Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ono kad niko ne poštuje propise pa bude kuku lele...  (Pročitano 6277 puta)
07. Jun 2014, 21:35:05
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Veliki požar koji je buknuo u Zmaj Jovinoj ulici broj šest oko 10.15 sati konačno je ugašen nešto posle podneva. Izgorela su dva stana, a povređenih nije bilo.



- Izgoreo je krov iznad dva stana ukupne površine 200-250 kvadrata. Požar je ugašen, a intervenisali smo sa 9 vozila i 33 vatrogasca - kazao je za „Blic” Rade Milošević, načelnik gradskog sektora za vanredne situacije.
Na terenu je bila i ekipa Hitne pomoći koja, srećom, nije nikoga morala da zbrinjava a zgrada u kojoj je buknuo požar evakuisana je.

Vlasnik jednog od stanova zahvaćenih požarom Dragan Dizdarević nemo je posmatrao kako mu plamen guta dom.
- Ne pitajte me ništa. Tri života su mi u tom stanu. Sve što imam. Kolekcija kaktusa mi je izgorela, duša me boli. Bio sam na pecanju i javila mi je snaja da gori stan. Unutra nije bilo nikoga, ja sam sam u njemu spavao. Kada sam stigao vatrogasci su već došli, ali dvadeset minuta nisu gasili požar - ogorčen je Dizdarević.

On je kazao i da ništa od električnih uređaja, osim boljlera, nije bilo uključeno i da ne zna šta bi mogao da bude uzrok požara. On ne isključuje ni mogućnost da je požar podmetnut, kao ni da je izbio u susednom stanu u kojem se, kako kaže, verovatno niko nije nalazio.

Krov zgrade bio je nepristupačan vatrogascima, a problem su pravile i letnje bašte u Zmaj Jovinoj ulici. Predrag Anđelković, stanar susedne zgrade kaže da su vatrogasci imali problem da dođu do vrha zgrade.
- Vatrogasci su pokušali da se popnu na terasu naše zgrade ali prolaz im je bio onemogućen, jer je jedan od vlasnika zatvorio požarni put metalnim vratima i ne može da se izađe na vrh - prilča Anđelković.

 
Da je vatra dugo gorela potvrđuje i prolaznica Ružica.
- Bila sam u poseti prijateljici u susednoj zgradi. Dok sam odlazila videla sam dim, a kada sam izašla posle pola sata sve je gorelo. Od malog se napravio veliki požar. Oni su stigli, ali dok su smislili šta će i kako će požar se razbuktao - priča Ružica.

Jedna gospođa čije se kancelarije nalaze u ovoj zgradi uznemirena je zbog požara i optužuje stanre zbog nebrige.
- Komšije ne paze, zgrada je već gorela prošle godine. Oni prave i roštilj u zgradi, a tu ima i mnogo dece - kazala je ona.
Dizdarević objašnjava da to nije bio požar već da je on pekao roštilj na krovu zgrade, a komšije su videvši dim pozvale vatrogasce.


Vatrogasci ručnim alatima ruše stubiće da bi mogli da priđu vozilima

Blic - Video


Očigledno još uvek nije poginulo dovoljno ljudi da bi se Srbima utuvilo u lobanju da se planovi i propisi prave i sprovode sa razlogom...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Očigledno još uvek nije poginulo dovoljno ljudi da bi se Srbima utuvilo u lobanju da se planovi i propisi prave i sprovode sa razlogom...  Smile
srbija bato  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.3
Browser
Safari 537.76.4
mob
I-mate 30 Pro
Kreteni nepismeni...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Ne moz to bez kabla
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
SonyEricsson k750i
dim se video iz zemuna  Smile gledao sam prenos sa kamere na geneksu i izgledalo je bas ozbiljno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Nije li nas premijer rekao nesto tipa, ko ima tri milijarde evra, nek govori o propisima  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Kolekcija kaktusa mi je izgorela, duša me boli.

 Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Kolekcija kaktusa mi je izgorela, duša me boli.

 Smile
Најјачи смо народ на планети!  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Nije li nas premijer rekao nesto tipa, ko ima tri milijarde evra, nek govori o propisima  Smile

Pa naš premijer će svašta da kaže, pa i to. Upravo zbog nepoštovanja propisa i opšte korupcije i jesmo ovde gde jesmo - u minusu od par milijardi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Nokia 6300
Свака част ватрогасцима, а урбанисти, којекави инспектори и инспекције су опет заказали, док су и саме жртве долиле уље на ватру непромишљеним одлукама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.