Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razgovor za posao u Telenor-u - Utisci i iskustva  (Pročitano 26267 puta)
27. Okt 2011, 21:54:43
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung E900
Treba da idem na razgovor za posao u Telenor, pa da li je neko bio, sta pitaju, kakvi su utisci itd....


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Belgrade (Vreme: 27. Oct 2011, 22:04:15)
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung E900
Bio sam:

test se radi na racunaru, kao neki kviz i imaju ponudjeni odgovori.

Sastoji se iz tri oblasti
1. Opsta kultura
2. Engleski jezik
3. Informatika

Opsta kultura, zaista opsta kultura, pisac taj i taj nije napisao, jednu od ponudjenih knjiga pa ponudjene 3-4 knjige, sta znaci "neka latinska rec" itd

Engleski podrazumeva gramatiku, uglavnom popuni recenicu sa ponudjenim odgovorima tipa. I _____ made for loving you
1. Were
2. Was
3. Going
4. Are

i sl.

Informatika, osnove iz informatike,(sta znaci save, cut i sl.) i malo vise o Wordu i excelu

i to je to....
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
za sta si konkurisao ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung E900
Consumer and SOHO Consultant
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
LG Nexus 5
Cudi me sto je tako lagano. Smile  Cak i za tu poziciju. Ako se ne varam, glavna fora je da nalazis nove, potencijalne korisnike telenora. Ako si to vec radio, znas da je to malo zeznutiji posao ali ako ga budes odradjivao dobro, mozes dobro da napredujes, u zavisnosti od skole, naravno. Sve u svemu dobra firma. Jedna od 3-4 u Srbiji u kojoj bih zeleo da radim kao direktor nekog sektora. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung E900
ma da bi bilo sta radio moras da udjes na "mala vrata" osim ako nisi bas neki strucnjak, jer oni imaju interne konkurse, pa unutar firme napredujes...
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
Da li bi mogao nesto malo vise o testovima,tj. pitanjima?? Idem i ja za par dana,pa rekoh svaka pomoc bi mi dobro dosla :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock n Roll

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 320
Zastava Obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Samsung E900
Iskren da ti budem ne seceam se pitanja iz opste kulture, pitanja su razna, ali odgovoris iskreno ono sto znas,  engleski je gramatika da stavis pravo vreme na pravo mesto, itd, a informatika je osnovno i vise o wordu i excelu, za informatiku, pogledaj neki prirucnik za one koji se prvi put susrecu za racunarom, PC za pocetnika ili sl, i procitaj, ili provezbaj ono sto vezbaju iz worda i excela i to je to.

posle toga zvali su me na razgovor, njih troje propituje, zasto telenor, kako sam se odlucio da apliciar u telenoru i da imprezentujem kako bih ja prodavao telefone, kao neko od njih udje i ja sa njima razgovaram.

2 stvari na koje treba obratiti paznju

1. Da li uslugu prodaje ljubazan prodavac ili cena?
2. Video sam ovakav isti paket kod VIP-a za manje para.

odg.
1. Ljubazan prodavac prodaje! ako je kod nekoga jeftinije ali su prodavci nadrndani od toga nema nista
2. Sami smilite dooobar odgovor, ja sam naglasio da je Telenor usluga bolja od VIP-a ali ni u jednom trenutko ne sme se drugi operater nagrditi, reci da su oni losi npr. ne znam za VIP ali u nasoj mrezi, nema nikada pada mreze, radi besprekorno itd..
IP sačuvana
social share
Rock 'n' Roll all night long
We will take it nice and smooth, nice and smooth, you know what i mean....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1763
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
zanimljivo, mogao si malo vise da ispricas o celoj stvari vezanoj za rad u telenoru. mene recimo zanima kolko ljudi ima ta firma, i kolko novih primaju na recimo mesec dana ili 3 meseca. kolka je plata pocetnika, kolka direktora, i ostalih mesta izmedju ovih; kako funkcionise sistem bonusa...

a sto se tice onog pitanja sta prodaje uslugu, ja bih rekao i prodavac i cena, samo je pitanje u kojoj meri oba imaju uticaj. i to opet zavisi od osobe do osobe, ali u globalu verovatno prodavac ima veci uticaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
LG Nexus 5
zanimljivo, mogao si malo vise da ispricas o celoj stvari vezanoj za rad u telenoru. mene recimo zanima kolko ljudi ima ta firma, i kolko novih primaju na recimo mesec dana ili 3 meseca. kolka je plata pocetnika, kolka direktora, i ostalih mesta izmedju ovih; kako funkcionise sistem bonusa...

Za neko bolje mesto u telenoru se o plati pregovara. Svako ko ti kaze kolike su plate direktora po takvim firmama, samo nagadja. Retko koja firma prima odjednom radnike na neodredjeno, dakle radices par puta po 3 meseca sa ugovorom na odredjeno vreme, a posle, u zavisnosti od pokazanog dobijas ugovor na nedoredjeno. Apsolutno je nebitno da li imaju 700 zaposlenih ili 1800.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.