Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gejmeri imate li noćne more posle igranja horor igara?  (Pročitano 4179 puta)
27. Jul 2013, 17:20:16
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Pošto vidim da se na "Kutku za gamere" otvaraju svakakve teme u vezi igara koje su napravljene u horor žanru, ja vas pitam jel imate noćne more ili košmare ili još kakve negativne posledice, posle igranja takvih igara...  Smile

naježim se samo kad vidim sliku igre, mislim da bih morao da idem da saljevam stravu kad bih počeo da igram takve igrice na fazon ubijanja zombija i tako tih...  Smile
« Poslednja izmena: 27. Jul 2013, 17:22:32 od jgjgjgjgjg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson K610i
Kosmari? Ne.
Ponekad mi se pomuti realnost kada igam 5+ satu neku horor igru.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Alcatel One Touch


Računa li se ovo?
Inače, nemojte da vas izgled zavara. Posle noći provedene uz ovo, klatićete se u uglu sobe, držeći ikonu u rukama i mrmljajući: "Isuse Hriste, pomiluj me grešnog." Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Sendo 
Ne, a u portfoliju imam F.E.A.R., Suffering, sve Silent Hill i Resident Evil igre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
HTC m9
nez meni to nista ne smete jedino dok igram se previse uzivim pa me prepadnu neke stvari u igri kao sto su ono kad iskoci zombi i tome slicno  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
HTC Wildfire
Igrao sam i F.E.A.R i Cilent Hill i fala bogu nije mi se nista tako desilo, desilo mi se jedino kad igram tako nesto i kad sam skoncentrisan bas da kad me neko potapse po ramenu ili slicno i da se bas ono iscimam ali nista vise od toga Smiley
IP sačuvana
social share
DS 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Nokia 1800
Ne.

Imao sam jednom košmar posle igranja Dark Colony kad sam bio mali ali to i nije horor  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung Galaxy A52s 5G


Računa li se ovo?
Inače, nemojte da vas izgled zavara. Posle noći provedene uz ovo, klatićete se u uglu sobe, držeći ikonu u rukama i mrmljajući: "Isuse Hriste, pomiluj me grešnog." Smile

hahahahahha kakav opis, "Isuse Hriste, pomiluj me grešnog". Smile

inace ja sam imao par puta strahove, cim ugasim svjetlo u sobi i trebam da legnem, i dok ne dodjem do kreveta ledi mi se krv u zilama, valjda udje u podsvijest radnja te igre na koju se koncentrises, sve se bojis desice ti se ono sto si prozivljavao u igri. Al ne igram ni te ni bilo koje igre uopste, upravo iz tog razloga sto nisam mogao da nadjem neku koja bi mi odgovarala, znate ono sva ta ubijanja, kasapljenja, mnogo nerealnih stvari..., a i prevazisao sam sve to, igrao sam dok sam bio klinac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
Ja iskreno i ne igram horor igre, barem ne one "hard core", najvise me je plasio Doom 3 ali sam nekako uspeo da se oduprem strahu od zombija xD (vecinom sam se plasio radnji gde me sacekaju u zasedi pa se bas isprepadam), zadnja igra koja me je dosta plasila je Dead Space... i nocu kad idem spavati cujem krike onih beba sa pipcima i samo gledam da ih nema negde na plafonu (obicno bi me tako napadale) ali vremenom bi me strah prosao... pa sam eventualno gasio svetlo i samo telefonom mahao da dodjem do kreveta...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
ne  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.