Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:42:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa usb flashom ?  (Pročitano 4345 puta)
Svakodnevni prolaznik


This is my last resort...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 256
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Galaxy S+
@Dzobi

Preuzmi ovaj alat i pokreni. Pre toga izvadi flesku i ne ubacuj dok ne zavrsis sa ovim alatom.

http://www.mcshield.net/download/tools/Anti-VBSVBE/

Nakon toga ubodi flesku da MCShield skenira i prati stanje.
« Poslednja izmena: 07. Feb 2014, 17:26:51 od max7bg »
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
Znaci samo sto sam hteo da otvorim temu, naletim na ovu, ajde da ne dupliram, ako pomognete kolegi, mozda mozete  i meni.

Elem, imam fleshku, transcend, 16gb koju koristim mozda 2 godine bez ikakvih, ma ni najmanjih problema. Slike, muzika, folderi, fajlovi, po neki mozda stari i vise meseci na njoj i sve bilo u redu do skoro.

Onda je utiknem na racunar na poslu, vratim kuci, i imam sta da vidim - svi folderi/fajlovi prikazani kao shortcut (1kb) i naravno "file corrupted". Formatiram ja to i oprostim se od svega (uzgred, formatirana mi je fleska na FAT32, ne znam da li to treba tako ili ne? Sve sam utripovan da mi je prethodno bila na NTFS ali nisam 100% siguran  Smile ), i nakon formatiranja ja nabacim fajl na nju, izvucem/ubacim, kad ono fajla nema, fleska prazna.

Kopiram ga opet, pise da fajl vec postoji pa da li hocu preko - pristanem, fajla ima dok je otvoren prozor, zatvorim, otvorim i prc, fajla nema.

Formatiram, instaliram ovaj gore programcic sto je preporucen kolegi, ocistim, nalepim fajl (prezetnaciju), otvorim/zatvorim fajla nema - ne postoji...

Ja vec poludeo, treba mi za sutra ko leba  Smile

Edit

Znaci na moje oci gledam fajl, (powrpoint je u pitanju) i u prozoru na kome je otvorena flesh memorija vidi se kako fajl lagano bledi i nestaje.

MCShield stalno bise neki slmgr.vbs koji je pristuan i nakon formatiranja... ako je to od bilo kakve pomoci vama iz IT sektora  Smile

Po svoj prilici taj racunar na poslu ti je zarazen i inficira ti fles svaki put kad ga utaknes...
Preskeniraj i ocisti taj racunar prvo, pa onda ides dalje.

da i meni treba savet za veceras Smiley

Ako kupis zarazu na drugom racunaru, bilo sta da radis na svom je samo krpljenje rupe koja se ponovo napravi.
Da bi trajno resio problem moras srediti taj racunar na poslu.
zanima me kako da instaliram na tom racunaru program ako nisam admin,dakle anti malware itd ?
ili ako moze da se instalira na flash drive pa da ga pokrenem direktno sa istog,i koje programe predlazete da stavim ? anti malware i MCshield ?
« Poslednja izmena: 07. Feb 2014, 18:08:32 od AcMilan91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This is my last resort...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 256
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Galaxy S+
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
a kako to da prebacim,instalaciju prebacim ili prvo instaliram na svoj pc pa prebacim directory ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This is my last resort...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 256
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Galaxy S+
Brate, samo skines, prebacis na flash i posle pokrenes na drugom racunaru Smiley

Portabilan je program.
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
Brate, samo skines, prebacis na flash i posle pokrenes na drugom racunaru Smiley

Portabilan je program.
hvala puno,javljam sta je bilo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Note 3
skenirao sam i nasao je 15tak virusa ali kad hocu da obrisem ili quarantine nista se ne desava,peobao sam da izguglav video sam da se jos neki ljudi zale ali nisam nasao resenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


This is my last resort...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 256
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Galaxy S+
Jel mozes da postavis izvestaj da vidim o cemu se radi?
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Note 3
mogu,samo opet da ga skeniram...ma problem je sto sam limited user,ne znam admin pass i ne mogu nista da instaliram...ja bi lepo instalirao antivirus antimalware i mcshield,evo uskoro kacim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4362
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.107
mob
Samsung Note 3
evo kao sto rekoh ne moze ni da se obrise ni da se stavi u karantin( sta god znacilo,valjda cu pre da obrisem)..
da podsetim da sam limited user..evo slike

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

rps20140207_214859.jpg
(70.84 KB, 800x600)
rps20140207_214838.jpg
(65.86 KB, 800x600)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 18:42:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.289 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.