Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spekulacije - kakvi su ruski planovi u Nišu- humanitarni centar ili vojna baza ?  (Pročitano 9641 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Citat
Jel ti mene zajebavas?
ne.  Smile
sve radimo na način "jedan korak napred, dva nazad"...tako se ne ide u eu...ni bilo gde...samo u propast.

U pravu si,dok se ne svedemo na Beogradski pasaluk,uvedemo GMO otrove u ishranu,(dodatno) zaglupimo ljude punom Bolonjom,i rasprodamo svaki moguci pedalj zemlje,mi ne mozemo u Evropu,slazem se.

Sta vise,ne znam otkud mi ideja da bi neko posle 20 godina mucenja,cupkanja u mestu,kampovanja u Evropskom cmaru i ispunjavanja 2059295230502304203 uslova i ultimatuma,trebalo da dobije,ako nista drugo,barem jedan usrani datum pregovora...  Smile

Bas sam i ja alav...  Smile  Stvarno mnogo trazimo,a nista ne radimo.  Smile Treba da budemo kao Madjari,Rumuni i Bugari-oni su posle decenija teskog rada i ispunjavanja milion uslova dobili clanstvo.Ubili su se od posla.  Smile

Nego to mi glupi i arogantni Srbi mislimo da bi,ono,kao,posle  bombardovanja,izrucenja ili rasturanja polovina vojske i Generalstaba,uvodjenja svega i svacega,i odricanja teritorije,cak i ljudstva... bilo fer da barem znamo ocemo li uci ili ne...  Smile  Smile Sta je sve to... nista.sitnica.  Smile  Mnogo mi trazimo,u pravu si ti.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2011, 22:02:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung SGH-E590
@digimOn

A sto je losija Ruska baza u Srbiji od Americkih baza na Kosmetu, Rumuniji, Bugarskoj itd. ?! Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson 
@digimOn

A sto je losija Ruska baza u Srbiji od Americkih baza na Kosmetu, Rumuniji, Bugarskoj itd. ?! Smile

1. ako je baza nije vojna, onda ok.
2. srbija je neutralna, prema tome ne možemo nikoga pustiti da pravi vojnu bazu.
3. amerikanci su došli sami, nismo ih pozvali ni pustili, neka ih zovemo okupatorima
4. po ustavu nijedna vojska ne može napraviti bazu u srbiji sa dozvolom srpske vlade
5. ruska baza ništa nije lošija od američke ako nije na teritoriji srbije
6. od mene i rusi i ameri mogu da naprave po 100 baza u drugim državama

i nije digimOn nego digimEn  Smile

Citat
U pravu si, (1)dok se ne svedemo na Beogradski pasaluk, (2)uvedemo GMO otrove u ishranu, (3)(dodatno) zaglupimo ljude punom Bolonjom,i (4)rasprodamo svaki moguci pedalj zemlje,mi ne mozemo u Evropu,slazem se.
1. to radimo namerno  još od devedesetih. što više barikada, to srbija manja
2. nije gmo najnezdraviji...imaš raznih (Exxx) aditiva i emulgatora koju jedeš već 50 godina kad još nisu ni znali šta su geni
3. ovde se ljudi zaglupljuju odavno. bolonja samo kap u moru
4. delta mišković & co su naši ljudi. još malo pa delta imaće više zemlju (ako već nema) nego zemljoradnici u vojvodini

Citat
Nego to mi glupi i arogantni Srbi mislimo da bi,ono,kao,posle  bombardovanja,izrucenja ili rasturanja polovina vojske i Generalstaba,uvodjenja svega i svacega,i odricanja teritorije,cak i ljudstva... bilo fer da barem znamo ocemo li uci ili ne... 
zar vi stvarno mislite da sve ovo što je ovde navedeno, plus ono što nije, urađeno da bi mi ušli u eu?!
kao da tadić, šutanovac i ostali sve to rade zbog ulaska u eu?
ako jeste, onda pogledati gorepomenutu tačku 3.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2011, 23:51:14 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
1. to radimo namerno  još od devedesetih. što više barikada, to srbija manja

Ne,to NAM rade jos od devedesetih.

Citat
2. nije gmo najnezdraviji...imaš raznih (Exxx) aditiva i emulgatora koju jedeš već 50 godina kad još nisu ni znali šta su geni

To stoji,ali nije nikakvo opravdanje.Ako vec jedemo govna,ne moramo da jedemo bas ona koja i pacovima(hardkor madafakrs koji mogu svasta da jedu bez posledica) unakazi jetru i bubrege.

Citat
3. ovde se ljudi zaglupljuju odavno. bolonja samo kap u moru
Ne,Bolonja je zavrsna kap,ona kap dizajnirana da oglupi i one koji uspeju da naprave nesto od svog mozga.
Da ih pretvori u usko-specijalizovane masine i robote.Ko sporete.

Citat
4. delta mišković & co su naši ljudi. još malo pa delta imaće više zemlju (ako već nema) nego zemljoradnici u vojvodini

Opet sve kritikujes,samo zapad branis.  Smile Pa,da,bas tako,ja uvek kazem-sto domaci krpelji nisu, sjebali,to su strani.
Samo sto ti izgleda vidis samo te domace.  Smile

Citat
zar vi stvarno mislite da sve ovo što je ovde navedeno, plus ono što nije, urađeno da bi mi ušli u eu?!

Da,jeste.  Smile Oces da ti vadim iz naftalina naslove tipa "Izrucivanje Mladica i Karadzica jedini preostali uslov za kandidaturu"? Sada je tako i sa Kosovom- "Dijalog sa Pristinom uslov za kandidaturu".Kad se i to ostvari,onda ce na redu biti nesto trece.Jer se stalno izmisljaju novi nacini,nove metode da se Srbija kara,ali zadrzi gde jeste.


A ti slobodno zivi u ubedjenjima da mi nismo dostojni njih,da su oni visa,a mi niza rasa,i slicno.

O tome ko je kakav govori cinjenica da su nasi ljudi nekada ginuli dobrovoljno ratujuci za njih,sluzili im kao odbrana od Turaka,dok su oni castili svoja debela burzujska dupeta somotom i svilom,a svoje gubice punili skupim alkoholom i gozbama,da bi mi sada pricali da nisam dostojan njihovog snobovskog kluba,a klosari tipa Madjarska,Bugarska i Rumunija jesu.

Ukratko - mogu svi samo da mi ga slatko poduvaju,a svoj mali ekskluzivni klub neka nabiju tamo gde sunce ne sija.  Smile

A ja cu u medjuvremenu sa zadovoljstvom i kokicama da sedim i gledam kako se medjusobno kolju,u punom sjaju svog usranog "multikulturalizma".  Smile
« Poslednja izmena: 23. Okt 2011, 00:46:18 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1

Da,jeste.  Smile Oces da ti vadim iz naftalina naslove tipa "Izrucivanje Mladica i Karadzica jedini preostali uslov za kandidaturu"? Sada je tako i sa Kosovom- "Dijalog sa Pristinom uslov za kandidaturu".Kad se i to ostvari,onda ce na redu biti nesto trece.Jer se stalno izmisljaju novi nacini,nove metode da se Srbija kara,ali zadrzi gde jeste.


Pa ako niste ukapirali da je cak Djindjic posle par meseci rekao kako laze EU, a uklonili su ga da bi i dalje lagali, ovi danas nece ponoviti da EU laze. Kakvo bre ulazenje u EU, nit ekonomija kako valja, ima vise penzionera nego radnika, ne zna se ko je a ko nije drzavljan Srbije... Eno Hrvati sve predali Hagu, imaju priliv deviza od turista al im traze dlaku u jajetu, ispuinili su vise uslova nego Ceska i Slovacka ali prc milojko...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 6300
Хрвати опет нису испунили услова колико и ми, и нико их не уцењује за Олују и избеглице, док су нас уценили да поднесемо резолуцију о Сребреници.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Хрвати опет нису испунили услова колико и ми, и нико их не уцењује за Олују и избеглице, док су нас уценили да поднесемо резолуцију о Сребреници.

Upravo tako.

A o Crnogorcima i Siptarima da ne pricam... a uci ce pre nas,to vam garantujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Па нисте ваљда очекивали да Србија у тим "интеграцијама" има исти третман као и земље у окружењу...

Иначе ако нисте знали, оваква је политичка перцепција о Србима у очима лешинара и белосветског олоша - Срби су зликовци који морају да плате пуну цену за сва злодела која су починили у ратовима деведесетих, све ратове су започели због својих шовинистичких и великодржавних тежњи према територијама слободарских народа које су деценијама држали у југословенском ропству. Извршили су најстршнији геноцид и етничка чишћења над муслиманима, Хрватима и Шиптарима и испровоцирали интервенцију "милосрдног анђела", иначе Срби су веома непоуздан и неискрен партнер запада те се не сме дозволити да се ти Варвари "интегришу" тек тако.

Ето, тако мисле наши искрени савезници и партнери.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Хрвати опет нису испунили услова колико и ми, и нико их не уцењује за Олују и избеглице, док су нас уценили да поднесемо резолуцију о Сребреници.

Da nije pritiska, nikad ne bi poslali generale u Hag, ne bi isplatili ni pare penzija nit bi se pokretalo pitanje vracanja stanova. Ujedno su morali primiti Srbe u vladu  Smile
Inace, za ostale zemlje bas i nece biti neke zurbe ma sta god politicari trubili i farbali autobuse
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Нека вала, кад Амери могу да имају 100 база на Балкану могу и Рује једну. Зашто не би имали право да се бране? Запад нас је толико пута бомбардовао и толико територије отео да је о томе више смијешно причати!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.