Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:50:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nataša!!!  (Pročitano 17090 puta)
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple iPhone 12, S21


MENI SE OVA PROCEDURA NE SVIDJA!




Zao mi je, ali ta procedura nije ni planirana da se nekome svidi, napravljena je sa jednim ciljem, a to je da YT sam sebi olaksa.
Ne autoru, ne onome od koga je pokradeno... Ne, oni su pravili svoje uslove koristenja da bi sebe zastitili.

Jedna paralela: Da ja izbacim svoju verziju operativnog sistema, koji nije nista drugo do pokreden OS koji si ti napravio, i zastitio ga. Ti prijavis da je ukraden od tebe.

Moj OS se sklanja sa trzista i ide se na sud gde vestaci i strucnjaci razmatraju i utvrdjuju ko je originalni tvorac tog OS-a.

Procedura traje, nije nimalo zanimljiva, poprilicno je mucna i iscrpljujuca, ali je svrsishodna...
Na kraju, kada se utvrdi ko je u pravu, presuda se donosi i ukoliko si ti bio u pravu placam ti odstetu...

Autorska prava su nesto sto se ne sme olako shvatiti, a to sto neko nece da se bori za zastitu svojih...to je vec njegov problem.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2012, 00:55:59 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sada, u tom slucaju sa autorskim pravima za sve medije, ukoliko neko ukrade nesto, ide se kod sudije pa (sad ne znam kako se to zove na Srpskom posto se time nisam bavio dok nisam dosao u Nemacku  Smile ) pa trazis da taj prestane da emituje neku muziku, sliku, ideju i sta ti ja znam. Sad, moras da uveris sudiju, tj. da mu pruzis neki dokaz da bi ovaj obustavio to dok traje recimo proces koji se ne resava brzo...
Ali dobro, u slucaju YT nema sad neki dezurni sudija kod tog svog priliva video materijala i nemoguce je napraviti.
Inace, sa druge strane, Kurir objavi puno ime i prezime, bez dozvole doticne ili njenog staratelja vest a radi se o maloletnici
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i

I da li odobravamo gazenje kreativnih ljudi samo zarad automatizacije (citaj - manje posla) gigantskim kompanijama...


Ma ko bre jebe tog gastozza,sta si se uzbudio.

Ma nije Gastoz u pitanju vec nacin na koji mozes da oboris video na YT, znaci, nekom se ne svidis i taj bilo ko ima dugme i ugasi ti video.
Sa druge strane, Kurir objavio citavo ime i prezime iako je rec o maloletnici a ne verujem da su pitali nju, odnosno staratelja posto je mala valjda maloletna da li to mogu  Smile
Vidim na videu da stoji samo da je video uklonjen jer postoji copyright cafe cam d.d.o. Znaci, snimis sam sebe, drugom se ne svidis pa klik i izbrise te
Ma sve to stoji,ali ovo su gluposti,kao i cela situacija sa nekom golom kokoskom u snegu,a neki to shvataju...ne znam ni ja kako,valjda previse ozbiljno.

Ma dobro, to za Natashom niko ne svata ozbiljno, kao ni tog Gastozza, velim sto je meni upalo u oci u vezi Kurira i eto Bulmi u vezi brisanja na YT.
E da samo znas koliko ljudi danas to shvata ozbiljno,i klanja se i masturbira na doticne...
Zato mi je i muka od vecina danasnje omladine  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
E da samo znas koliko ljudi danas to shvata ozbiljno,i klanja se i masturbira na doticne...
Zato mi je i muka od vecina danasnje omladine  Smile

Moguce je i to. Internet je cudo, ranije je uvek bio neki gilipter koji se zahebavao pa je bio glavni u ulici, kvartu, razredu, ne mislim na neko nasilje vec cisto zahebanciju. Neko je znao da imitira nekog, ili nekog zahebava il je znao uvek da napravi provalu al to cuje samo razred, ili ulica pa se prepricava (mi smo tada ustvari bili Youtube). I onda se prepricavalo i islo to dalje u usmenom predanju pa se i izoblicavalo. Sto se mene tice, ja sam tek ovaj Gastozov video odgledao do kraja. Ali recimo znam najmanje deset tipova kad sam bio klinac koji su znali da prepricaju neku provalu i da naprave maltene skec od nje i da svi slusaju, isto ko ovaj Gastoz samo sto tad nije bilo web cama, mobilnih sa camerama i interneta. Klinci ko klinci, danas im je zanimljiv Gastoz i Natasa, za par godina ce da preraste to pa ce da dodju neki novi klinci i Gastoti i Natase
Recimo, ja sam kao klinac cuo legendu o BG fantomu, u dosta verzija, kad sam dosao u neke godine, mislio sad da je to urbana legenda, e tek dosta kasnije sam video dokumentarac.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
Ma znam,ali je to ranije bilo daleko simpaticnije i bar po mom misljenju bolje od ovih danasnjih preseravanja.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Dobro, tad je lajkovanje i dislajkovanje bilo mnogo direktnije pa oni netalentovaniji nisu dalje isli Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61

 E da samo znas koliko ljudi danas to shvata ozbiljno,i klanja se i masturbira na doticne...

I meni je to stvarno katastrofa.

Nije smesan ic, vulgaran je katastrofa a opet ima njih mali milion pregleda po youtubeu. Bas ono, slika i prilika danasnjeg humora i omladine. Meni je katastrofa naseg humora kada pogledam Vukajliju i njihove postere i vidim sta ljudi stavljaju i lupaju lajkove a ovo mi je tek dno-dna.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nataša... Shone4...  Gasttozz... Diss...


Who da fuck are this people?!



Pa Diss ti je alter ego od naseg, Zeksija.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:50:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.