Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:33:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izuvateli cipele u svom stanu?  (Pročitano 27825 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Naravno da skidam cipele/patike i navlačim zimske/letnje kućne papuče.Pošto se kuća redovno čisti,od gostiju ne zahtevamo izuvanje,ali korišćenje otirača da.
 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Mislim da bi trebao da budeš baš kvalitetan komad budale da u svom rodjenom stanu budeš u cipelama

ima svakavih ljudi al ono kad je vec dzukela u stanu koji ce se kurac izuvati
licno jedva cekam da se izujem kad dodjem sa posla doduse dzukela u sta n mi nikad ne bi usla,a kamoli je drzao

Код мачке је ли ситуација гора или боља? Мислим има ли више длака и то?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Мачке су доста чистије...мада мислим да се више лињају...  Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
Mislim da bi trebao da budeš baš kvalitetan komad budale da u svom rodjenom stanu budeš u cipelama

ima svakavih ljudi al ono kad je vec dzukela u stanu koji ce se kurac izuvati
licno jedva cekam da se izujem kad dodjem sa posla doduse dzukela u sta n mi nikad ne bi usla,a kamoli je drzao

Код мачке је ли ситуација гора или боља? Мислим има ли више длака и то?

isto misljenje za macke kao i za dzukele mesto im je napolju
mom pekinezeru u boksu onomad nista nije falilo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па да, тако сам и мислио баш због лињања... А обично су мачке повлашћене у односу на керове, као оне могу у кућу/стан а керови не.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
lebe mekani...

kako ce preziveti te zivotinje...

one su tako prljave...


inace za vasu informaciju...95% kucne prljavstine...je ljudska koza...

kao i razni derivati ljudske aktivnosti...

apsolutno cista sredina...je milion puta nezdravija nego bilo koja prljavstina...

a hemija koja se koristi za tzv dezinfekciju...

ona je 5miliona puta otrovnija za coveka nego bilo koja mikrobiologija koja moze da se formira...

znaci bilo koja...uzimam i najgore slucajeve...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
i da je tacno, pored moje koze necu da cistim i kerecu.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija


inace rijetko kad gazim cipelama po tepisima i stazicama itd...bilo gdje ...pa i kod kuce,...
i pimjetio sam da zene to nesto bas i ne vole  Smile
nemam pojma zasto.... Smile
kad nema  vjestice..... onda udjem u cipelama..msm ako svratim po nesto sto sam zaboravio...
pod uslovom da to nesto sto sam zaboravio nisu cipele..podrazumijeva se.... Smile
jer onda ne bi gazio u cipelma ....posto sam ih ..jelte ...zaboravio... i nisam ih obuo... Smile

u svakom slucaju bez obzira sta da sam zaboravio ili nisam....podrazumijeva se da necu progacati preko tepiha u blatanjavim cipelama ...

najpre jer nisam posve nenormalan  Smile a  imam i validne papire da sam skoro normalan  Smile...ali to nije tema  Smile
a i to bi skupo kostalo..posto vjestica jos od novembra- decembra prosle godine planira kupovinu novog tepiha ..koji bi bas bas lijepo 'sjeo u dnevni' ...ali ima samo jednu manu... a to  je cijena ...kosta 540 maraka...  Smile doduse to  i nije tako skupo...koliko kostaju neki drugi koji joj se svidjaju...i koji bi bas sjeli u dnevni.... Smile
i nije mi nesto jasno po pitanju tih tepiha  Smile je l  sto je tepih manji -on je sve  skuplji... Smile
ili ima neka druga caka  Smile

a po 'keramickim podnim podlogama' tu sinjam i ja i ko god dodje u cipelama ... Smile
bolje je  da se gosti ne izuvaju...brze ce otici.. Smile .i napravice ti manji trosak... Smile
a ako odu brzo -onda i ja imam dovoljno energije da izbrisem tragove koje su ostavili iza sebe...
cesto zbog sopstvene sigurnosti i ja odem s gostima... Smile
a imam ja i papuce...i za sebe i za goste... Smile nisu skupe 3 marke ..kupio  jedno 12 komada pre godinu dve i rade poco i dan danas. Smile ...samo ih povremeno sibnes u vesmasinu ...i ko nove  Smile

uglavnom ako uzmemo u obzir kako se odrzavaju nase ulice..plocnici...pa i haustori i holovi u raznim institucijama
i vidne su tone smeca i prljavstvine na svakom koraku....a i plocnici se peru dvaput godisnje...
najbolje je cipele skinuti i to ispred vrata i dezinfikovati ih... pa ih tek onda unijeti u zivotni prostor... Smile

nas narod uglavnom obitava u malim  zivotnim  prostorima... sa malo stambenih kvadrata na raspolaganju...
a nas narod uglavnom ima vise clanova na kucnoj  listi... vise nego sto bi trebalo... 
pa tako .... ako dnevno prodeftiluju samo dve osobe  u obuci
stvara se poprilicno nezdrava zivotna atmosfera...
a kamoli sad da cetri clana porodice paradiraju u obuci u 50-60 m2... Smile

ko moze,..nemam nista protiv...


dok je moje domacinstvo imalo dva stalna clana..lesija i mene......nije bio problem...
ponekad sam i spavao u cizmama ili cipelama... Smile
ali eto ...onda dosla neka zenturaca...smotala me i nagovorila na svasta...izbacila lesija...obiljezila teritoriju...
umnozila se  Smile
uspostavila svoja pravila...
i ako mi se ne svidjaju njena pravila - mogu slobodno da idem... Smile
a gdi cu..kad nisam nigdi pispio  Smile  Smile

i zato se izuvam ispred vrata  Smile ...sto je sigurno sigurno je  Smile ..
a i nije bas ni tesko  Smile odvezes pertle svuces cipele...obujes papuce i gotovo...
ali  kad malo popijem  i  ako imam kacigu na glavi - udjem i u cipelama... ko da se ja vestice bojim  Smile kaciga je cvrsca od njene metle i od dzogera a iz njenog gloka sam izvadio udarnu iglu...tako da  Smile

salim se ja malo   Smile

nemam ja takvih briga an i prblema....kad moram uci u obuci -udjem...
kad ne moram..kad ne zurim  - skinem cipele i kraj price... Smile
sta imam bauljat po kuci u cipelama ...
cipele obuvam kad krenem napolje,... Smile
sta ce mi cipele na nogama u kuci  Smile
a  i inace.... jedva cekam da ih skinem... Smile

sta je l vi...ustanete ujutro i obujete ciepele i sjedite u cipelama u kuci  Smile

svasta... boze dragi  Smile

odo sad namjerno izut cipele i stavit noge malo na stolicu ..i ako mi padne na pamet odo u carapama do kola...ili do kioska...
da vidim ko ce mi sta reci  Smile i kad dodjem kuci veceras...obut cu cipele ispred vrata i bicu u kuci u cipelama... Smile kad mozete vi - mogu i ja  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava
 DA  :ballbounce:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:33:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.