Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo "Kralj komedije" Džeri Luis  (Pročitano 2690 puta)
20. Avg 2017, 21:58:27
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Preminuo "Kralj komedije" Džeri Luis



Džeri Luis, legendarni komičar koji je publiku širom sveta oduševljavao najpre zajedno sa Dinom Martinom, a potom i u nizu sopstvenih filmskih hitova u kojima je tumačio glavne uloge tokom 1950-ih, preminuo je u 91. godini u svojoj kući u Las Vegasu, javljaju svetski mediji.


Luis je jutros umro prirodnom smrću, okružen članovima svoje porodice, rekao je publicista Kendi Kazau, prenosi AP.

Američka agencija Luisa opisuje kao "komičara s licem kao od gume" i režisera čije su dobrotvorne emisije "Teleton" postale čuvene koliko i njegovi filmski hitovi.

Luis je tokom života stekao nadimak "Kralj komedije", a osim glume bavio se i pisanjem - bio je pisac, scenarista, producent, a poznat je i po humanitarnom radu.

Rođen je 1926. godine, a debitovao je na velikom platnu ulogom u filmu "Moja prijateljica Irma" 1949. godine.

Svetsku slavu stekao je 40-ih i 50-ih godina prošlog veka, a uspešno je sarađivao s Dinom Martinom, s kojim je glumio u mnogim filmskim ostvarenjima.

Luis je postao zvezda nastupajući uz Martina i zabavljujući publiku u noćnim klubovima, na televiziji i u filmovima.

Nakon što se duo Luis-Martin raspao 1956, tumačio je glavne uloge i režirao niz filmskih hitova kao što je "Otkačeni profesor".

Novije generacije ga znaju pre svega kao neumornog voditelja emisije "Teleton" čija je svrha bila sakupljanje novca za žrtve mišićne distrofije.

Povukao se iz filmske režije 1995, ali se na film vratio kao zvezda drame iz 2016. "Maks Rouz".

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 61
Zastava Beograd
RIP... kako sam se smorio kada sam pročitao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 273
Zastava Užice
mob
Siemens mc 60
Bedak!
https://www.youtube.com/watch?v=XaJ5PQ_BV8g
Samo jedan od segmenata koji me vrati u "Letnji bioskop" 90ih.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2017, 14:24:50 od cheinchi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
R.I.P
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
zajebant je bio ai ljubazan je bio
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Izluđivao me svojim urlanjem u "Artistima i modelima",ali mi je detinjstvo učinio malo lepšim.Neka mu je laka zemlja.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
e gotivio sam ga... i bas mi je nesto zao bilo...Smile

sinoc sam malo gledao'luckastog profesora' ..i naravno nista mi nije bilo smjesno... Smile
i pitao sam se..jbt ...kako sam se ja nekad  mogao onako smejati... uz pomenuti film... Smile
nekad davno kad  sam gledao pomenuti film...valjo sam se od smjeha... Smile

valjda sam predugo trezan...pa mi ne funkcionisu bas  dobro sistemi za smjeh... Smile Smile Smile
a doduse nije to..gledao sam sinoc i 'crvenog patuljka' pa sam crko od smijeha... Smile
ne znam sta je bilo u pitanju... ali nije mi bio smjesan 'profesor'  Smile


IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.