Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prekida se emitovanje rijalitija "Parovi"  (Pročitano 4822 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.60
mob
Ericsson jeste
jesu
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Pitam se koliki debil treba da budeš da nazoveš sebe Maca Diskrecija.  Garant glupa kurava čula negde tu reč pa joj zvučalo kul i ajde odsad zovite me Maca Diskrecija. A i što da ne, ako može Dželjana da nazove svoju ćerku Šeherezada, što ja ne bih bila Maca Diskrecija!  Smile

Bila bi sad fora da sad neko upozna Staniju sa rečju sekrecija. Sigurno bi se odmah primila. Stanija Sekrecija!  Smile Baš bi bilo kul.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15432
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.60
mob
Apple iPhone 6S
Gledao sam malo ovo poslednjih dana, posto se digla citava frka, pa me interesovalo o cemu se radi. U sustini tu Macu podjebavaju ovi ostali koji nisu nista bolji od nje. Ne znam da li to rade namerno ili sta, ali mnogo je jadno u svakom slucaju. Devojka je iz Bosne i Srbija joj je strana zemlja. Ne moze ona da zna koliko azbuka ima slova, kada se u Bosni u njenom delu Bosne azbuka ne koristi niti se uci u skoli. Odakle ona moze da zna kako se zove deciji hor u Srbiji kada nije iz Srbije. Moze da zna da ima neko opste obrazovanje. Ali devojka je tipa rodjena i odrasla u ratu i borbi za golu egzistenciju i tipa o skoli nije ni razmisljala. I sad je kao podjebavaju zato sto ne zna nesto sto realno da zna, ne bi bila interesantna za rijaliti sou. Po meni je mnogo veca sramota kada neka nasa kalastura to isto ne zna. Prosto nije ravnopravna borba. Ako je kviz znanja, neka pitanja budu opsta tako da su startne pozicije iste. Prvo sam mislio da je negde iz RS, ali po imenu i ovo malo sto sam odgledao rekao bih da je iz muslimanskog dela. Ne znam ni sta sam ovo pisao, ali odgledao par dana malo i ovo mi bas zapalo za oci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Nisam znao da toliko ljudi gleda to. Pogodilo ih ovo vise nego beograd na vodi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Sony 
 Smile Smile



Neviđeno koliko ljudi gledaju Parove, svi diskutuju o Parovima, prosto sam postao neinformisan ko Koštunica  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
PAROVI PROPADAJU Manje bluda, manja gledanost

V.Đ   | 08. 04. 2015. - 12:11h | Foto: RAS   

Otkako je počelo emitovanje rijalitija „Parovi“, čelnici TV „Hepi“ se hvale kako je to najgledaniji program u istoriji te televizije. Međutim, nakon dvadesetčetvoročasovnog prekida, gledanost rijalitija je počela da opada.


Gledanost počela da opada nakon dvatesetčetvoročasovne zabrane

Učesnici ovog šoua su gledaoce privukli bludom, razvratom, golotinjom i svađama.
 

Međutim, to je uslovilo i prekidanje emitovanja tog programa u trajanju od 24 sata po odluci Regulatornog tela za elektronske medije.
 
Pre izricanja kazne, kada su se učesnici trudili da budu mnogo prosti, šer emisija bio je 20 odsto, što znači da je 20 odsto ljudi koji su u vreme trajanja „Parova“ bili ispred televizora gledalo baš njih.
 
Nakon povratka u etar, „Parovi“ su po nalogu nadležnih morali da postanu „finiji“. Rejting im je pao na 14 odsto šera.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
Nema sisa nema ni gledanja

Prosto ko pasulj

Samo zbog sisa i bluda sam gledala.. sad kad su postali Mala Nevesta, vise ni ne okrecem Hepi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Ja ne znam šta je merilo velike gledanosti,ali naprimer noćas sam u pola četiri došao kući i na youtubu su imali u tom trenutku 8500 gledalaca.I onda su pustili zmajev monolog i za 15 minuta je pala gledanost za par hiljada,ono govedo se ne da slušati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 41.0.2272.96
pre neko vece je bila potpuno genijalna scena nikad pre vidjena na tv  Smile

Ide uzasna glasna svadja uzivo, voditelj pokusava da ih smiri, ali ne cuje se bukvalno
i na sve to ulece Zmaj i izgovara "ja sam rekao ko dodje u moj krevet od ukucanki jebacu je, od sad obecavam"

Izlece onaj psihopata Vita Tarot i pocinje da se dere "xovite Lazu Lazarevic"

A voditelj u neverici povlaci se korak nazad i kaze: "Doci ce oni sami."

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.118
mob
Sony 
Taj vrač je najobičniji prevarant, Zmaj održava gledanost realno  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.