Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji su za sve krivi! Bolno ali istinito!  (Pročitano 1879 puta)
10. Feb 2013, 23:40:14
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Dobih poruku gdje su me osudili i kao za sve krivim roditelje haman svaka druga tema roditelji krivi, roditelji ovo ono, nisu isti roditelji itd... Eh rekoh da napravim i ja temu roditelji su za sve krivi s mojom argumentacijom!

Nadju se dvoje, vjencaju se, odlucise se za potomke i prepuste djecu ulici.
Ne zelim da ulazim u to da li je neko u zajednici ili ne, ali moje skromno misljenje je da bi trebao roditelj da hrani i brine se o dijetetu ili djeci a ne baba i dedo ili komsije! Da ne govorim o tome kako neko razmislja da se vjenca a nije u stanju da se odvoji od roditelja.... Ne zelim da ulazim u to kakvo je stanje, jel kriza nije li. Iskreno nase zemlje nikad nisu bile svjetske sile pa da neko moze reci eh kriza je nema se. Kod nas je uvijek isto. Vidimo evo npr. u BiH ima ona emisija ispuni mi zelju , haman svaka druga emisija socijalne porodice..napominjem socijalne a vamo nije u stanju da sakrije cigare sa stola Ili jos bolje nije u stanju da se strpi a da makar prilikom snimanja ne zapali.. Postavljam nagradno pitanje kako imaju za cigare a nemaju za litar mlijeka? Zar cigare mogu biti prece od djece?
Mozda moji komentari jesu malo "prejaki" ali rasla sam u takvoj sredini gdje nas je bilo 11, jedno umrlo eto 10. Zasto neko gomila djecu ako nije u stanju da hrani? Imala sam iskustvo gdje sam nosila iznosane stvari starijih sestara! One dobiju novo ja staro! Ne samo ja vec i mladje od mene. Druga stvar, lijepo je kada ti neko dadne npr.garderobe ali me boljelo sto su mi davali stvari koje su vec iznosane. Znaci ono sto neko planira da baci, u smislu necemo baciti dat cemo u donaciju. Ne zelim da budem gruba ali to je smece. Zasto nisu bile nove stvari. Jok svojoj djeci novo a ostalim staro. Ne mogu ni njih kriviti kao strance koliko roditelje.
Imas danas brate otidji sterilisi se. trazi da ti se zbog toga skuplja novac a ne da bi odhranio citavo pleme. Zamislite vi sto se tice ovih starih stvari da neko jede neku hranu i ono sto ne moze da pojede proslijedi vama. Biste li jeli? Gadilo bi vam se!
Treca stvar sto se tice problema u skolama, i pri samom zaposljenju... za mene nije normalno da danas imas 40.godisnjaka koji jos uvijek zive kod roditelja... i kada im umru roditelji nista nisu u stanju sami da urade. Izgube se ko muha bez glave.  Roditelj je tu da uputi dijete, da rjesava nj.djecije probleme, da mu bude oslonac...
cetvrto svako krivi socijalnu sluzbu kada nekome oduzme dijete, vjerujte da je zdrava porodica do toga nebi dolazilo! Imas djece koja zivnu, preporode se kada odu u dom a da ne govorim u druge porodice. Tuzno ali istinito. Zelim to da naglasim roditelj je tu da bude podrska, oslonac, da ususka dijete, da mu da da jede pije...
Ja i dan danas hajde da kazemo imam traume iz djetinjstva! Svi su znali neke stvari niko ni da prstom makne... Jednostavno nije to ni sad tolika trauma u mojim komentarima koliko je to ogorcenje sto ne znam ko je bio gori..otac ili mater... i kao slag na tortu danas svi ocekuju konekakvu podrsku djece..pa kakve djece? Gdje si ti bio za to dijete? Vidimo raznorazne price i osudjivanja kada dijete izbjegava roditelje...ali vjerujte niko nece reci da je pogrijesio...uvijek ce biti neko drugi kriv.  Moja najmladja seka umrla je od tuberkuloze...mislite da su vele roditelji osjecali griznju savjest? Jok, kriva je bila drzava jer nije dala zdravstvo! Iako svi znamo da postoji zakon gdje je zdravstvo podmoranjem bez obzira radili ili ne do 16.godine..znaci morali su se informisati.. i boga pitaj koliko ih jos ima koji umiru.. i svasta prozivljavaju ali roditelji nikad nece reci da je do njih.. oni su uvijek radili sta je bilo u nj.moci!
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nema to veze..ja sam jedinac ..pa sam otisao od roditelja sa 16 godina..nije nista do njih....
puno bilo....ali iz principa mal te ne nisam progovorio s njima do 21 godine...
tu u tim godinama mi je mozak malo i proradio...
pa sam shvatio da roditelji i nisu bash krivi...i da ne treba traziti krivca u takvim situacijama...
tj odnosu djete -roditelj-roditelj -dijete....

to sad bash...da  neko ne kupi malesnom djetescetu dva litra mlijeka a kupi kutiju cigareta...
u to bas nesto ne vjerujem...
ali kakve sve gamadi ima...ne bi me cudilo....da prije kupe cigarete nego neki sllatkis
ili bilo sta normalno da popapa...a da kupe alkohol ili cigarete....
ili sje*u neke pare na kocku....

nadaleko je vac poznato ....da bi ja to sve pohapsio.... i prebio  Smile
a neke i objesio..ali srecom a mozda i nazalost..ne pita se mene nista....

inace imao sam kul djetinstvo nije mi nista falilo...vjerovatno sam mogao da imam i mnogo vise...
ali fala roditeljima i djedu i ujacima..sto nisam...nego dovoljno sam imao..da se ne izdvajam od drugih...normalnih...
niti sto imam niti sto nemam...jer ko zna kakav bi bio...paksu..vjerovatno...
kakvih je bilo u ono vrijeme koliko hoces..i koji su takvi ostali i dan danas..

nista...vec si dovoljno velika..da shvatis..da nema shvrhe kriviti bilo koga...
nego se potrudi da ti ne cinis iste greske..koje smatras da su ucinjene tebi ili nekome sto pedeset osmom...

djecu jelijepo imati..i ja bi volio deset da ih imam...ali...ja ne bi mogao da prezivim...
da posaljem dijete u skolu gladno...bez pola udzbenika i skrpljene neprikladne garderobe....
da mu okice budu tuzne i zeljne svega....ili da se maljo takvo stidi nekoga...
neko to moze...i kaze nek su zivi i zdravi..ja ne bi mogao....tako...
i napravio bi sto cuda.... al' mi dijete takvo ne bi bilo i otislo  u skolu....
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 07:32:03 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
nema to veze..ja sam jedinac ..pa sam otisao od roditelja sa 16 godina..nije nista do njih....
puno bilo....ali iz principa mal te ne nisam progovorio s njima do 21 godine...
tu u tim godinama mi je mozak malo i proradio...
pa sam shvatio da roditelji i nisu bash krivi...i da ne treba traziti krivca u takvim situacijama...
tj odnosu djete -roditelj-roditelj -dijete....

to sad bash...da  neko ne kupi malesnom djetescetu dva litra mlijeka a kupi kutiju cigareta...
u to bas nesto ne vjerujem...
ali kakve sve gamadi ima...ne bi me cudilo....da prije kupe cigarete nego neki sllatkis
ili bilo sta normalno da popapa...a da kupe alkohol ili cigarete....
ili sje*u neke pare na kocku....

nadaleko je vac poznato ....da bi ja to sve pohapsio.... i prebio  Smile
a neke i objesio..ali srecom a mozda i nazalost..ne pita se mene nista....

inace imao sam kul djetinstvo nije mi nista falilo...vjerovatno sam mogao da imam i mnogo vise...
ali fala roditeljima i djedu i ujacima..sto nisam...nego dovoljno sam imao..da se ne izdvajam od drugih...normalnih...
niti sto imam niti sto nemam...jer ko zna kakav bi bio...paksu..vjerovatno...
kakvih je bilo u ono vrijeme koliko hoces..i koji su takvi ostali i dan danas..

nista...vec si dovoljno velika..da shvatis..da nema shvrhe kriviti bilo koga...
nego se potrudi da ti ne cinis iste greske..koje smatras da su ucinjene tebi ili nekome sto pedeset osmom...

djecu jelijepo imati..i ja bi volio deset da ih imam...ali...ja ne bi mogao da prezivim...
da posaljem dijete u skolu gladno...bez pola udzbenika i skrpljene neprikladne garderobe....
da mu okice budu tuzne i zeljne svega....ili da se maljo takvo stidi nekoga...
neko to moze...i kaze nek su zivi i zdravi..ja ne bi mogao....tako...
i napravio bi sto cuda.... al' mi dijete takvo ne bi bilo i otislo  u skolu....
Dragi boba mozda si me pogresno shvatio, ne kazem ja roditelji trebaju dijetetu obezbijediti luksuzan zivot. Znaci dovoljno su neke najosnovnije stvari. Ja sam preko neta upoznala lika na jednom forumu takodjer ogorcen na roditelje kada cujes nj.pricu sve ti bude jasno. Otac ga ispisao iz skole da bi on kao nj.sin zaradjivao i otplacivao oceve dugove. I sta je najgore vidis okolinu u kojoj zivimo i niko ne reagira. Javna je tajna da u Krajini (BiH) ima najvise osobe koje imaju samo osnovnu skolu..zasto? Morali odhrnajivati roditelje. I 80% njih zavrsi u Puli (Hrvatska) na brodogradilistu ili Italiji da rade. Cekaj svako dijete ima pravo na djetinjstvo kao prvo.
Isto ovi nasilni klinci, nebi bili nasilni da imaju roditelje na mjestu! Druga stvar sto neki hoce imati djecu ali nisu u stanju da hrane i da im obezbijede najosnovnije stvari. Dijete dodje kuci, odjednom se povuklo u sebe, suti niko nista....pa cekaj ako ne otac onda makar mater mora biti lavica da brani svoje dijete. Da se razjasni gdje je problem. Kada se desi problem u skoli roditelj ni ne zna za to!
Druga stvar ne znam jel kome poznato, prije 1.-2.godine u BiH se obijesio sonovac, Fuad, meni se cini da se tako zvao ili Faruk vise da je Faruk.. dijete godinama depresivno, na fejsu svasta pisalo, prije engo sto ce se ubiti pozdravio se na fejsu. Eh ovo je ono sta ja kazem NEBRIGA roditelja. Kako roditelji nisu znali sta on pise? Znaci svi kontaju eh evo ti komp.ja svoje kao roditelj sam "odradio". Objesio se u svojoj sobi....i sta je najgore u novinama pisalo eto jadni roditelji ogorceni na ustanove jer nj.krive. Normalno da ce ih kriviti. Kako ne znas sta ti dijete radi na netu? Znaci opcenita nebriga je od roditelja. Moje misljenje je da bi roditelj trebao da zna kako mu dijete dise!
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 08:22:39 od Dexion »
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nisu tu roditelji krivi...koliko su krivi oni koje roditelji zaokruzuju na izbornim listama za vladajuci rezim...
ima svasta...uvijek je bilo a danas posebno..ali to su sve..pojedinacni slucajevi...
mnostvo ljudi zivi u siromastvu...neko nema uslove da skoluje dijete...
i opet nije on kriv za to...da ga treba osudjivati...sto je stvorio zivot..i htio sve najbolje...

vidim da si iz bosne...sama znas i iznos potrosacke korpe..a i znas kolike su plate..
ne prosjecna..
prosjecnu platu slabo ko zaradjuje..to je statistika..i ona u zivotu ne postoji....to je nesto o cemu se prica...
a i sama znas da je vise porodica u kojma je jedan roditelj zaposlen
nego onih u kojima su oba roditelja zaposlena...

svi tesko zive....svi su u dugovima...ali opet se svi snadju...ko da imaju carobni stapic..nekakav...
svakom nasem covjeku treba dati orden za hrabrost....

ja mogu da razumijem kad je covjek bolestan...star...pa da ne moze da se snadje..
ali kad vidim mladog..jakog i zdravog da mi kuka...pa dodje mi da ga isamaram...
svi bi nesto htjeli a nece niko da radi nista....nema ovdje posla...idi gdje ima...
i tako radi svak..kome je stalo do porodice...i njihovog kvaliteta zivota...

nego da je biti uz zenine guzove...ili majcine skute...da ona kuva..pere cisti..pegla.i sve da je na tacni..
a neko samo da obuje cipele nove i obelku...i odskakuce u kancelariju..za platu od minimum...2 milje maraka..
i od osam sati dnevno..
tri da potrosi na pisanje..i kafe.... dorucak i rucak...i od onih 5 da 2 radi a tri surfa na netu...
aha ...kako da ne...

i ja radim 16 godina odvojen i od porodice i svega sto volim...22 dana mjesecno po 24 h...
za 500-600 evra...
dok 'talijan... francuz i svabo..norvezanin..sved (imam drugara u svedskoj koji radi slican posao...za te novce).....taj isti posao rade za 3000 hljade evra...ciste plate...a ko zna na kraju kad se sve nakupi kolika su im primanja..
i on kada ode u penziju..on vise nikad do kraja zivota ne mora da mrdne cunom.a kmoli cim drugim...
a ja sta cu ja...dobit 500 -700 km...ako budem im'o srece...da za kojih jos par mjeseci..
bude uopste para za penzije...

ili sta mozes ocekivati u zemlji u kojoj ljekar opste  prakse radi za platu od 900-1000 km-a
a neki smrad u gradskoj skupstini...sto se dovuko sa neke selendre.za koju nisam znao ni da postoiji
a ni dan danas je ne bi iz prve mogao naci..am odrediti uopste gdje se nalazi...
..kojeg je tu strpo jos veci smrad...
mjesecna primanja...dobija u prosjeku od 2500 -3000 km mjesecno bez pausala..
to sebi sami daju koliko hoce i zele......a nijedan se jos nije oznojio..
sem od vruce i ljute jagnjece corbice....niti bilo sta uradio da kome bude bolje..sem njemu...

to ti je glavni problem..i zato su djeca gladna... i okice im svega zeljne...
a ne u roditeljima...svaki roditelj da moze svom djetetu bi pruzio ono sve najbolje...
ali ne moze...neki ne mogu nista da pruze...jer nemaju od cega...
rade svaki dan idu na posao a platu primaju svakih 5 mjeseci... Smile

razumijem ja sta si ti htjela da kazes....ali to  sve na 200 porodica... u jednoj se to desava...
ali u tim porodicama bi se to isto desavalo...i da imaju ne znam kakve uslove za zivot...
to je do ljudi...ja danas imam uslove za solidan zivot...mozda cak i vise od toga...
ali imam malo obzira i na okolinu...ne osjecam se dobro...kad dam 300 evra za kaput...i 150 za cipele...
mal te ne cijelu svoju platu a da je i ne osjetim...
ne samo sto imam pet kaputa i pet pari cipela...nego zato sto neko koga znam ima samo jedan i nosi ga zimu cijelu.....par godina...lose mi je....kad to vidim....
ljudi da vise imaju obzira prema drugim ljudima..sve bi bilo drugacije..
nego je samo.... daj meni ...pa makar drugom nekome iz djetetovih   usta...oteo...

svakim danom mi se sve vise gadi ovaj narod nas...najvise zato sto je glupo...
i ne zaleti se i olos povjesa i strelja...nego iz godine u godinu sve losije zive...
i opet istu bagru..koja samo vec decenijama mjenja dresove...biraju da im sudbu kroji....

edit...zaboravio sam da kazem jos nesto..Smile

..sve bi ja njih pofato
i nabio na glogov kolac..da se slucajno ne povampire pa se vrate..
i onda raspisao konkurs..i dao u oglase..
trazi se predsjednik drzave..trazi se predsjednik vlade..
ministar zdravstva...ministar policije...ministar saobracaja...i tako to...

pa da vidim koliko bi ih se zaletilo i prijavilo se i pomislilo da moze pljackat narad...
i tudju djecu izglednjivat...

Smile
« Poslednja izmena: 11. Feb 2013, 09:45:06 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Da jesu roditelji krivi. Ali koliko god bilo teško, u jednom trenutku mora da pustiš prošlost da bi nastavila sa životom.
Imaš gomilu ljudi koji ne pričaju sa svojim roditeljima.

Ništa strašno, ako ne možemo zajedno, živećemo odvojeno.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pas koji laje ne ujeda

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 127
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Da jesu roditelji krivi. Ali koliko god bilo teško, u jednom trenutku mora da pustiš prošlost da bi nastavila sa životom.
Imaš gomilu ljudi koji ne pričaju sa svojim roditeljima.

Ništa strašno, ako ne možemo zajedno, živećemo odvojeno.
Pa da to si u pravu. Nije da nisam pustila proslost ali jednostavno treba znati da danas vecina roditelja ne obavlja svoju funkciju. Vedran ubijen jer je nekoga roditelj ucio i filovao mu mozak o nacionalnoj mrznji. Koliko god se u nekim stvarima zanemaruje pitanje i uloga roditelja od nj.sve pocinje.
IP sačuvana
social share
Ako ti se ne svidja moje misljenje - nije moj problem!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
зли родитељи фашисти Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Citat
Postavljam nagradno pitanje kako imaju za cigare a nemaju za litar mlijeka? Zar cigare mogu biti prece od djece?
Nekim ljudima mogu. Ne shvatam ni ja, ali tako je...

Citat
Zasto neko gomila djecu ako nije u stanju da hrani?
Takodje ne shvatam tu filozofiju. Mada ima ono, "sex je sirotinjska zabava".  Smile Smile

Citat
za mene nije normalno da danas imas 40.godisnjaka koji jos uvijek zive kod roditelja...
U nas je generalno problem nesamostalnost i to da su ljudi danas dosta nesposobni za samostalni zivot pa im je tako lakse. Mada postoji i onaj ekonomski problem gde jednostavno nemas nekih uslova za taj samostalan zivot pa ti je itekako lakse da zivis sa roditeljima gde imas uslova nego da sa platom od 30000 odes pod kiriju sa sve zenom i decom koje treba da izdrzavas. Smile

Citat
Imas djece koja zivnu, preporode se kada odu u dom a da ne govorim u druge porodice.
True, samo sto su retka. Sami uslovi u domu i cekanje da te neko usvoji nisu bas toliko dobri po decu ali bolje i to nego da rastu sa losim roditeljima.

Citat
ali roditelji nikad nece reci da je do njih.. oni su uvijek radili sta je bilo u nj.moci!
E vidis, tu ti se ne slazem. Vecina roditelja danas stvarno radi za dobrobit dece i sve sto je u njihovoj moci da tu decu izvedu na pravi put. Ali avaj, sve vise razmazene dece koja to uopste ne cene i koja ce pre reci "Ma sta si ti uradio za mene" nego "Hvala". Ne kazem, ima i stvarno losih roditelja, samo sto gro roditelja toliko ide u konac danas sa decom da nam ista postaju razmazena i nezahvalna. Ali deca to retko cene i pre ce reci "E, moji roditelji su losi, ne daju mi da do 4 ujutru bancim po gradu", nego "Hvala im, misle na mene i brinu se da mi se nista ne desi".
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.