Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 15:11:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odnos bez zastite  (Pročitano 7391 puta)
02. Feb 2013, 13:50:37
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Imao sam pocetkom oktobra odnos sa devojkom(bez zastite) , oboje imamo 16 godina, nisam primetio nikakve promene na meni i to, dok mi drugar nije rekao pre nedelju dana da je spavala sa dosta njih i da verovatno ima neku bolest od tad se tripujem da se nisam zarazio i poceo sam da pretrazujem sve o hivu i ostalim bolestima, nemam nijedan siptom, al pise da ni ne moram da imam, pise slaba koncetracija gubitak snage,tezine, amnezija na blisku proslost, sad ne znam dal sam ja natripovao mozak pa sam poceo da zaboravljam dogadjaje, msm trip da imam hiv je trajao par dana, pa je prestao i onda je sve bilo ok, pa sam se sinoc opet istripovao zbog ortaka... koncetraciju nzm kako da izmerim, jel sam u skoli startovao sa odlicnim ocenama, a mozak mi radi sve u 16, umora nemam, cak sam se i ugojio par kila, devojka se zaklela zivotom i njenima da nema nista i da su to gluposti, ja sad stvarno ne znam sta da radim, msm osecam se dobro, jedino sto me sad brine je sto ne moram da imam nijedan siptom sad se plasim, msm imao sam i pre tripove vezane za neke bolesti strahove i to, pa tih par dana cim se tripujem da cu umreti kad prodju ti dani, ja sam opet isti bez ikakvih posledica... sad ne znam sta da radim, dal da razgovaram sa roditeljima da roditeljima da idem na testiranje ili sta vec... tripujem se jako, a inace imam ceste tripove sto se tice teorija zavere i drustva i tako toga... :S pomozite hvala Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 03. Feb 2013, 15:34:39)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Imas lekara opste prakse? Imas skolskog lekara opste prakse?
Odes lepo kazes sta je bilo, kako je bilo, da sumnjas ili ne sumnjas u AIDS i trazis dalja uputstva kako da se ponasas i gde treba da ides.
Ne znam koliko vremena moze da prodje od infekcije do prvih simptoma ali znam da je to individualno.
Pre nego sto podivljas totalno i pocnes da panicis raspitaj se da li je spavala sa narkomanima.
Ako jeste onda imas ozbiljne sanse.
Sem toga ova tema nije za ovaj deo foruma.

Muska posla...samo da gurnu , a gde ga guraju i sta su ulozi , kad Djoka preuzme mozak, nije uopste bitno.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Verovatno si se samo natripovao.
Ako će da te smiri uradi test na hiv.
Ubuduće pamet u glavu.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 24.0.1312.57
No sikiriki sa 16 nema DeSi...

Moje misljenje spavaj sa kim stignes i prestani sam sebe opterecavati glupostima
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Motorola raspala
Treba oko 3 meseca da se nagomila dovoljno HIV antitela da bi se mogla detektovati u krvi, ako vec nisi trebao bi da se testiras. Mada da znas, HIV se ne prenosi bas tako lako. Seksom sa HIV zarazenom imas povecan rizik zaraze, ne podrazumeva se da ces odmah i sam biti zarazen. Ako se cesto izlazes ovakvom riziku onda su ti vece sanse da se zarazis. Mislim da je sansa da se zarazis seksom oko 1%, a ako koristis kondom 0.1%. Tako da ni kondom nije 100% sigurna zastita.
Verovatno ti nije nista, ali testiraj se za svaki slucaj. Ne samo na HIV jer i simptomi hlamidije mogu biti neprimetni. I najbolje je da pricas sa roditeljima o tome ako te to toliko muci. Jeste mozda neprijatna tema za razgovor, ali ipak je u pitanju zdravlje, a niko ti nece vise pomoci nego oni. Sve u svemu, bices pametniji sada! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
16... godina... i imaš seksualne odnose... a ne znaš elementarne stvari... e deco, deco, jebem ti svet ako na vama ostaje...

Period inkubacije HIV virusa može da traje i po par godina... tako da nema šanse da već sad imaš prve simptome. Dakle, kad bi i želeo da se testiraš, moralo bi da prođe najmanje šest do osam nedelja, a najbolje šest meseci od rizičnog odnosa... elementary, my Watson... zbog pojave, zamisli lepote, lažno negativnih rezultata... kakva zajebancija, reci?

I zašto odmah HIV? Smile Zar ne znaš i za druge lepote koje mogu da te snađu usled nezaštićenog seksa, posebno sa devojkama sklonim promiskuitetu? A hladmidija? A stari dobri sifilis? Triper? Razne bakterije? Gljivice? Neželjena trudnoća? Ih, pa imaš da biraš. Smile

Bolje uzmi malo guglaj, edukuj se, pričaj sa nekim starijim... ovo mora da se zna pre nego što se krene sa seksom... posebno nezaštićenim... Jesus fucking Christ... selim ja ovo na zdravlje.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa sta da ti kazem....sem da se cuvas djevojaka...koje upraznjavaju seks
sa momcima bez zastite....bez obzira dal se vucara sa svima ili je princeza mamina i tatina...
cuvaj bre tu kiticu trebat ce ti  Smile spolne bolescuge su takve...
jednom kad je popusis....i one manje bezezlene...mogu da imaju trajne posledice...
pogotovo ako se o tome cuti..i ceka da bolest uzme maha...sto se uglavnom
desava mladjoj danasnjoj populaciji....

moj otac ima x godina...ali u djepu uvijek ima paklo kondoma... Smile
i neko vece ga je "metnuo" u moj kaput... Smile
kad ga je stara ufatiila da je nesto mulja i petlja..da se izvuce i ode negdje... Smile
pa za mal' ja nisam krezav ostao  Smile

ali ti si momak...i kondom moras spreman da imas..i to ne jedan..nego bar tri... Smile
jer nisi vala nikakav momak..ako tri kondoma ne napunis....Smile

jel to jasno-jeste...a sad ako nema nikakvih nus pojava na alatu....vjerovatnoi nije nista upitanju..
ali ako si vec nacuo da je neko od tih koji su opstili stom malom rospijom...
imao neke probleme..odma idi kod ljekara..ja mislim da je hiv-test besplatan...
tj za tebe je svaki besplatan..nemoj da se plasis ili stifdis...to nije zajebancija...
a sem toga nema te biti koga ni stid ni sram... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


"Ко не поштује свог генерала,поштоваће туђег"

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 18095
Zastava Rotterdam
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Imas lekara opste prakse? Imas skolskog lekara opste prakse?
Odes lepo kazes sta je bilo, kako je bilo, da sumnjas ili ne sumnjas u AIDS i trazis dalja uputstva kako da se ponasas i gde treba da ides.


A kad ode kod doktora,onda otac "ubije Boga u njemu"..  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung 111111
nisi jedini koji ufantazira da je oboleo od necega,i jebo te google ..Ne koristi ga za trazenje simptoma.
I neka ti ovo bude lekcija
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Poenta je sto je proslo 5 meseci, nemam nikakve siptome u organizmu, a ni na alatki, a nisam ni cuo da je neko imao problema posle nje, svi su zdravi pravi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Jun 2024, 15:11:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.