Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za separe u klubu daju i po 35.000 dinara!  (Pročitano 112166 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
On je taj: Izlazi 30 puta mesečno i uvek je okružen sa 10-15 golišavih cica
17.04.2014. - 00:02 12:10 Komentara (6)
Ivan predstavlja standardnu postavu skoro svih fensi klubova i kafana. Ako u klubu vidite plavog muškarca koji je okružen sa 10-15 devojaka, nema sumnje - to je on. Mi smo ga sreli u novootvorenoj kafani “Kod ministra”, znamo ga iz Sineme, ali možete ga naći na još mnogo mesta.


Ivan Trifunović (33) | Foto: N. Živić


- Izlazim 30 do 31 dan u mesecu. Mislim da više ne mogu da zamislim svoju svakodnevicu bez burnog noćnog života. Mesta na koje izlazim su Sinema, Hil, Sova, Teatro, Amfora, a ponekad upadne i neka od mnogih beogradskih kafana. Muzika mi nije presudna za izlazak, već jedino društvo u kojem sam - kaže Ivan.

Međutim, čak i većini klabera koji često izlaze podatak da ovaj plavušan izlazi svaki dan može zvučati malo čudno, jer te česte izlaske pre svega nešto ili neko mora da finansira. Ako na to dodamo podatak da je za njegovim stolom uvek puno devojaka (uostalom, pogledajte s koliko njih smo ga "uhvatili" samo na jednoj žurki u klubu Sinema) , morali smo da se zapitamo čime to čovek mora da se bavi preko dana da bi finansijski ispratio taj tempo.


Klabing faca
 
- Moji roditelji imaju stomatološku ordinaciju, a i ja sam po profesiji zubar. Takođe, porodično držimo neke firme i lokale, pa mi novac za izlazak nikada nije predstavljao problem - smeje se Ivan, a na pitanje o mnoštvu oskudno obučenih lepotica za njegovim stolom kaže da su mu “dobre drugarice“.

Nismo mogli da odolimo da ga ne pitamo koliko je teško izdržati taj ritam i sve te devojke.

- Istina je da se ponekad umorim... Nekada vežem pet dana da uopšte ne spavam. Loša strana je što se neredovno hranim, i to uglavnom noću. Ali ja volim da izlazim i to me jednostavno ispunjava i čini moj život lepšim - kaže Ivan, ali dodaje da ipak ne namerava do kraja života da izlazi svaki dan.
 
Ivan Trifunović (33)
- Oko njega je uvek 10-15 namontiranih devojaka
- Visi u Sinemi, Hilu, Teatru, ali i u kafanama
- Po profesiji je stomatolog, kao i njegovi roditelji

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
kakav pajser..majko mila... Smile

to se zove tracenje i gomile  novca a  i zivota...
ima lovu a ne zna da zivi...

jadan misli da je to to sto se zove...dobar zivot...

to sto on radi nije ni provod...a kamli dobar zivot...
nema on pojma... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Separe od 250e-300e ima mesta za 6-10 ljudi, tako da se racun podeli i ne izadje toliko preskupo za ono sto dobijes. Nema guzve, gazenje, guranje, pijanih tinejdzera i slicno. Dobijes svoj "mir" da mozes da se provodis sa svojim drustvom,
Ali svima vama upadne u oci slucaj kada dva "lika" napune takav separe lokalnim, takozvanim "separeusama" i redjaju kible sampanjca od po 150-200e po flasi, dekorisane vatrometom i dzakovima salveta.
To je vec degutantno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.