Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:04:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prestanak koriscenja zlata  (Pročitano 5799 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Sony Xperia miro
Bas niko pozitivno ne reaguje na ovo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 70
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG L7
Ево и ја мало да се укључим.

И ја против престанка коришћења злата, сви смо ми кренули од нуле.

А злато не користим уопште нигде веће га скупљам, једном сам на аукцији прошле године пукао доста злата, а награду наравно нисам добио.  Smile

Тренутно имам милион и по златника.  Smile
« Poslednja izmena: 30. Mar 2013, 20:29:26 od medo95 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Sony Xperia miro
Konacno neko! Svaka cast! Valjda ce nas biti jos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
podrzavam predlog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 203
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Pa svi smo krenuli od nule,ali tih igrača gotovo više i da nema.Zato i nema pozitivnih reakcija na ovaj prijedlog.Kako da nekao ne koristi zlato u igri,a dobije 40k odmah na početku.Kad ispuca to u igri,uglavnom odustanu od igre. Smile
Ali ajde sad realno.Ja to gledam sa ove tačke.Ako sam novi igrač i dođem da igram.Dođe mi pitanje Ko je Khfsdhf Kkdfhaf (neka "poznata ličnost"). Uzmem pomoć,jer ličnost je poznata u selu u Africi. Onda dođe pitanje: Koliko je duga rijeka u Tunguziji,a zapravo je potok.Polako počnem da gubim strpljenje,ali ipak dam još jednu šansu igri.Izlazi novo pitanje,napetost raste i glasi: Ko pjeva pjesmu Lepa Sneža nagazila ježa.  
Logično da će ljudi koristi pomoć u takvim situacijama.Ne možeš igru da porediš kao što je nekad bilo.Ranije su pitanja bila takvog karaktera da je to bilo opšte znanje koje je malo prošireno.Pa i nije imalo smisla niti koristiti zlato ni pomoć.

Prijedlog ti je na mjestu,ali nije ni mjesto ni vrijeme da može da se realizuje.Bar ja tako gledam na trenutnu situaciju.

« Poslednja izmena: 30. Mar 2013, 21:29:24 od -aurena-ena- »
IP sačuvana
social share
I may look calm, but in my head I've killed you 3 times.

I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning sky. Later is better than never, even if you're gone - I'm gonna drive, drive... I've got that summertime, summertime sadness!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Sony Xperia miro
Hahaha koji primeri pitanja  Smile Smile Smile a ima istine.
Pa pazi, jel mora na svako pitanje tacno da se odgovori? Ja sam srecan kada pogresim barbelova pitanja(uz svo postovanje prema coveku). Normalno je da ima odredjeni reon koji ne odgovara odredjenom takmicaru i potpuno je normalno odgovoriti netacno i mozda za sledeci put znati tacan odgovor.
Mislim da je pravo mesto i vreme da se prica o ovome jer vec ovaj kapitalizam unistava konkviztadorsku sirotinju.
Slazem se sa tvrdnjom mnogih da zlato treba da bude merilo snage odredjenog igraca, i normalno da onaj koji pobedjuje stalno treba da ima vise od onog koji manje pobedjuje. Ali moj predlog je samo da ne koristi to isto zlato koje je posteno zaradio u takmicarskoj nego u prijateljskoj ili na mnoge druge stvari na koje moze. Izvinite za malo duzi tekst.
« Poslednja izmena: 30. Mar 2013, 21:40:53 od ovonijezauzetovaljda »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.43
post ne znate nista pametnije...lock
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:04:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.