Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropska Komisija predlaže šest radnih dana za Grke  (Pročitano 7936 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia 
Citat
Па шта    ... ја у неком периоду године радим 7 дана у недељи

Ok "u nekom periodu godine" problem nastaje kad radis svake godine sedam dana u nedelji bez odmora i godisnjeg,a znam dosta ljudi u mom mestu koji tako rade.Moj pokojni otac je radio 15.godina bez slobodnog dana,godisnjeg i bolovanja,kod privatnika samo zato sto je to nasa drzava dozvolila..zato,ko jebe Grke,ja bih voleo da im narede da moraju svih sedam dana u nedelji da rade...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Qtek 小米
Пре него што пљунете комунизам и фашизам, морам да вас потсетим да живите у агресивном капиталистичком систему, који је далеко нехуманији од ова горе два поменута.

Fasizam na Balkanu bas i nije bio dobro primljen, komunizam je bio udoban, ne ko onaj sovjetskog tipa ali svejedno se nije mogao financirati na duze staze, da je Juga imala neke izvore nafte i gasa ko Norveska pa jos nekako
Фашизам је одлично примљен у неким деловима бивше Југославије, у Србији најмање, али далеко од тога да ми нисмо имали нацистичку марионетску власт.


Концерт немачке војне музике на Теразијама 1943. годинe


Кнез Павле Карађорђевић (са Хитлером) у Берлину, 1. јун 1939. године


Милан Стојадиновић и Бенито Мусолини у Риму 1937. године
« Poslednja izmena: 09. Sep 2012, 16:54:12 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.