Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovana Liberalno-demokratska partija - predsednik Čedomir Jovanović  (Pročitano 7823 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Citat
Da li mislis da Kostunica radi dobar i "castan" posao tako sto dozvoljava da Legija (neobrazovani primitivni ubica) objavljuje knjige iz zatvora?

Zaista ne vidim nista lose u tome sto neko ko se nalazi u zatvoru na odsluzenju kazne (a tamo se nasao pravosudnom presudom "nekog tamo" Kostunjavog suda, zar ne?) objavi knjigu? Ili bi mozda i to trebali da zabranimo? Njegovo je da pise ako to zeli, a da li ce to neko da cita i na to da se prima, to je sasvim druga stvar. Ja znam da ja necu, posto me ta cela stvar oko Legije ni najmanje ne tangira.
Tekovine Petooktobarske revolucije, koja je Chedi Jakobincu donela mnoge lepe beneficije, su i slobodno izrazavanje, u shta spada i knjizevno izrazavanje, bez straha od represije vlasti. Konrkretno, zaista ne mogu da nadjem ni jedan elemenat krivicnog dela u ovome... Koliko sam uspela da vidim, nije pozivao na rusenje ustavnog poretka.

Citat
Pitam se,samo,ko je imao najvise koristi ubistvom premijera?

Da, dobro pitanje. Zaista, KO je imao najvise koristi od Djindjiceve smrti? Na odgovor na to pitanje cemo morati jos dugo da cekamo.

Tek da se zna, Kostunjavog uopste ne mirisem, dapace. Stavise, zahvalna sam celom pre i post-petookrobarskom politickom poretku koji mi je jednom za sva vremena ubio veru u politicare (ja barem mogu da kazem da sam se izlecila od infatuacije najobicnijim mediokritetima i demagozima, koji su kultura koja u Srbiji najbolje uspeva, cak iako se ne zaliva).
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
 @frog
Pa jasno mi je, zato i imam takvo misljenje o njemu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
@luda zaba

Otkud ti znas da li sam ga nosila ili nisam? To je bila aluzija na odnos ljudi prema idolima, politickim ili nekim drugim. Zao mi je sto to nisi primetila..
Ljudi kao ja? A to su?
Ti me licno poznajes? Znas na koji nacin razmisljam? Koja je moja politicka orijentacija?
Mislim da ne...
Generalizacija je opsna, a pogotovu u nedostatku argumenta..

I cemu ti napadi? Ja sam iznela svoje misljenje, a ti si ga nazvala tragikomicnim.. Cemu uvrede i omalovazavanje ljudi koji ne dele tvoje ushicenje prema liku i delu Cedomira Jovanovica - Cede... Zar je to ponasanje osobe koja ima 24 godine i na putu je da zvrsi fakultet?

I na kraju.. molim te... Ne zelim da me iko krivi za svoje neuspehe, posebno one politicke.. Ja sa tim stvarno nemam veze..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
@frog
Pa jasno mi je, zato i imam takvo misljenje o njemu Smile
Cute,really,cute... Smile
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
@frog
Ako je to sve sto imas da kazes na tu temu, onda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
@luda zaba

Otkud ti znas da li sam ga nosila ili nisam? To je bila aluzija na odnos ljudi prema idolima, politickim ili nekim drugim. Zao mi je sto to nisi primetila..
Ljudi kao ja? A to su?
Ti me licno poznajes? Znas na koji nacin razmisljam? Koja je moja politicka orijentacija?
Mislim da ne...
Generalizacija je opsna, a pogotovu u nedostatku argumenta..

I cemu ti napadi? Ja sam iznela svoje misljenje, a ti si ga nazvala tragikomicnim.. Cemu uvrede i omalovazavanje ljudi koji ne dele tvoje ushicenje prema liku i delu Cedomira Jovanovica - Cede... Zar je to ponasanje osobe koja ima 24 godine i na putu je da zvrsi fakultet?

I na kraju.. molim te... Ne zelim da me iko krivi za svoje neuspehe, posebno one politicke.. Ja sa tim stvarno nemam veze..  Smile


E,nemoj odmah da se nerviras!  Smile
Odakle tebi ideja da sam ja nosila bedz? Mene su,npr. uzasno nervirale te klinke koje su ga nosile... Ni ti mene ne poznajes... Smile
Anyway,nikada nisam padala na Cedu kao frajera(?),vec na tu energiju i na stavove koje iznosi...
Verovati u neku ideju nije idolopoklonistvo...
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne nerviram se.. A, i da bi me neko iznervirao, moram da gajim neka osecanja prema njemu  i da on\ona\ono ulozi bas mnogo snage kako bi me iznerviao\la\lo...

Samo, ne volim ljude koji odmah krenu djonom... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
Ne nerviram se.. A, i da bi me neko iznervirao, moram da gajim neka osecanja prema njemu i da on\ona\ono ulozi bas mnogo snage kako bi me iznerviao\la\lo...

Samo, ne volim ljude koji odmah krenu djonom... Smile


Nekad je i to potrebno (mada ne uvek i uspesno)da bi ljudi shvatili neke stvari... Ovim,naravno, ne mislim na tebe,govorim uopsteno... Smile
A sad moram da idem,ceka me prevodjenje i druge obaveze,tako da nemem vremena (za razliku od nekih) da blejim na netu... Smile

« Poslednja izmena: 07. Nov 2005, 20:49:35 od Crrrrrrrrazy Frog! »
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Po mom skromnom misljenju, to je linija manjeg otpora...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
Po mom skromnom misljenju, to je linija manjeg otpora... Smile

 Smile Smile
Whatever makes you sleep well at night... Smile
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.