Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:13:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijančenje svaki vikend  (Pročitano 12256 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
zašto je poprilično nenormalno da vikendom ode čovek i popije?

pitaj svoju ribu jel joj zanimljivo stajati kraj tebe bilo gdje vikendom i, gledati u tebe dok se opijas.. Smile

s obzirom da danas vazi neko cudno pravilo...da se izlazi samo vikendom... Smile
pa se eto, i parovi vidjaju vikendom... Smile
i mislim da vecini djevojaka nije bas zanimljivo ta dva dana iliti izlaska.. provesti s nekim ko ih provede uz sank... Smile i do 12 i nekako..ali poslije kad se odvali...mislim da joj je tek onda bezveze... Smile
naravno samo u slucaju da i djevojka ne voli da se odvaljuje uz sank... Smile

A ti ne izlazis bez trebe?

Ako ces i gledati tako da se izlazi samo petak-subota onda jedan dan drustvo, drugi dan treba i svi srecni i zadovoljni Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
na ovoj temi se raspravlja o dve razlicite stvari od pocetka.. tema je nastala kao odgovor na temu o "Pijan svaki vikend" a ne kao potencijalna rasprava o tome d ali je u redu popiti nesto vikendom, pijanciti, gucnuti nesto, odem i popijem, malo se zapijem i slicno...

dakle poenta teme je : lik se svakog vikenda opija, nije popio dva vinjaka, nije popio dva vina ili dva piva.. popio je boga oca i vidno je pijan, obzirom da drugi ljudi primecuju da je on pijan, znaju da se svakog vikenda opija i slicno... to sto on prica "ja mogu da iznesem pijanstvo i da delujem cool" to nema veze sa pricom i cinjenicom da je on mortus..

da razjasnim, hvala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1

Da li je to što neko pije svaki vikend, a napominjem - ispunjava sve svoje obaveze - samo po sebi osuđujuće? Smiley
Ako se ništa u praktičnom smislu ne bi promenilo, da li otišao za vikend da se provede i popije... ili ostao taj vikend kući i buljio u TV u neku budalaštinu... zašto insistirati da ovom drugom? Smiley

možda ste na nekoj drugoj temi pisali o tome da su pijani svakog vikenda, ali on je temu započeo time da piju. ima tu razlike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Sta ga znam, meni kad neko kaze "Ej, pio sam juce" smatram da je bas popio nesto a ne da je popio dva piva.  Smile

Nek razjasni Goa kada dodje ali i ja shvatio da taj neko izadje vikendom i bas popije nesto a to nesto nije u rangu 2 piva ili nekoliko casa vina vec dosta sire. Cak i ne mislim na neko alkoholicarsko razbijanje od alkohola vec na ono kad te bas onako uhvati.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mislim da je negde i napisao da popije par čaša vina
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
A ti ne izlazis bez trebe?


zavisi sta te veseli....ova tema je potekla pitanjem jednog djecka..koji se voli opijati...
sta misle djevojke o momcima koji piju svaki vikend...
i kao svidio se on,  djevojci..nekoj...ali njoj ne pada napamet da se petlja sa pijancima... Smile
pa je njmu tu nesto cudno... Smile
 po meni je to njeno razmisljanje  okej....
sta ima ona da radi sa covjekom koji se opija svaki vikend... Smile
to je samo gubljenje vremena...i pitanje je dana...samo kad ce u takvom liku
alkohol lose prosljakati i eto ti gomila pizdarija... Smile

mene pijancenje nije nesto posebno veselilo....ja sam pio uglavnom zbog veselja ili neke tuge...
uglavnom sam to radio kao sa nekim razlogom... Smile

izlazio sam sa djevojkom u drustvo...do nekih doba i svako na svoju stranu..i svojim putem...
(treba svakom malo njeznosti..a razmjenjivati njeznost u drustvu je malko nekulturno...
a djevojke vole paznju..i kad malo previse ne posvecujes njoj paznju i kad osjeti da te dijeli sa drustvom, alkoholom ili travom...ode ona ubrzo svojim putem..a ti se opijaj...i pitaj se sta to  bi  jarane... Smile)
drustvo ode sa svojim djevojkama ja sa svojom djevojkom...odoh... Smile Smile

a izlazio sam i kad nisam imao djevojku... Smile
izlazio sam da je nadjem.... Smile sta imam raditi napolju bez cure... Smile
ili uopste sta imam zivit bez cure...nije to zivot... Smile

djevojka i alkohol tj opijanje ne idu zajedno... Smile
nisu nikad isli zajedno ni u moje vrijeme pre deset godina kao ni sad....
a bogami  ni auto i alkohol  ne idu zajedno... Smile
imas velike sanse da se ubijes ili jos gore da ubijes nekoga ili daostanes invalid... Smile
a tga pivo i alkohol nisu vrijedni... Smile

opijanje nije par piva...i to nikome ne smeta...(naravno ako neces voziti... Smile
ali mislim da svakoj normalnoj djevojci i te kako smeta i da joj nije bash zabavno...
stajati kraj nekoga ko se cijelo vece naljeva alkoholom...
tako ona moze stajati i sa drugaricama..ili kod kuce uz tv i racunar...
i  vjerujem da ce joj biti daleko ljepse... Smile



« Poslednja izmena: 01. Dec 2011, 07:49:31 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Potpuno ste pobrkali loncice, opet...svako ima pravo da sa svojim zivotom radi ono sto on misli da treba, bez obzira sta mi mislili o tome.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
@ bobaK_bl da te ne citiram sve posebno :
- moja cura k'o i vecina drugih ne voli da me gleda odvaljenog, zato ako izadjemo sa mojim drustvom ja se trudim da ne pretjeram i to je to Smile

Ja sam ovde izgleda jedini koji voli da se odvali svaki vikend i to iz moje perspektive nije nista lose Smile
Imam jednu kafanicu u kojoj cugam sa drustvom i to je nesto sto me opusta i nacin da se opustim u potpunosti.
Naravno, nije to redovno svaki vikend, jer imam i ja obaveze-fakse(ali trudim se da bude sto redovnije Smile ).I gledam ljude koji cugaju u toj kafanici, vecina njih radi i svi uzivaju u istome. E sad, vi ste svi skocili na to opijanje svaki vikend jer to odma povezujete sa "ne radi nista u zivotu"-"vozi pijan"-"zivi na zeninoj grbaci". Naravno da ja ne planiram da ovako zivim cijeli zivot, ali dok mi je glavna obaveza faks, a ne posao i izdrzavanje porodice sigurno cu ovako zivjeti.Isto kao sto sam smanjio opijanje kako sam zavrsio srednju jer sam dobio neke nove obaveze samim tim i manje vremena.

A zasto curama smeta ako momak(ne muz) pije, a svoje obaveze pri tom neometano ispuvnjava i prema njoj se ponasa kako treba nikad mi nece biti jasno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
zasto zenama smeta ako se decko redovno opija  Smile  Smile

pa da stvarno, to je sasvim normalno ..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Citat
A zasto curama smeta ako momak(ne muz) pije, a svoje obaveze pri tom neometano ispuvnjava i prema njoj se ponasa kako treba nikad mi nece biti jasno

Tako je... a uz to dobija i redovno prcanje.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:13:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.