Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Poreklo izraza "patriJota™","naciJonalista™","nebeski narod™" i  (Pročitano 14214 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Smile Uobrazio se covek malo.  Smile Uveo tu rec na forum,pa umislio da je automatski i autor.  Smile


Elem... sad kad smo (kao) razresili tu misteriju,bi li nam Stanislave objasnio sledecu na redu - poreklo i znacenje tvrdnje da je Srbija genocidna nacija?  Smile

To nije moja tvrdnja, niti ja tvrdim da je Srbija genocidna nacija.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
LG Nexus 5
Kad ne znamo sta bi rekli, a da ne ispadnemo previse, necu reci glupi, vec netakticni i evro-neprilagodljivi, uvek se posluzimo sledecim magicnim recenicama:

- Ja nigde nisam rek'o da je srbija genocidna nacija;
- Nije na meni da procenjujem da li Iran treba da se napadne;
- Nije na meni da tvrdim da su amerikanci najveci svetski zlocinci; (ali Sadam/Sloba/Gadafi/korejski Kimovi sigurno jesu)
- Pa sta ako su amerikanci uhapsili 700 demonstranata(nisu huligani), znate li sta OMON sve radi?
- Kakve veze ima sto je USS stilu prodat Sartid za 23 miliona evara(samo trosak izgradnje fabrike je kostao oko 600 miliona sadasnjih evara), zasto smo prodali NIS rusima i pretvorili nas u rusku guberniju?
- Ne znam kako je ali znam da nije tako kako ti kazes;


On topic

- Maradic mode: OMON, ruski gulazi, jos OMON-a, a tek sto OMON mlati narod;
- danilobg mode: Sve su to floskule upakovane za nepismeni narod, sve su to kafanske patriote, sve je to losa seseljeva demagogija...
- system mode: (nije bitno da li je tema o razmnozavanju zmija, oralni sex medju majmunima, psiho problemi odredjenih clanova, teska materijalna situacija, i sl) = Da, da, cekajte da nasi/vasi/1389 dodju na vlast, plus rusi kad navale, gubernija, gulag, gubernija, pa jos gulaga, a tek Mordor(Rusija)...we're all gonna die...
- maslinazelena mode: ja sam budala, ne obracajte paznju na mene;
- nikolajovic mode: Peder sam pa sta ako sam peder sam pa sta ako sam peder sam pa sta...(al nepokorni)
- vanja gator mode: "Idemo u Pristinu za novaka, dole ce da bude prava zurka. Nezavisnost, tako je." (od tada ni avaza od njega...)
- skorpion mode: "Kurati rusi na tenkovima, kurac, picka, svuda kurati rusi, a ja sam, u jednoj ruci palica, u drugoj sacmara, nema druge, branicu se sacmarom", "Prljavi Gadafi, glupi diktator...Sloba, Tito, kurati rusi..."
- zemunac mode: "Skela" sezona gotova, samo da zuznem vino do kraja, pa da posejem seme mudrosti i da naucim pameti tupavog vanya, gottaga i sve ostale srbo-cetnik-komunisticke nepismene fakultetlije.



Ovakvi i slicni tipovi postera su i izmislili pojmove iz prvog posta. Kada mi oni kazu da sam patriJota, nebeski covek ili genocidni potomak, meni bude drago, toplo oko srca. Medju nama, dozivim i erekciju. Wink 



Pojam patriJota sa boldovanim velikim J sam ja prvi put upotrebio na forumu, samo pod drugim nick-oom. Crowz ovo može da proveri.

U pravu si (1 2 3 4 5). Preuzelo je par clanova kasnije to (maslina recimo) ali sam cuo par puta na TV-u rec "patriJota", naravno u pogrdnom kontekstu, jednom i u klopci kod Olivere Kovacevic, tako nesto.  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2012, 18:01:00 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Citat
- vanja gator mode: "Idemo u Pristinu za novaka, dole ce da bude prava zurka. Nezavisnost, tako je." (od tada ni avaza od njega...)

изгледа да му је то била последња журка Smile

а нема ни мандаре...или је црко или су му искључили нет...јбг...криза у немачкој...хигијеничари јавних тоалета више не зарађују као пре Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0




Crowz dominira ko i uvek...  Citam i ne mogu da prestanem da se smejem.  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Citat
- vanja gator mode: "Idemo u Pristinu za novaka, dole ce da bude prava zurka. Nezavisnost, tako je." (od tada ni avaza od njega...)

изгледа да му је то била последња журка Smile

а нема ни мандаре...или је црко или су му искључили нет...јбг...криза у немачкој...хигијеничари јавних тоалета више не зарађују као пре Smile

Marad  je otisao kao i svaka postenjacina u lov na Gadafijevo blago  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel 
Bosanci bi rekli , jebaji ga. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Alcatel 
« Poslednja izmena: 07. Jan 2012, 21:28:15 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Samsung Galaxy IIs
Kad ne znamo sta bi rekli, a da ne ispadnemo previse, necu reci glupi, vec netakticni i evro-neprilagodljivi, uvek se posluzimo sledecim magicnim recenicama:

- Ja nigde nisam rek'o da je srbija genocidna nacija;
- Nije na meni da procenjujem da li Iran treba da se napadne;
- Nije na meni da tvrdim da su amerikanci najveci svetski zlocinci; (ali Sadam/Sloba/Gadafi/korejski Kimovi sigurno jesu)
- Pa sta ako su amerikanci uhapsili 700 demonstranata(nisu huligani), znate li sta OMON sve radi?
- Kakve veze ima sto je USS stilu prodat Sartid za 23 miliona evara(samo trosak izgradnje fabrike je kostao oko 600 miliona sadasnjih evara), zasto smo prodali NIS rusima i pretvorili nas u rusku guberniju?
- Ne znam kako je ali znam da nije tako kako ti kazes;


On topic

- Maradic mode: OMON, ruski gulazi, jos OMON-a, a tek sto OMON mlati narod;
- danilobg mode: Sve su to floskule upakovane za nepismeni narod, sve su to kafanske patriote, sve je to losa seseljeva demagogija...
- system mode: (nije bitno da li je tema o razmnozavanju zmija, oralni sex medju majmunima, psiho problemi odredjenih clanova, teska materijalna situacija, i sl) = Da, da, cekajte da nasi/vasi/1389 dodju na vlast, plus rusi kad navale, gubernija, gulag, gubernija, pa jos gulaga, a tek Mordor(Rusija)...we're all gonna die...
- maslinazelena mode: ja sam budala, ne obracajte paznju na mene;
- nikolajovic mode: Peder sam pa sta ako sam peder sam pa sta ako sam peder sam pa sta...(al nepokorni)
- vanja gator mode: "Idemo u Pristinu za novaka, dole ce da bude prava zurka. Nezavisnost, tako je." (od tada ni avaza od njega...)
- skorpion mode: "Kurati rusi na tenkovima, kurac, picka, svuda kurati rusi, a ja sam, u jednoj ruci palica, u drugoj sacmara, nema druge, branicu se sacmarom", "Prljavi Gadafi, glupi diktator...Sloba, Tito, kurati rusi..."
- zemunac mode: "Skela" sezona gotova, samo da zuznem vino do kraja, pa da posejem seme mudrosti i da naucim pameti tupavog vanya, gottaga i sve ostale srbo-cetnik-komunisticke nepismene fakultetlije.



Ovakvi i slicni tipovi postera su i izmislili pojmove iz prvog posta. Kada mi oni kazu da sam patriJota, nebeski covek ili genocidni potomak, meni bude drago, toplo oko srca. Medju nama, dozivim i erekciju. Wink 



Pojam patriJota sa boldovanim velikim J sam ja prvi put upotrebio na forumu, samo pod drugim nick-oom. Crowz ovo može da proveri.

U pravu si (1 2 3 4 5). Preuzelo je par clanova kasnije to (maslina recimo) ali sam cuo par puta na TV-u rec "patriJota", naravno u pogrdnom kontekstu, jednom i u klopci kod Olivere Kovacevic, tako nesto.  Smile

Cudim se da nisi pomenuo ove koji mnogo vole Ruse, ili nekoga iz "nacionalne" ekipe.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.