Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A sad i zvanično priznanje - društvene mreže kao Veliki brat  (Pročitano 11878 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14

Uopste nije poenta da se bilo ko nadzire na ovaj nacin, vec da se ljudi dresiraju da se sami medjusobno kontrolisu! Kada napravis blokadu sam sebi u glavi, ti si vrlo dobra ovcica! Uopste nije problem u fejsbuku, niti u nekakavoj "kontroli", vec u protoku informacija....

Da, kao sto rekoh, sve je nekim ljudima zavera "velikih" protivu "malih" ljudi. Smiley

Citat
Samo malo... kako znas da nisam?
Bez uvrede, da jesi nesto procitao o obrazovanju i njegovim ciljevima ne bi mi "prodavao" tu pricu o tome kako je ono tu da nas uvede u to da svi razmisljamo po sablonu i kako su svi koji su napravili bilo sta revolucionarno bili bez istog...

Citat
Ok, ako niko nije bitan, u cemu je onda problem? Zasto se uopste potezu ovakve teme?
Nisam rekao da niko nije bitan, samo da ti i ja nismo pa da  nam gledaju sta i odakle pisemo na Fejsbuku i da se cimaju oko toga. Oni to mogu vec godinama(skoro se svi ovde slazu da ovo nije nova prica i da se zna oduvek), samo je pravo pitanje "Zasto bi to radili tebi?". Neko lepo rece, za online privatnost najvise brinu oni koji ne bi trebali...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Kristal, svaciji post sam procitao osim tvog. Smile Ja raucnam da tebe vise ni ne parate, jer su verovatno zakljucili da ti sebe ne mozes promeniti kamoli druge.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Jock, nego tebi ne odgovara da cujes - "Sami ste krivi" Smiley

Pa donekle i jesu sami ljudi krivi da.
Ali za neke stvari i nisu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 576
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
kolko je glup i paranoičan ovaj narod to je neverovatno  Smile Smile

fejsbuk,twiter i slično znaju o vama samo ono što vi im dajete, ništa više . ako za lokaciju na fejsbuk napišete čukarica - ulica radnička sami ste krivi, ako date broj mobilnog sami ste krivi vi ste to dali niko vas ne naćeruje.   a i opustite se ko će vas da prati mnogo ste bitni za državu  Smile  slobodni ste dok ne stvorite prvi milion € a onda razmišljajte o praćenju i ...
« Poslednja izmena: 13. Feb 2013, 19:52:13 od nisam_kreativan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Problem  je sto ti nameces svoje internet stavove, doduse inteligentne u tudje oblasti.. van konteksta.
Poslednje sto zelim je da nekom namecem svoje stavove i da neko veruje meni. Ja sam na forumu samo skup slova. Ono sto bi bilo dobro je da svako pocne da pravi svoju mali bazu podataka, da cita ono sto se pise od strane nezavisnih autora iz svih oblasti, ali isto tako i meinstrim, pa da donese svoj sud!

Ljudi se od malih nogu usmeravaju i od nijh se stvara buduci zupcnaik u mehanizmu, koji ce da sluzi nekolicini. To jeste kontrola.

Citat
Meni objasnjavas sta je bolest zavisnosti, i da je vezana uglavnom za dopamin/serotonin.. los emotivni status, traume u djetinstvu.

Sve je to ok.. kazem pametan jesi al ako mislis da imas sposobnost da svaris i ekonomiju i medicinu i politiku bolje od nas koji idemo na istoimene fakultete, onda ti ja mogu biti samo budala ako slusam indoktrinacije 6 godina.

Kada sam rekao da se radi o indoktrinaciji, mislio sam na to da se svaka oblast ljudske delatnosti nivelise tako da se ukalupi u sistem i da sluzi sistemu. Ja ne mogu da svarim ekonomiju i medicinu (politika me ne zanima) i svoj licni poziv. Jednostavno, mislim da nisam toliki kapacitet, a i vremena nemam. Ono sto me zaista zanima jesu odrdjene oblasti ekonomije (npr regulacija novca, koja se na ekonomskim skolama ne obradjuje), zatim zanima me oblast medicine vezana za bolesti zavisnosti, volim i anatomiju, kao i nasilje, kao drustveni fenomen.

Sto se ekonomije tice, kakvu mi poznajemo, radi se o obicnoj prevari i to niti jedan ekonomista, koji zastupa neoliberalni model i slobodno trziste (kreditni nivac ili novac kao dug) ne moze da pobije! Mozemo da pricamo o finesama, ali sustina je jasna i matematicki dokaziva. Ta ista sustina se sakriva od ljudi i njihovo neznanje o problemu se koristi i njime se manipulise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Danas sam dobio još jednu novu sličicu od Youtube govnarskih pacovskih kvazi-dušebrižnika.U pitanju je bio Discovery International.Verovatno neki noviji član YT govnar-policije.



I taman krenem da tražim adekvatan odgovor (''Pička vam materina''),kad naletim na novu sličicu...  Smile



U pitanju je,scena iz filma ''Rane'',koju,nekim čudom,drži neki KVZ Music iz Nemačkih i Američkih pički materina...  Smile Jbg,ipak je to Američko-Nemački film snimljen u Americi i Nemačkoj sa Američkim i Nemačkim glumcima...


Srećom,na kraju sam došao do adekvatnog načina da izrazim svoju reakciju na obe sličice Youtube govnar-policije...  Smile  Smile


« Poslednja izmena: 14. Feb 2013, 03:48:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Ne koristim smartfon niti cu ga koristiti za drustvene mreze. Toliko o tome Smile
+1
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.