Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:23:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pesimizam Starih Ljudi  (Pročitano 3245 puta)
29. Nov 2012, 23:13:07
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Znate onaj osecaj kad van starija osoba kaze kako jedva ceka da umre da se ne muči više?E pa to me izluđuje.
Imam nekoliko penzionera u zgradi, dobrih prijatelja, i uvek kada pričamo ili kad načujem njihov razgovor čujem kako se žale itd.Što je sasvim razumljivo, ali ja npr. izadjem napolje, sunce, lep dan i rasprilčam se sa njima i posle dve rečenice mi opadne raspolozenje i smorim se zesce.

Taman zaboravim na sve gluposti da bi me potsetili u kolko ocajnoj zemlji bez buducnosti zivimo.




Zanima me da li se ovo vama desava i dajte neke komentare...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
pazi, covek kada ostari bude bolestan, usamljen, svestan svojih slabosti i da vise nikada nece biti kao sto je pre bilo.
svestan je da je samo smetnja drugima.  Lako je nama mladima da budemo jaki i zdravi i da uzivamo.  Lako je biti jak kada u stvari i nemas puno problema.  Ali njih treba razumeti.  Ja sam to imao prilike shvatim kada je moja baba umrla od raka.  Mucila se godinu i po dana i nakraju je umrla srecna.  
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
pazi, covek kada ostari bude bolestan, usamljen, svestan svojih slabosti i da vise nikada nece biti kao sto je pre bilo.
svestan je da je samo smetnja drugima.  Lako je nama mladima da budemo jaki i zdravi i da uzivamo.  Lako je biti jak kada u stvari i nemas puno problema.  Ali njih treba razumeti.  Ja sam to imao prilike shvatim kada je moja baba umrla od raka.  Mucila se godinu i po dana i nakraju je umrla srecna. 

shvatam ja to.samo me nervira sto se desi da mi ceo dan bude sjeban.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
Sta ga znam, moje iskustvo sa starim ljudima je malko drugacije. Iako tako vole da pricaju(ono, "Ma samo da me Bog sto pre uzme") oni u sebi pomisljaju upravo suprotno tj. "Boze, daj mi jos koju godinu da pozivim" (sto je i normalno donekle). Imas one koji se stvarno i muce(umiru od bolesti, nemaju para ni koga da ih pogleda itd.) i takvi odistinski i pomisljaju ovo prvo...

Ono sto mogu da ti kazem je da imas dosta empatije i da je to dobro, lose je sto se ta empatija negativno odrazava na tebe. Lepo je sto pomislis i na nekoga drugog sem sebe i sto znas da stvarno postoje ljudi koji se muce, ali ne valja da se toliko skenjavas zbog toga da ti ceo dan bude sjeban. Koliko god tim ljudima bilo tesko ne smes da dozvolis da to toliko pridajes srcu pa da upadas u(da ne kazem depresiju jer ne volim tu rec posto je ozbiljna a mnogo se olako koristi) "tuzne faze"...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa nista ..kazes mu nesto ljepo...razvrdris ga...ptas jel gledao utakmicu...jel on misli da je ibrakadabra
najbolji i najkompletniji centarfor...koji je ikad stao na travu....
jel primjetio onu komsinicu...kad stavlja zavjesu..pitas jel ga baba tjera da se penje na nju..i tako..
opusteno..s njima...tako ja s njima..i  uvijek imamo sta pricat...bez kukanja...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
izvedi kontra napad. ubedi uh kako je još gore no što misle. upoznaj ih sa chemtreilsima, zatrovanom vodom i hranom, otrovima u lekovima ... ubrzo će te ostaviti na miru.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
izvedi kontra napad. ubedi uh kako je još gore no što misle. upoznaj ih sa chemtreilsima, zatrovanom vodom i hranom, otrovima u lekovima ... ubrzo će te ostaviti na miru.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Sta ga znam, moje iskustvo sa starim ljudima je malko drugacije. Iako tako vole da pricaju(ono, "Ma samo da me Bog sto pre uzme") oni u sebi pomisljaju upravo suprotno tj. "Boze, daj mi jos koju godinu da pozivim" (sto je i normalno donekle). Imas one koji se stvarno i muce(umiru od bolesti, nemaju para ni koga da ih pogleda itd.) i takvi odistinski i pomisljaju ovo prvo...

Ono sto mogu da ti kazem je da imas dosta empatije i da je to dobro, lose je sto se ta empatija negativno odrazava na tebe. Lepo je sto pomislis i na nekoga drugog sem sebe i sto znas da stvarno postoje ljudi koji se muce, ali ne valja da se toliko skenjavas zbog toga da ti ceo dan bude sjeban. Koliko god tim ljudima bilo tesko ne smes da dozvolis da to toliko pridajes srcu pa da upadas u(da ne kazem depresiju jer ne volim tu rec posto je ozbiljna a mnogo se olako koristi) "tuzne faze"...

nije depresija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
A sta mislis kakav ces ti biti za jedno 30 godina ili vise? Hoces li ti deci pricati bajke? Zivis u vreme kad su najveci zlikoci naseg naroda oslobodjeni i nagradjeni, kad je rekordna nezaposlenost, gledas vlast kako se gotivi a ti padas sve nize...Razmisljas kako da prezivis ovaj mesec.
I sada...dodje ti unuk sa nekom debilnom pricom o tome kako vanzemaljci setaju planetom, kako amerikani imaju kontakte sa istima preko 50 godina, kako na Plutonu mozda ima vode a ti mu kazes :"Ma mars u pizdu materinu ja mislim sta ces ti da jedes ovaj mesec a ti mi seres o smaku sveta!"
I bices pesimista, nego sta. I mracan, i lud, i neces "vise voleti sve sto vole mladi" itd...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
A sta mislis kakav ces ti biti za jedno 30 godina ili vise? Hoces li ti deci pricati bajke? Zivis u vreme kad su najveci zlikoci naseg naroda oslobodjeni i nagradjeni, kad je rekordna nezaposlenost, gledas vlast kako se gotivi a ti padas sve nize...Razmisljas kako da prezivis ovaj mesec.
I sada...dodje ti unuk sa nekom debilnom pricom o tome kako vanzemaljci setaju planetom, kako amerikani imaju kontakte sa istima preko 50 godina, kako na Plutonu mozda ima vode a ti mu kazes :"Ma mars u pizdu materinu ja mislim sta ces ti da jedes ovaj mesec a ti mi seres o smaku sveta!"
I bices pesimista, nego sta. I mracan, i lud, i neces "vise voleti sve sto vole mladi" itd...


Sto da ne ? Nzm kakav cu biti za 30 godina, ali trudicu se da nebudem 24/7 depresivan.Takodje nisu svi stari ljudi takvi, ima i nekih koji uzivaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:23:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.