Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gejmeri imate li noćne more posle igranja horor igara?  (Pročitano 4190 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
mob
Samsung Galaxy S III
Niti ih imam, niti sam ikada sanjao igru..

A boga mi ni nocnu moru nisam imao skoro... Sranja se desavaju preko dana..

I tako, cekam Machine for d Pigzzz
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Nokia X6
aj predlozite vama najbolju horor igru, da se oprobam
IP sačuvana
social share
Chelsea the champions europe
ako radis isto sto je uradio i on onda nisi nista bolji od njega
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


The Only Thing I Ever Really Loved Was HATE!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava Leskovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
aj predlozite vama najbolju horor igru, da se oprobam


Amnesia: The Dark Descent
Preporucljivo da se igra po mraku, sa ugasenim svetlima u sobi, slusalicama i zvuku pojacanim do daske.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Tel.Me Your.Number
To je više misterija nego horor.

Ja sam kao klinac dok je još bio Soni kec aktuelan gledao lika u igraonici kako igra Resident Evil. Nisam imao ni 10 godina i već tad sam počeo da se čeličim Smiley

Dešavalo mi se da imam te "košmare".
Sanjao sam i posle filmova sa zombijima, ali eto to za mene nije košmar, niti se osećam loše dok to sanjam. Ne znam, previše uživam u tom žanru da bi to imalo negativan uticaj na mene.

Za mene je košmar kad sanjam bube ili kad sanjam da sam položio neki težak predmet a onda se probudim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
HTC m9
To je više misterija nego horor.

Ja sam kao klinac dok je još bio Soni kec aktuelan gledao lika u igraonici kako igra Resident Evil. Nisam imao ni 10 godina i već tad sam počeo da se čeličim Smiley

Dešavalo mi se da imam te "košmare".
Sanjao sam i posle filmova sa zombijima, ali eto to za mene nije košmar, niti se osećam loše dok to sanjam. Ne znam, previše uživam u tom žanru da bi to imalo negativan uticaj na mene.

Za mene je košmar kad sanjam bube ili kad sanjam da sam položio neki težak predmet a onda se probudim.
ja sam kao klinac i igrao na kecu re bilo je tu noci kad sam spavo pod dekom Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Meni se vala desilo davno davno jos kad je izasao Doom 3. Ako ste igrali znate. Tad je to bilo horor do besvesti, mracni prolazi, uski hodnici, iskacu vanzemljaci ni od kuda prepadaju. Posle toga sam sanjao da lutam takvim mracnim hodnicima, pa sve bezim od nekoga.... Ehh klinacki dani... Stare dobre igre...  Smile
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
HTC m9
aha znam taj osjecaj kad moras da svijetlis bateriom pa nesto se cuje ti se okrenes nista prodjes nista pa vratis nista i onda odjednom te sjebe  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
aha znam taj osjecaj kad moras da svijetlis bateriom pa nesto se cuje ti se okrenes nista prodjes nista pa vratis nista i onda odjednom te sjebe  Smile

Da, da, da to je taj osecaj, hahahah. A dok se ti okreces trazuci cudovista, pri tom ne vidis nista a cujes ono zlokobno smejanje onog lika koji ti kaze da se neces izvuci i da ce te odvuci pravo u pakao sa sobom. Horor tebra....
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
 Мозак је чудо. Он је активан и прерађује слике пар сати након гашења игре па се због тога пре спавања препоручују лагани садржаји, не хорор филмови а посебно не хорор игре Wink

Када сам почињао са PC играма, сећам се да нисам бре могао да спавам од "летења" колима у глави због GTA Vice City.
Прва игра и моја прва гејмерска љубав била је Clive Barker's Undying. То је мени најбоља игра свих времена и права је штета што је изашла у погрешно време када многи нису имали компове па је ЕА одбацио наставак, много ми је жао.. Од ње сам се пар пута истриповао гадно, скочио са столице, они вукодлаци ми живот одузеше  Smile

Иначе, Left 4 Dead 2 ме је истриповао гадно-имам преко 300 сати играња, сањао сам да ме тенкови јуре у реалности, реко шта је ово јбте SmileSmile

Такође ђипио са столице у пар наврата од Call od Cthulhu, *ебена али опака игра...

  На стиму постоји бесплатна игра, прве сцене су као носиш фотоапарат и сликаш у мраку, ту се пресекох за све паре хахах..
« Poslednja izmena: 02. Avg 2013, 08:07:24 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Прва игра и моја прва гејмерска љубав била је Clive Barker's Undying. То је мени најбоља игра свих времена и права је штета што је изашла у погрешно време када многи нису имали компове па је ЕА одбацио наставак, много ми је жао.. Од ње сам се пар пута истриповао гадно, скочио са столице, они вукодлаци ми живот одузеше  Smile
 

Nisam ja imao tad komp. Moja prva igra koju cu pamtiti zauvek jeste i bice Half Life. Prvi put sam mogao da udjem u tajna podzemna postrojenja velike kompanije. Samo otvaranje igre u onom kao tramvaju koji me vodi do posla, cela ta prica koju igra nosi me je drzala danima uz komp, jer nisi mogao da predjes igru kao danas Call of Duty za 4 sata, nego si igrao danima! To je bio novi svet za mene, bo sam prikacen... Zato sam puno ocekivao od igre Half Life 2, dugo su ga odlagali, nije los, ali nije ni bas naj naj.

Doom 3 sam vec naveo, i ona extenzija mi je bila isto vrh. A Left 4 Dead je bolestan hahha, dobar... Nisam igrao Undying, zainteresovao si me. Ko zna kako bi izgledalo danas na kompu hahahhah, kocka do kocke kockice...

sorry za blagi off..
« Poslednja izmena: 03. Avg 2013, 15:14:45 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.