815_110730.jpg
(108.73 KB, 1632x1224)
IMG_20180816_185349_416.jpg
(219.36 KB, 1224x1632)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
ZAKLETVA SUDIJE I STUPANJE NA FUNKCIJU

Polaganje zakletve

Član 53

Pre stupanja na funkciju, sudija polaže zakletvu pred predsednikom Narodne skupštine.

Predsednik Vrhovnog kasacionog suda polaže zakletvu pred Narodnom skupštinom.

Sudija koji je izabran na stalnu sudijsku funkciju ne polaže ponovo zakletvu.

Tekst zakletve

Član 54

Zakletva sudije glasi: "Zaklinjem se svojom čašću da ću svoju funkciju vršiti verno Ustavu i zakonu, po najboljem znanju i umeću i služiti samo istini i pravdi". PA DRAGE SUDIJE SRETNO VAM BILO.... JER I ZA VAS GORE POSTOJI JEDAN SUDIJA ON KAD PRESUDI PRESUDA JE UVEK PRAVEDNA,NEMA ZALBE I PREDMETI MU NIKAD NE ZASTAREVAJU,NE PRAVI GRESKE SLUCAJNE ILI NAMERNE JER ON SVE VIDI, SVE ZNA I SVE CUJE I JOS JEDNOM SRETNO VAM BILO.......TREBACE VAM PUNO PUNO SRECE KAD DODJE RED NA SUDJENJE VAMA..............................   IZVOR:FB Palata Nepravde Sremska Mitrovica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
pa lepo piše da se zaklinje svojom čašću. gde si ti video časnog sudiju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
pa lepo piše da se zaklinje svojom čašću. gde si ti video časnog sudiju.
     Bila je jedna ...posteno radila,redovno zakazivala rocista,korektno saslusavala obe strane...ali zadnje resenje koje je donela.......sad ne znam sta da mislim o njoj....izgleda moraju da rade po necijem nalogu i da proces zavrse sto pre....i da to skarabudze kako god bilo ipak je moja porodica strajkovala gladju ispred tog suda i dosta ljudi je upoznato sa duzinom procesa pa neko sa vrha i njih malo udara po nosu jer se inace ne bi desilo da sudija kojoj sam hteo da predam izvod iz maticne knjige rodjenih osobe sa kojom imam spor kaze ,,ja to ne smem da primim,,....iskreno...meni je njih zao.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ili sudiš kako ti se kaže, ili predsednica veća kaže kolegama kako da postupe prema tebi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Da postavim i video strajka pred sudom cisto da oni koji su pregledali ovu temu i zainteresovali se za nju mogu i to da pogledaju...i da napomenem da je ovaj medij koji je postavio video jedini koji je na svom portalu smeo da objavi sliku izvoda iz MK a ostali ne....bilo ih je jos koji su izvestavali o tome ali ne bas sa toliko hrabrosti.Malo sam se zbunio na pocetku jer smo krenuli u strajk posle neprespavane noci jer se nije bas bilo lako odluciti na takav korak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.327 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.