Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Žena me tukla metalnom štanglom, ali uvrede su bile mnogo gore"  (Pročitano 6498 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
TUKLA VERENIKA VRUĆOM PEGLOM




LONDON - Englez Ijan Meknikol (49) preživeo je pravu torturu. Njega verenica Mišel Vilijamson (34) zlostavljala ga godinu dana i na kraju je morao da potraži pomoć policije.

 Nesrećni muškarac je ispričao da je zlostavljanje usledilo odmah pošto su se upoznali. Prvo je počelo sa psihološkim zlostavljanjem  i optužbama da previše vremena provodi sa njenom prijateljicom, a odmah posle je krenulo batinjanje. Prvi put ga je tako udarila šakom u oko da je imao podliv mesecima.

 "Imao sam veliki podliv ispod oka. Kolegama sam rekao da sam u kuhinjski element", kazao je Ijan , i od tada je počeo da živi u laži.

 "Tukla me čim je god stigla, šakama, nogama, mobilnim, vrućom peglom... Jedno mi je zapretila da će me opeći peglom po licu ako ne skinem majicu. Kada sam je skinuo, opekla me je po ruci i leđima", ogorčeno je ispričao Ijan, a prenosi Dejli mejl.

 Mišela je bila toliko zla i nastrana da mu je gasila cigarete na penisu i opuške gurala u nos, a odmah posle te torture bi tražila da postigne erekciju u roku pet minuta ili će ga ponovo pretući.

 Nesrećnog muškarca je spasao komšija, koji nije mogao da svakodnevno sluša nasilje i pozvao policiju , koja je Iana zatekla u majici kratkih rukava i boksericama, punih krvi.

 "Posle toga mi je laknulo", priznao je Ijan.

 U Velikoj Britaniji tek odnedavno su počeli da pričaju kako žene zlostavljaju muškarce.

 Na ostrvu je registrovano oko 400.000 slučajeva nasilja godišnje, a čak jedna trećina nasilja je nad muškarcima. Žrtve najčešće ćute u strahu od podsmeha okoline.




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.kurir-info.rs/planeta/tukla-verenika-vrucom-peglom-175314.php

rekoh da ne otvaram novu temu

« Poslednja izmena: 26. Jan 2012, 12:12:11 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Ma mogu da pričaju šta hoće, savremeni trendovi, emancipacija, bla bla bla... Mora da se zna ko u kući nosi pantalone. Muškarac je jači pol, a žena lepši. Recimo ako neko hoće da oženi svetsku prvakinju u kik boksu, onda i sam treba da bude fajter i poznaje veštinu, ili mršavi programer od 50kg sa krevetom oženi recimo prvakinju Srbije u bacanju kugle. Naravno da će od njega da pravi đevrek, kada joj dođe žuta minuta. Svako prema sebi bira. Takođe mi je bizzarno kada je muž lep ko filmski glumac, a žena ultra gabor. Samo pitanje : "Ej pa gde ti je lepša polovina?" bez zadnjih namera, zazvuči pogrdno. Smešni su i parovi kada je muž niži značajno od žene, varijanta može da mu jede pitu sa glave. Proporcije su uvek bitne i značajne, treba težiiti skladu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung 111111
Citat
Muškarac je jači pol, a žena lepši.

Tema te demantuje  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Eманципација... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 6220
Ma mogu da pričaju šta hoće, savremeni trendovi, emancipacija, bla bla bla... Mora da se zna ko u kući nosi pantalone. Muškarac je jači pol, a žena lepši. Recimo ako neko hoće da oženi svetsku prvakinju u kik boksu, onda i sam treba da bude fajter i poznaje veštinu, ili mršavi programer od 50kg sa krevetom oženi recimo prvakinju Srbije u bacanju kugle. Naravno da će od njega da pravi đevrek, kada joj dođe žuta minuta. Svako prema sebi bira. Takođe mi je bizzarno kada je muž lep ko filmski glumac, a žena ultra gabor. Samo pitanje : "Ej pa gde ti je lepša polovina?" bez zadnjih namera, zazvuči pogrdno. Smešni su i parovi kada je muž niži značajno od žene, varijanta može da mu jede pitu sa glave. Proporcije su uvek bitne i značajne, treba težiiti skladu.
Ja mislim da ovde nista nije u vezi sa fizikalijama. Sta, ova dva lika nisu mogli da prebiju zene? Ovde je stvar psihe i niceg drugog.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
I-mate 30 Pro
Eманципација... Smile Smile Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Mora da se zna ko u kući nosi pantalone.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeee. Sad ce da te proglase za sovinistu.  Smile

Ovde je stvar psihe i niceg drugog.
Nekako vise to. Svodi se na bitch-butch odnos gde jedna strana(bilo muska ili zenska) dominira a druga trpi. Samo uloge u koje upadamo.

Sto nikako ne znaci da je u redu. Ovo su ipak neki ekstremi u tome.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Nekada treba pogledati i životinjsko carstvo. Mužjak će pustiti nekada ženku da ga malo mlatne šapom po njušci vaspitno, ali on mora da je savlada da bi je oplodio. Zato samo alfa mužjaci oplođuju(najjači u čoporu), to je prirodna selekcija. Čovek je razumno biće, naravno da ne treba da savladava ženu, ali psihički i fizički treba da bude u svakom trenutku sposoban da uspostavi kontrolu. Ako to ne može, onda ne treba da se upušta u te avanture. Podjednaka je odgovornost i ovih muškaraca, kao i žena, sami su birali niko ih nije primoravao na to. Sve više uviđam koliko je bilo premudro nekadašnje pravilo, "ko nije služio vojsku, ne može da se ženi". Dok se to poštovalo žene nisu tukle svoje muževe. A možda su jednostavno mazohisti, svakako je apsurd i iščašenje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 6220
Rekoh vec na slicnoj temi : Krpa nadje zakrpu. Moze se sad situacija analizirati iz raznih uglova, ali opet se sve svodi na boldovano.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
SonyEricsson W800i
ali on mora da je savlada da bi je oplodio. ...
Momci,sad znamo sta nam je ciniti.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.