Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Video Montaza - Adobe Media Encoder - Problem  (Pročitano 3074 puta)
24. Nov 2016, 16:08:40
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 380
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 50.0
mob
Nokia 2600
Nadam se da smem ovde da postavim pitanje, a odgovor moze i ovde a moze i u poruci, hvala unapred za pomoc  Smile
Naime, radim u Adobe Premiere CS4 (slab mi komp za novije verzije)
Sve radi kako treba ali kad Premier-ov PRPROJ fajl treba da konvertuje u AVI, Adobe Premier CS4 pokrece Adobe Media Encoder CS4, zapravo poziva Encoder u okviru Premier-e programa i tada se Encoder otvara u okviru Premiera a.
E tu je problem, zato sto Encoder blolira prilikom ucitavanja i program se ugasi.
Suma sumarum, Ne mogu da Premierov PRPROJ fajl prebacim u AVI ili MPEG ili neki treci slican Fajl.
Zna li neko neki drugi Encoder koji ce prepoznati Prproj Fajl iz Adobe Premiere programa koji moze da prebaci PRPROJ u AVI ili neki fajl.
Ima li neko ideju za neki drugi konverter ili samo osudjen na neuspeh sa Adobe Encoder-om...
Svaki predlog je dobrodosao, osedeh od muke i jos jednom hvala unapred.  Smile

IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Promijeni Premijer. Ako ne možeš noviji onda uzmi stariju verziju. Adobe je stvorio program Encode da exportuje Premijerove Projekte. (Možda još neke, nego ja radim sa Premijerom pa toliko znam) To je taman tada negdje i napravljeno kod četvorke tako da moguće da je to baš vezano za tvoju verziju. Ako je tako svi premijeri prije četvorke su eksportovali bez Encodera, a četvorka je eksportovala samo sa njim, naredne verzije (usled žalbe korisnika, vjerovatno) su eksportovale i sa Enkoderom i bez njega. Uglavnom .prpoj nije video format već projekat fajl. Kada želiš sačuvati projekat u Premijeru moraš ga sačuvati nekako, ako se ozbiljno baviš tim poslom, a čuvaš ga sa tim fajlom.
Tvoje pitanje je takođe bilo zašto ti koči. Možda ti kompjuter ne podržava Encoder. Možeš li samo Enkoder da upališ nevezano za premijer, da li hoće tako da radi?
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 380
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
mob
Nokia 2600
Zdravo, najpre hvala na odgovoru.
Ono sto sam uspeo da naucim jeste da je Premier-e sam po sebi jedan obiman i ozbiljan program velikih mogucnosti.
Odmah da se razumemo, ja sam amater, pocetnik, neki meni dragi ljudi se bave montazom profesionalno, pogledao sam neke njihove radove, dopalo mi se i dobio sam zelju da sam nesto naucim. Iskreno, nikad se ne zna, ako to savladam dobro, mozda cu jednog dana i sam biti angazovan na nekom projektu, mada to je daleko za sada....
Naime, sve mi je radilo kako treba. prvi put kada mi je puk'o Encider, tada sam nesto uporedo  konvertovao u AVI fajl iz nekog drugog programa i u tom momentu je radio ii Premier, a ja Genije sam kliknuo na Export i ocekivao da ce sve biti kao sto je bilo do sada, ali u momentu otvaranja Encodera, oglasio se i onaj fajl iz nekog levog programa, pitao me dali zelim da ga snimim  i Encoder se u tpm momentu pobunio prvi put i prijavio gresku:

Adobe Media Encoder CS4 has stopped working
Check online for solution andr close the program
Close the program


Reinstalirao sam Premier komplet i sve je bilo kao nekad, export-ovao par klipova u AVI i sve je radilo kao podmazano, ali jednom prilikom kada sam hteo da export-ujem u AVI, Mozzila se nesto pobunila nasla neku gresku jer sam ranije citao neke vesti i nisam ugasio Mozzilu, nego sam procitao i upalio Premier i hteo nesto da Export-ujemi, a Encoder je to jedva docekao, naravno da se ugasi.
Sve je isto, kazem sebi, OK ajde Jovo nanovo, uradim reinstalaciju, ali sada omah prijavljuje istu greskui i pogadjas ne dopusta mi bilo sta da Export-ujem.
Zato sam ovde zakukao ima li neke nade da ima neki drugi prograjm ili neko drugo reshenje, ali reshenje je reinstalacija Windows-a, pokusacu tako za pocetak.
Na kraju i da ti odgovorim, pokusao sam da otvorim sam Encoder, i krece da se ucitava i prilikom nezavisnog ucitavanja od Premier-a, prijavio je opet istu gresku koju sam ti napisao gore.
Naravno, koliki sam amater, mozes pogledati par klipova koje sam sam uradioi postavio na blog [link uklonjen] a tebi ako padne na pamet neki dobar patch ili neka druga ideja, kakva god, rado cu te saslusati.
U svakom slucaju ako imas i neki dobar materijal za ucenje, dobro bi mi dosao. Ako pogledas moje klipove, nadam se da mi se neces puno smejati, a ako imas predloge ili savete u vezi Encodera ili Premier-a generalno, tu sam i svakako, josh jednom, hvala na odgovoru.



« Poslednja izmena: 29. Nov 2016, 04:48:17 od enaB »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Stavi Premiere CS3 ako ne možeš CS5 ili noviji.
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 380
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
mob
Nokia 2600
Pokusacu iduce nedelje, sada imam nesto obaveza, ako nadjes kojim slucajem neki dobar patch za Adobe Encoder 4.0.0.374 posalji mi privatnu poruku da ti dam e-mail i jos jednom hvala, ali svakako cu te poslusato i probati i sa starijom verzijom.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.