Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 3G na MTS !  (Pročitano 15628 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
ja to slucajem znam posto mi cale radi u mobtelu ...
uz svo duzno postovanje tvom tjaletu, ali kad tje biti pusten 3G u mobtelu to tacno, pa cak i okvirno, sa nekom vetjom preciznostju, ne zna niko, jer kao sto rekoh i kao sto je receno ne zavisi to samo od dobre volje ljudi iz mobtela, nego je to stvar koja zavisi od mnogo faktora ! a to sto je mobtel napravio i plakate kao reklamu za budutji servis 3G i sto se prica da tje "uskoro", to macku o rep! mogu i da nadjem te reklame pa da postujem da se nasmeju ljudi kao sto sam ja tada!  Smile

pa zavisi koga tjes da pitas Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
bravo akki! svaka ti je kao jevandjelje!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Citat
3G i sto se prica da tje "uskoro", to macku o rep! mogu i da nadjem te reklame pa da postujem da se nasmeju ljudi kao sto sam ja tada!  Smile
To se zove jednom recju "Marketing" .A kada mobtel pusti neku novinu u promet redovi se cekaju po par dana(ako se secas kartica za 100 dinara) Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 239
Zastava Belgrade
Citat
pa zavisi koga tjes da pitas Smile

i onda je Akki zavio cokoladu ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Citat
imas puno pitanja koje traze odgovor, odgovoricu ti na jedno jer nemam vremena a i sada sam u roamingu pa to radim preko gprs-a i 064 kartice.

Kako radi u romingu GPRS?Mislim kako se kacis na Telekomov server.Jel to neka varijanta kao dial-up ...pa gprs ili direktno kao kad si u SCG?
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
mob
BlackBerry bold 9000
Kačiš se na lokalmu GPRS mrežu koja te u slučaju da postoji roming usluga u paketskoj mreži pušta na sopstveni server li uz lokalna 064 podešavanja. Da se ogradim ovo je u slučaju francuske i italije sigurno tako, a da li se učitavaju i neka posebna podešavanja kod drugig provajdera ne znam. Ono što predstavlja omanji problem je cena koja je oko 800 dinara za 1 Mb, što je poprilično mnogo....
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
To se zove jednom recju "Marketing" .A kada mobtel pusti neku novinu u promet redovi se cekaju po par dana(ako se secas kartica za 100 dinara) Smile
jeste, to je marketing! Ali kao kad bi neki muskarac reklamirao allways, dakle postoji mogutjnost da procuri, ali ako obavi operaciju i sve podje kako treba!  Smile
a da pokazem koliko su spremni da idu evo linka pa da vidite! Obratite paznju na datum!  Smile
i da se razumemo, nemam ja nista protiv njih, cak sam i korisnik njihove mreze, ali nemojmo bas toliko da se lazemo! nije u redu, bar prema malo ljudi koji nesto znaju o tome!
A to sto se prave redovi oko kartice za 100 dinara, svaka cast, ali mislim da to nije prvenstveno zasluga marketinga, nego celokupne situacije u kojoj se nalazi nasa zemlja! ali da ne ulazimo u to!
a evo i slika, kao sto obetjah!  Smile



IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
mob
HTC Touch Cruise
 Smile Smile Smile
Ne zna se sta je bolje reklama ma nemoj ili link od pre 2 godine! Smile od smeha Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Samsung S7
Mobtel pustio 3G !!!!!!

Kao sto rekoh jednom ali ajde ponovicu opet.
Nije potrebno imati drugu karticu za 3G telefoniju....bar na Mobtelu
Telekom bar do sledece godine nece pustiti 3G jer ceka Mobtelove linkove......vec sam to negde pisao  Smile
Toliko o tome ko je ispred koga.........sto se tice infrastrukture a i ostalog.
Na mobtelu radi 3G sasvim OK ,nema kasnjenja u zvuku ,a ni slici ....he he provereno lepo tera.




Pozdrav



IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Kartice za GSM i UMTS imaju isti oblik ali je različita autentifikacija, srpski rečeno kartica ulazi na UMTS samo ako ti to dozvoli operater. Što se tiče kašnjenja zvuka i slike ono sigurno postoji i jati nudim opkladu u šta god hoćeš jer i sam imam 2 UMTS kartice na 063 mreži. Licenca za 3G se očekuje tek krajem 2006 godine i daje je Vlada uz saglasnost GSM asocijacije. Mobtel sigurno neće tu licencu dobiti pre MTS-a 1.000.000.000%. Oba operatera koriste oppremu dobijenu u promotivne svrhe, stim da MTS koristi opremu firme SIEMENS i ima oko 40 BS po BGD, NS i NIŠ-u. Što se tiče opreme koju MTS čeka od MOBTEL-a, odmah da ti kažem dfa to nije tačno. MTS je potpuno autonoman u radu a zajednički su im samo stubovi na koje stavljaju repetitore i to na mestima gde je najam skup da bi se smanjili troškovi. Osim stubova sve je potpuno odvojeno. Naprotiv, mobtel na gomili lokacija koristi resurse fiksne mreže zbog prenosa, na mestima gde im je skupo da prave svoje konekcije. Ovo sam napisao da bi se stvar demistifikovala jer sam informacije ponukan ovom temom koja se razvlači već dugo vremena dobio od odgovornih ljudi u oba operatera pre 15 minuta.
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.