Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li biste ozenili devojku koja ne zeli da da oralni sex?  (Pročitano 19071 puta)
01. Avg 2013, 13:38:53
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Dakle, ili bili u ozbiljnoj vezi kada znate da postoji devojaka koje odlicno daju oralni sex. . .  i zasto bi vi trpeli nesto zbog nekog ako volite oralni sex?!


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora cg_ac (Vreme: 01. Aug 2013, 13:41:59)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Imaš problem, neće riba da ti puši - nađi drugu koja hoće!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ne znam..sta bi ti rekao...ja mislim da se ne ulazi u brak zbog oralnog seksa ili bilo kakvog..
to se valjda prevazici treba pre braka...
kad se nalizes pi*** i kad ti se zenska usta napuse tvoje cune...
onda trebas da kad malo odrastes...nadjes neku djevojku s kojom mozes da pricas i provodis vrijeme i bez toga da ti pre toga popusi...  Smile

trazi sebi sto ti treba...

a uglavnom je to do tebe..mozda ne peres cunu..pa malo dismr...
probaj je malo oprat pa je onda pita oce li ga malo podudlati... Smile

ili probaj malo srediti dlacurine oko cune..da ne izgleda ko skomrak ili srek... Smile

kapiras... Smile

cunu  trebas prat nekoliko puta dnevno.. Smile da bi mirisao i bilo socan  ko moj cunivoje.. Smile
i onda nijedna ga nece odbit... da ga  malo ljubne i gricne i proguta..pre nego joj pretoci sjemenu tecnost
iz svojih saputnika po vaginii  butinama..uzovima i stomacicu..sisama...vratu... licu..ustima -grlu...kosi... laktovima stopalima i tabanima i onim malim prsticima... Smile Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
E to je moj problem, ja sa devojkama pricam samo posle pusenja :D haha. . .


Ali ozbiljno, koji muskarac ne voli oral? Ako devojka nece, i ne voli i odbiva da pusi da li biste bili uopste u vezi sa takvom a kamoli brak?!?!?!

Ja smatram da ako devojka ne voli da pusi ona nije bas zagrejana za tog muksarca ili je delom lez?!?!

A i meni je potrebno da bih osecao da posedujem tu devojku da joj dobro gurnem u grlo i da joj svrsim po faci. . . .  ali to sam samo ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Sta hocete da kazete, nadji devojku koja ne pusi za brak a imaj sa strane koja pusi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
imas  takvih mnogo...nije ona jedina...
jednostavno ne voli ni da misli da joj spolni organ burla po ustima...

imas ljude/zene/muskarce  koji ni kasiku malte ne ne mogu da stave u usta...a kamoli ku****...ili pic*u...

ne znam ja kako to vi kad se muvate i sta znam...
to uglavnom kad sam ja u pitanju...
kroz pricu nabacim  sta volim/o u sexu..sta smo radili ...sta nismo..sta bi probali i tako to...
i pre nego dodje do seksa..onda znas neke stvari..jbg...

o cemu cu recimo pricati sa nekom koju muvam u kinu uz neku glupu rom.komediju...
dok joj malkice pipkam koljenca... Smile i tako... Smile

i znas kako ces se ponasati...i sta treba da radis...a na tebi je onda da budes faca..
pa da nju navedes na nesto novo i da se potrudis da joj se to svidi...

vjerovatno je imala ruzno iskustvo sa nekom cunom koja nije bila ukusna..pa jadna misli da je takav svaka cuna...
nije... i svaka pi*** ima svoj ukus...specifican...koji odredjuje i asocira na jednu zenku... Smile

i tako i moj ku*** mirise na mene..po mirisu moje cune... Smile Smile Smile
 mene svaka cura i zavezanih okica  Smile
moze poznati..medj 1000 drugih cuna.. Smile Smile Smile Smile

ne sad zato sto je to mocna super cuna... Smile
nego zato sto neodoljivo mirise...na miris svjeze i socne i neodoljive bobak -cune... Smile Smile Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
Samsung 
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Ok, znas sta ono nije kanal za biografiju luzera, ako hoces da opisujes tvoj kurac idi negde drugde, ovde se traze profesionalna misljenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson W800i
Bobak izdominir'o,covek ima dobro lerdija.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ok, znas sta ono nije kanal za biografiju luzera, ako hoces da opisujes tvoj kurac idi negde drugde, ovde se traze profesionalna misljenja...

luzer si ti medjede..jedan.. Smile
tebi cure nece da popuse..zato sto ti je kita mala..i smrdi...jer je  ne peres..a mala je zato sto je ne peres kapiras... Smile i nece da ti popusi jer pusi neki veci kurac,...i nece da se zajebava sa nekim smrdljivim malim opuscima
kad moze da uziva u socnoj i velikoj kiti nekog bobka... Smile

ja ti tu dajem odgovore na neka vazna zivotna pitanja...u vezi oralnog seksa ..i njegovog  problema..
a majmun meni govori da sam luzer... Smile

i da...koja ce popusiti takvom sivonji kao sto si ti... Smile

mrsssssssss...   Smile


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
bobak nema dilera..od bobka dileri bjeze... ko da vide sotonu... Smile
a nisu daleko...od toga... Smile Smile
a i bobak se malo zajebava...samo majmun koji ne kapira..sta mui pisem..normalno da nece ni ovloaziti kitu o usne neke cure... Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Avg 2013, 14:56:00 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.