Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sud u SAD: Radnici mogu biti otpušteni zbog marihuane  (Pročitano 902 puta)
16. Jun 2015, 23:23:43
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Sud u SAD: Radnici mogu biti otpušteni zbog marihuane

Vrhovni sud savezne države Kolorado, u kojoj je marihuana legalizovana, presudio je juče da pacijent koji je konzumirao marihuanu iz medicinskih razloga, ne može da se vrati na posao s kog je otpušten zbog te lake droge.

Ova presuda može imati značajne posledice po poslodavce i zaposlene u državama u kojima je legalizovana marihuana u medicinske ili takozane rekreativne svrhe.

Zasad je marihuana za medicinske svrhe legalizovana u 23 savezne države i prestonici Vašingtonu.

Kolorado je 2012. legalizovao marihuanu i time postao prva savezna država u kojoj je dozvoljeno uzgajati, kupovati, prodavati i konzumirati tu laku drogu. Mada se današnja presuda tiče pacijenata koji koriste marihuanu u zdravstvene svrhe, ona može uticati i na one koji je konzumiraju iz zabave.

Današnja presuda se tiče Brendona Kouts, kvadriplegičara kojeg je otpustio Diš netvork (Dish Network), provajder interneta i satelitske televizije. Ta kompanija je navela da Kouts nije bio pod uticajem marihuane na poslu, ali da kompanija ima politiku "nulte toleranciju" za droge. Takođe se pozvala na federalni zakon SAD prema kojem je marihuana nelegalna.

Kouts je paralizovan u saobraćanoj nesreći a medicinska marihuana mu je prepisana pošto je ustanovio da mu pomaže prilikom jakih grčeva.

Izvor http://beta.rs/zanimljivosti/zabava-vesti/5982-sud-u-sad--radnici-mogu-biti-otpusteni-zbog-marihuane
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.5.17
mob
I-mate 30 Pro
Po ovom novom zakonu ako nemaju pravo da dovode u pitanje bilo koji potez vlasti...i ako specsluzbe utvrde da su teroristi nije potrebno da se to dokazuje...

Hello nazi land...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
svasta... Smile nije mi jasno  zbog cega  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.