Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kastro: Da je Milošević izdržao bombardovanje još nekoliko dana, NATO bi se rasp  (Pročitano 17009 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
mob
HTC One M8
Srpska vojska je 99 ocistila KiM od stakora pod danonocnim bombardovanjem... Odbranila je granicu od ogromnih prodora albanske vojske i siptara... Golobradi momci su branili planinske vrhove do smrti...

NATO je razmatrao kopnenu ofanzivu i MORALI su da krenu preko KiM jer su zvanicno branili jadne stakore od zlih Srba... Ne mogu da ih brane u Vojvodini...  Smile

Postojalo je ogromno protivljenje bombardovanju evroske drzave i naroda u samoj Evropi u UN... Jedino bi mogli da opravdaju kopnenu ofanzivu preko KiM i samo na KiM...

E tu bi se proveli kao bosi po trnju... NATO i ceo zapadni svet generalno ne ume da vodi ratove gde nemaju potpunu nadmoc... Njihovo javno mnjenje ne moze da proguta vise od 5-6 mrtvih vojnika dnevno...
Ne bismo mi pobedili, ali oni ne bi ni napali jer im to nije bilo u interesu... Sve je to SBBKBB...  Smile

Libijci i sam Gadafi su dali svetao primer kako se brani zemlja u jebenoj pustinji pod tepihom bombi... Mnogo duze  od nas i mnogo jace napade su trpeli na kraju rata... Gadafi je sigurno mogao da bezi ali je do kraja rata ostao u rodnom gradu uy svoje borce... Meni je to dovoljno... I pored onih dokaza o tome kakav su zivot imali za vreme njega...

 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Okt 2011, 13:35:26 od Mountain king »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Wildfire S
Citat
Ali veruj za jednu stvar... neutralnost ne postoji. Ili barem ne na duže staze.

Pa dobro ako ne bas totalna neutralnost onda sebi treba da uvedemo neku vrstu beznacajnosti XD 
Nzm politicki da se izrazim ali da pokusam da ti pojasnim..
Kad ti na primer neko kaze "Nemacka" .. Tebi na pamet padne Hitler , osvajanje Evrope , ratovi kurci..
Kad ti neko kaze "SAD" .. opet ti padne na pamet atomska bomba na Japan..vijetnami kurci palci..
A kad ti neko kaze Belgija ?  Smile Meni nista ne pada na pamet  Smile Evo sramota me ali to je cinjenica Smile
Oni su beznacajni,neutralni..nisu poznati po ama bas nicemu..Nemaju neke sukobe,nzm ni da li su ih imali.

Ja se nadam da razumes sta hocu da kazem...primeri nisu birani,prvo sto mi palo na pamet (eto jedino po cemu mi pada belgija na pamet XDD )

Beznačajnosti?  Smile
Pa kud ćeš više.  Smile

Mene Belgija asocira na čokoladu (imaju neki zakonski regulisan standard, prave bruka čokolade), na zaštitu potrošača, onda u Briselu su smešteni svi mogući EU kurci-palci, uključujući i NATO, asocira me na kevinu prijateljicu koja živi u Belgiji, asocira me dijamante odnosno na Antverpen.
Taj Antverpen osim što je prestonica dijamanata, kao grad ima jaču privredu nego cela Srbija, zbog količine trgovine robom. Smiley
A to je samo jedan grad.

Tako da.. ne postoji baš beznačajnost. Jer šta ćeš im onda ako si beznačajan. Smile
Samo postoji različita vrsta značaja.
E sad upoređivati Belgiju i Srbiju je pomalo...  Smile

Koliko je po tebi Jasi realno, da na nakon 20 godina drkanja oko te Evropske Unije, konačno uđemo i onda pitamo: "E..  a jel možemo mi da budemo sad malo Belgija?"   Smile
« Poslednja izmena: 28. Okt 2011, 14:10:15 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Srpska vojska je 99 ocistila KiM od stakora pod danonocnim bombardovanjem... Odbranila je granicu od ogromnih prodora albanske vojske i siptara... Golobradi momci su branili planinske vrhove do smrti...

NATO je razmatrao kopnenu ofanzivu i MORALI su da krenu preko KiM jer su zvanicno branili jadne stakore od zlih Srba... Ne mogu da ih brane u Vojvodini...  Smile

Postojalo je ogromno protivljenje bombardovanju evroske drzave i naroda u samoj Evropi u UN... Jedino bi mogli da opravdaju kopnenu ofanzivu preko KiM i samo na KiM...

E tu bi se proveli kao bosi po trnju... NATO i ceo zapadni svet generalno ne ume da vodi ratove gde nemaju potpunu nadmoc... Njihovo javno mnjenje ne moze da proguta vise od 5-6 mrtvih vojnika dnevno...
Ne bismo mi pobedili, ali oni ne bi ni napali jer im to nije bilo u interesu... Sve je to SBBKBB...  Smile

Libijci i sam Gadafi su dali svetao primer kako se brani zemlja u jebenoj pustinji pod tepihom bombi... Mnogo duze  od nas i mnogo jace napade su trpeli na kraju rata... Gadafi je sigurno mogao da bezi ali je do kraja rata ostao u rodnom gradu uy svoje borce... Meni je to dovoljno... I pored onih dokaza o tome kakav su zivot imali za vreme njega...

Druze,ubadas u centar,kao i uvek.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.202
 Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
Citat
asocira me dijamante odnosno na Antverpen.

мислиш на крваве дијаманте?
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Wildfire S
Citat
asocira me dijamante odnosno na Antverpen.

мислиш на крваве дијаманте?
Baš te. Smile

Odnosno ako sam dobro razumeo većina dijamanata, neke 2/3, koji tamo završe su "krvavi" dijamanti.
« Poslednja izmena: 28. Okt 2011, 14:51:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Hebe se njima krvavi ili ne, mlate oni dobru lovu na tim kristalima
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
mob
Samsung 111111
Citat
Koliko je po tebi Jasi realno, da na nakon 20 godina drkanja oko te Evropske Unije, konačno uđemo i onda pitamo: "E..  a jel možemo mi da budemo sad malo Belgija?" 

Kad pogledas malo bolje i bicemo beznacajni  Smile ali necemo imati kintu kao Belgijanci  Smile ( sem ako me vi ne lazete da Belgija ima para i bruka cokolade  Smile  )
Pogledaj Slovence  Smile Oni su na neki nacin 'beznacajni' .. nikog ne diraju , niko ih ne dira..(cini mi se imaju samo jedan omanji nesporazum sa ustasama oko granice) ali realno bas lepo mesto za zivot..ako neces niko da te dira a rado bi trpeo gladan.

Citat
Tako da.. ne postoji baš beznačajnost. Jer šta ćeš im onda ako si beznačajan.

Kako zbog cega ?
Pa da ti ubiju suverenitet nad teritorijom.
Jel moze Slovenija kao suverena drzava da donese neku odluku koja nece da se svidja EU ?
Da ga laicki odgovorim : Moze kurac.
Kako god da ga okrenes nece to moci ni Hrvati,ni mi,ni CG .. Sustina je da cemo svi mi imati demokratiju u slobodu samo na papiru.Moderno Robovlasnicko drustvo..

Tako da..bolje da budemo beznacajni i cekamo (vrebamo) priliku..Nego svi da izginemo i nista ne postignemo.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Kad pogledas malo bolje i bicemo beznacajni  Smile

Kako necemo,pa gde ce da se peru pare,a i vezbaju malverzacije nego kod nas?  Smile  Smile


Ukratko - mi smo za njih neka vrsta trinaestog praseta.Dezurni krivac a i dezurni rob,po potrebi.
I to cemo i ostati.Mozemo i coveka na Mars da bacimo,ne bismo usli.S druge strane,za klosare oko nas dovoljno je samo da promene par zakona,ugoste par mudonja,i eto njih u ekskluzivnom EU klubu.A mi mozemo samo da se je*emo.
Samo sto domaci idioti,sto na vlasti,sto u narodu,nikako da skapiraju to,pa cupkamo tako u mestu 10 godina cekajuci Godoa da dodje i kaze nam kad ce da nas primi da razgovaramo o mogucnosti uclanjenja,tamo neke decenije.  Smile Poserem im se ja na Evropu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.