Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubistvo i samoubistvo u vili u Niskoj banji zbog ljubomore oko devojke  (Pročitano 1368 puta)
06. Nov 2016, 14:33:21
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone SE 2020
UBICA PRE ZLOČINA POPIO KAFU SA ŽRTVOM Zaposleni u vili: Recepcioner i gazda bili su kao braća


Motiv ubistva još nije poznat, ali se najverovatnije radi o ljubomori. Jovanović je posle zločina ispalio sebi hitac u glavu, ali je još davao znake života kada su specijalci žandarmerije upali u vilu.

- Devojka osumnjičenog prisustvovala je zločinu. Ona je bila u jednoj prostoriji u vili sa Dejanom Dejančićem kada je upao Dejan Jovanović i pucao dva puta u njega. Nju je pustio da izađe pre nego što je digao ruku na sebe. Šta je tačno dovelo do ubistva, utvrđuju nadležni organi - kaže naš izvor.

Kako saznajemo, devojka recepcionera zbog koje je gazda upucan radila je u vili kao hostesa, sobarica i kafe kuvarica. U vreme ubistva u vili su bila još dva radnika i dva gosta, ali odmah su izašli, pa je u vili ostao samo Jovanović po dolasku policije.


Posle ubistva gazde pucao sebi u glavu: Recepcioner Dejan Jovanović (42)
Foto: privatna arhiva / Privatna arhiva Posle ubistva gazde pucao sebi u glavu: Recepcioner Dejan Jovanović (42)

Jovanović je navodno sebi pokušao da preseče vene, ali nije u tome uspeo, pa je ispalio hitac u glavu. Šta se tačno desilo i da li je ljubomora ili je nešto drugo bilo okidač za nezapamćeni zločin - utvrdiće istraga.

Odmah po primljenom obaveštenju da se desilo ubistvo, pripadnici niške policije blokirali su deo Ulice srpskih junaka, glavne ulice kojom se ulazi u Nišku Banju.

Pregovarači iz policije pokušali su da uspostave kontakt s osumnjičenim, komunicirajući s njim preko megafona. Jezivu tišinu remetio je samo ozbiljan glas policijskog pregovarača.

- Ti nisi čovek kriminalac, nemaš potrebe za ovim postupanjem. Izađi da ispričaš svoju priču - kaži nam šta je bilo. Pojavi se, barem sestra da te vidi. Olakšaj sestri i sestrićima. Pojavi se da vidimo da li si živ. Dejane, da li me čuješ, lekari Hitne pomoći su tu da ti ukažu pomoć. Pojavi se na prozoru da te sestra vidi - grmelo je sa policijskog megafona. Ispred vile nalazile su se Jovanovićeva sestra i devojka. Budući da nije bilo nikakve reakcije, specijalci žandarmerije pod punom opremom - sa pancirima, automatima, snajperima, okružili su vilu.

Glas sa megafona je utihnuo, a odjeknule su dve snažne detonacije šok-bombi, što je značilo početak akcije pripadnika MUP-a. Hitna pomoć pod rotacionim svetlima dojurila je do vile, začuli su se povici "lekari, brzo ovamo". Nedugo nakon toga, Jovanović je iznet na nosilima u pratnji policajaca i lekara... Saniteti su istom brzinom jurnuli ka Kliničkom centru u Nišu. Kada su žandarmi izašli iz vile, jasno je bilo da je drama koja je trajala četiri sata okončana.

- Pripadnici MUP upali su u sobu u vili "DND" u kojoj se nalazio osumnjičeni za ubistvo i zatekli ga u besvesnom stanju jer je pokušao da izvrši samoubistvo. Kolima Hitne pomoći prebačen je u bolnicu - saopštila je policija.

Prijatelji Dejana Jovanovića za njega kažu da nije bio sklon nasilju.

- Za tako nešto sigurno je morao da postoji ozbiljan razlog jer se radi o čoveku koji je promišljen i ozbiljan - kažu poznanici. Zaposleni u vili, šokirani zločinom, kažu da su ubica i ubijeni bili u dobrim odnosima.

- Dejančić je bio gazda kakvog samo poželeti možete. Tri godine sam tu, od otvaranja. S Jovanovićem je bio u dobrim odnosima. Bili su dobri prijatelji, kao braća, a Jovanović mu je bio i desna ruka. Sinoć smo bili zajedno, pili kafu. Sve je bilo normalno. U 20 sati sam otišla kući, Dejančić za Niš, a Jovanović je ostao da radi na recepciji. Šta se posle desilo, ne znam - kaže Danijela Vukić, kuvarica u vili.

Jovanović je zadobio prostrelnu ranu glave, operisan je na Klinici za neurohirurgiju i u teškom je stanju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.87
jak motel sa vise zaposlenih nego gostiju ko zna sta se tu sve odvijalo i cemu ustvari sluzi kao paravan,al ustvari zabole me nek utvrdjuje onaj ko je za to placen
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravoucenije, nemoj da heftas sobaricu pored zive zene...





KRIMI SOBARICA IZA REŠETAKA Pred policijom vešto glumila žrtvu, a na Fejsbuku otkrila svoju MRAČNU STRANU



Milica Dimitrijević
Foto: Facebook Milica Dimitrijević

Nakon višečasovnog saslušanja u tužilaštvu na kojem je negirala bilo kakvu umešanost u zločin Milica je juče popodne prvedena sudiji za prethodni postupak koji nije imao dilemu da li će joj odrediti pritvor.

- Pritvor je osumnjičenoj određen po dva osnova. Prvi osnov je zbog postojanja okolnosti koje ukazuju da će ometati postupak uticanjem na svedoke. Drugi osnov je taj što je za predmetno krivično delo zaprećena kazna preko 10 godina, a način izvršenja i težina posledica krivičnog dela su doveli do uznemirenja javnosti koje je takvog intenziteta da može ugroziti nesmetano i pravično vođenje krivičnog postupka - kaže portparol Višeg suda u Nišu Iva Popović.


Milica na mestu zločina
Foto: B. Janačković / RAS Srbija Milica na mestu zločina

Kako je "Blic" pisao obrt u istrazi ubistva Dejanovića, usledio je nakon analize forenzičkih i bioloških tragova sa lica mesta koje su pripupili krimi tehničari niške policije.

Čim je pristigao nalaz da je na okviru pištolja kojim je počinjeno ubistvo nađen DNK osumnjičene, a na telu barutne čestice, Više tužilaštvo je naložilo njeno hapšenje.

Milica je nakon zločina dobro zavarala svoj trag. Tokom trajanja uviđaja i dok se čekalo da "ubica" oslobodi taoce, kako se tada verovalo da je situacija u vili, ona je stajala okružena policajcima.

- Niko nije ni pomislio da ona može da ima neke veze sa ubistvom. Tvrdila je da je igrom slučaja prisustvovala zločinu - komentarišu policajci nakon što je otkriveno da je upravo Milica osumnjičena da je ubila gazdu vile i ranila recepcionera.

Posle dolaska policije, Milica je pokušala da se "opere" i u javnosti. Novinarima koji su pratili slučaj ispričala je svoju verziju priče po kojoj se kobne noći slučajno zatekla u vili. Tvrdila je i da nisu tačne špekulacije da je bila u ljubavnoj vezi sa Jovanovićem, koji je navodno potegao oružje u naletu ljubomore jer je navodno i Dejančić bio zainteresovan za nju.

Dan, nakon samog zločina, kada se verovalo da je Jovanović ubica, Milica je za "Blic" rekla:

- Jedva sam izvukla živu glavu. Pobegla sam bosa i bez jakne napolje. Slučajno sam se tu zatekla i samo zato sam videla ubistvo. Meni se Jovanović žalio da ga gazda psihički zlostavlja i to je verovatno razlog što ga je ubio - tvrdila je ona.


Foto: Facebook / screenshot

Tokom razgovora često je ponavljala da je u stanju šoka.

- Ne mogu još da se smirim. Ali moram da vam kažem da to što se tvrdi da je Jovanović pucao na gazdu zbog mene nije istina - tvrdila je Milica.

Zločin, pa fotografija za fotografijom...

Iako je tvrdila da je potresena zbog zločina i danima je tvrdila da o tome ne može da priča, Milica je odmah nakon ubistva delila svoje fotografije na društvenim mrežama.

Stravično ubistvo u vili "DND" u Niškoj banji dogodilo se 5. novembra, a Milica je već 11. novembra išla na rođendan, fotografisala se sa decom, smejala se, uživala...


Fotografija koju je objavila nakon ubistva
Foto: Facebook Fotografija koju je objavila nakon ubistva

Sutradan, 12. novembra, objavila svoju fotografiju, našminkana i sređena iz jednog kozmetičkog salona. A potom je sutradan uradila isto i tako svih narednih dana nizale su se njene provokativne i nasmejane fotografije.

"Mogu se pretvoriti i u zver"

Već početkom decembra Milica je svojim postovima počela da otkriva i svoju drugu stranu.

"Nek te ne zavarava moja miroljubivost ili strpljenje... Mogu se ja pretvoriti i u zver... Ožiljak za ožiljak, takva su pravila..." - objavila je ona sa fotografijom vuka.


Foto: Facebook

Takvi postovi i tužne pesme ređali su se i narednih dana.

.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.