Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:56:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je baš tako?  (Pročitano 4322 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Nokia krntija
Meni je sokantno da vidim na ulici da devojcice nose jakne do pupka na minus 10 zimi.

Ja sam, naprotiv, potpuno ushićen. Možeš da gledaš rupice na leđima tokom cele godine. Fak jea.
« Poslednja izmena: 30. Sep 2011, 03:48:24 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Toples na plazi...
vrlo prijatno za oci,nekulturno je imati nesto na sebi...
Jedinci su razmazeni...
uvijek bilo kada roditelji imaju novaca...
Sex prije braka...
vrlo za,i lubenica kada se kupuje "probusimo"cep da probamo...
Kategorija-tipican Balkanac...
onaj kojeg zene vole...
Oci su ogledalo duse...
uvijek bile,tako da i poker se igra sa cvikama...
Muski i zenski poslovi...
sve se da dogovoriti (masina za pranje sudja i usisivac koji sam usisava),mada cisto sumnjam da zena zna ekser zakovati...
Nagi za casopis...
divno je vidjeti nago kada se ima sta pokazati,ali ja nemam sta ponuditi pa radije ostajem u box i majici...
Muska suza...
nikada ne laze za razliku od zenske...
Zena sa djetetom...
nista nije problem ako se voli...
Daleko od ociju,daleko od srca...
ne mora biti istina...
Svi punacki ljudi su dobrocudni...
ne bih se slozio sa ovim,ipak dobrocudnost dolazi iz mozga ne iz stomaka...
Uzeti zenino prezime...
vec sam rekao na jednoj temi kako u odredjenim situacijama zena moze zadrzati svoje prezime,ali uzeti musko zenino prezime moze samo mozda neki kreten ili da su u pitanju milioni...
Obrazovaniji su obavezno i pametniji...
zelio sam prije nekog vremena otvoriti temu "Fakultet ili skola zivota?" pa sam povukao prste...tako da sada zelim precutati ovo pitanje...
Muskarci su bolji vozaci...
istina,dok se ne popija koja casica...
Dojenje bebe na javnom mjestu...
u prvom trenutku ne kultura,u drugom zamislim da sam na bebinom mjestu...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
1) toples na plaži

važi za nešto što izaziva neugodnost ,nekulturno je


Naravno

2)Jedinci su razmaženi

samoživi,ne znaju da dijele i ponašaju se kao član ekipe


Glupost

3)sex prije braka

nekad smatrano kao nešto što je  sasvim normalno,što se očekuje. danas je mnogo drugačije


Nisam siguran da je danas mnogo drugačije.

4) kategorija-tipičan Balkanac

koliko takvih znate,kako vi shvatate ovu kategoriju?


Nešto što je van svake kategorije.

5)oči su ogledalo duše

koliko oči govore,odaju?


Mnogo.

6)muški i ženski poslovi

pravite li podjelu,gdje jeste a gdje ne 'naprednijih 'shvatanja?


Pravio, pravim i praviću... ima i izuzetaka kada se treba međusobno pomagati.

7) da li biste se slikali/-le nagi/e za neki časopis?
nekima je ovo  stavka kojom se ponose,nekima glupost ili nešto sramno. vama?


Jok.

8 )'težina' muške suze

razlika izmedju muške i ženske suze


Plakanje ko plakanje, s tim što žene traže i pažnju (u većini slučajeva).

9) žena sa djetetom  (misli se na vezu sa istom,nisam naglasila prije)

da li je ta kategorija posmatrana sasvim normalno  i koliko je njen društveni i ljubavni život  drugačiji od života drugih žena?


Pojam nemam.

10) daleko od očiju,daleko od srca
da li je samo fraza?


Da.

11) svi punački ljudi su dobroćudni

Ne razumem reč "punački".

12)uzeti ženino prezime

čini li to nekog manje muškarcem?


Ne.

13) obrazovaniji su obavezno i pametniji

koliko je diploma realna?


Fino pitanje. Nisu obrazovaniji obavezno i pametniji, a pogotovo ne i sposobniji.

14) muškarci su bolji vozači od žena

pravilo ili?


Možda je do koncentracije, strpljivosti i ne znam ni ja više čega... što možda žene nemaju... ne znam.
Ali ne mora da znači. Ima dobrih vozača žena.

15) dojenje bebe na javnom mjestu

šta izaziva u vama?


Nisam nikad video takvu scenu, ali mislim da bih se samo nasmešio (u pozitivnom smislu).
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia N97
1) toples na plaži

podržavam čak i kad je moja devojka u pitanju, samo ne garantujem za svoje ponašanje u vodi  Smile

2)Jedinci su razmaženi

nisu razmaženi, ali su pretežno samoživi

3)sex prije braka

zar se ovo dovodi u pitanje ?  Smile neću valjda da kupim mačku u džaku ?

4) kategorija-tipičan Balkanac

ovo ostavljam ženama da presude

5)oči su ogledalo duše

poprilično se slažem

6)muški i ženski poslovi

naravno da postoji podela ... dok ne počneš da živiš sam  Smile

7) da li biste se slikali/-le nagi/e za neki časopis?

ne podržavam

8 )'težina' muške suze

muška suza je uvek iskrena

9) žena sa djetetom  (misli se na vezu sa istom,nisam naglasila prije)

koliko sam primetio nemaju nikakav problem da nađu nekog kome to ne smeta, a lično se nisam našao u situaciji da biram

10) daleko od očiju,daleko od srca

nije fraza

11) svi punački ljudi su dobroćudni

nisu, podjednako su zli kao i mršavi

12)uzeti ženino prezime

Moj predak po muškoj liniji je to uradio i zavarao trag  Smile ... i evo 5 generacija kasnije, ništa nam ne fali. Ne bih vratio originalno.

13) obrazovaniji su obavezno i pametniji

diploma vredi ako je odštampana na mekanom papiru, ako me razumeš  Smile ... znanje je ono što vredi, i sposobnost usvajanja istog

14) muškarci su bolji vozači od žena

nije pravilo. žene su od starta sputavane. sestru sam terao da vozi i da vežba parkiranje po čitav dan i eno je, vozi kao zmaj.  Smile

15) dojenje bebe na javnom mjestu

podržavam 100%
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
Nokia 
toples na plaži

ako si na plaži gdje su svi u kupaćem,glupo je kad ti ušeta žena i razmaše se sa si**ma. postoji mjesto predvidjeno za to. a ako se već desi,podnošljivije su mi žene sa manjim grudima

jedinci su razmaženi

uglavnom se oslanjaju na sebe,tako su navikli. nisu neki timski igrači,osjetljiviji su..

sex prije braka

čujem kroz priču da se i to pomene,ali je daleko od nekog principa,ne vezuje se za moral kao ranije. jednostavno su to u većini slučajeva cure koje su i dalje nevine iz njima znanih razloga,ne jer se čuvaju za onog pravog

tipičan Balkanac

definisan kao sirovina,drvosječa na momente. kad lupi šakom o sto,ženica ode u kujnu i podvije rep. nije da ih ne znam,ali se ne uklapaju u ovu  'definiciju',samo imaju neke od elemenata,ili sve ali ih vješto prikrivaju.

oči su ogledalo duše

jesu,skoro pa 100%. pogled mi mnogo govori,same oči...ono što oslikavaju dok sam čovjek priča i nešto sasvim deseto

muški i ženski poslovi

nisam za to da postoji stroga podjela poslova,i on mora uskočiti kad ona obavlja poslove oko klinaca recimo,ili kad je neka frka i ona ne može da postigne. iisto tako,i ona treba njemu da pomogne,da prosto saradjuju. toliko poslova je sasim normalno da obavljaju oba pola.
ali neki poslovi su definitivno muški,neki čisto ženski i tu ne treba ništa  mijenjati.

slikanje za časopis

ne bih,nisam tip kom to diže samopouzdanje ili predstavlja neki 'uspjeh',donosi bilo kakvu satisfakciju

'težina ' muške suze

tu se obično misli na to da je muška suza iskrenija,jer su žene sklonije da zaplaču i za rzne sitnice,dok muškarac mora da bude mnogo pogodjen nečim da bi zaplakao. te suze su rjedje,pa im se,kao svemu što je rijetko,pridaje veći značaj.
kao što rekoaste,toliko je stvari koje su jako bolne za oba pola

veza sa ženom koja ima dijete

definitivno je tim ženama teže kad su veze u pitanju i obično je  muškarac koji tu ženu prihvati bez problema,bez osvrtanja i komplikovanja smatra veličinom. jer to dijete gleda kao nešto pozitivno,ne kao teret. i ako veza postane dovoljno ozbiljna,to dijete gleda kao svoje.
ponavlja se priča o rijetkoatima-svaka u svom svijetu su pravi dragulji.

daleko od očiju,daleko od srca

mnogo utiče,ali ako već dodje o toga,bitno je misliti o alternativama,načinima da se to,ako nam je dovoljno stalo(kakav god odnos da je u pitanju) održi i nastavi.

svi punački ljudi su dobroćudni

ne,ali većina jeste. onako simpatična,vesela,duhovita. neki su zli i ogorčeni

uzeti ženino prezime

ne znam nijedan primjer ikao pojava mi je dosta neobično. ne predstavlja mi mnogo bitnu stavku

obrazovaniji su obavezno i pametniji

apsolutno NE  Smile
kako vrijeme odmiče,umjesto da na tržište rada šaljemo  stručnjake,mi šaljemo parazite i rodjake,prijatelje,rodbinu... malo je ljudi koji su opravdali diplomu.
dosta školovanih su samo školovane budale. ni ocjena nije nikakvo mjerilo,ni ta diploma. inteligencija se kroz milion drugih stvari može iskazati i zapaziti. diploma je samo jedan od papira koji nam traže i koji,ako ga nemamo,čeato bude stavka zbog koje smo,nažalost,nedovoljno dobri za neku poziciju. ali uglavnom je samo parče papira

muškarci su bolji vozači od žena

 u 98% slučajeva-apsolutno da

dojenje bebe na javnom mjestu

to je nezgodno,pogotovo majkama kojima je to prvo dijete. pa im treba malo vremena da se uštosaju. sa te strane,ne može čovjek da zamjeri. ali opet,kad se adaptira,možemogu da nadju načine da budu diskretnije. jednom sam otišla da šetam i žena ,samo jer joj se dijete promeškoljilo,nije ni pokušala ništa drugo,samo je počela da ga doji na sred pune staze. brzo su nastavili da šetaju,jer dijete nije ni htjelo da jede

uff,ovo je dugo bre  Smile

zato hvala na odgovorima,svima!
« Poslednja izmena: 04. Okt 2011, 01:26:11 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Citat
1) toples na plaži

ne smeta to meni...volim da vidim lijepe si**... Smile samo ako su bash lijepe...
odvlace mi paznju i tako propustim neke jos bolje... Smile
a one manje lijepe samo registrujem i ne obracam paznju na njih...ne zanimaju me... Smile
ne mislim da je to nekulturno... Smile

Citat
Jedinci su razmaženi

samoživi,ne znaju da dijele i ponašaju se kao član ekipe

ja sam jedinac... Smile i nisam razmazen..mada se volim maziti...al samo sa ljepim curama... Smile
ruzne ne podnosim organski... Smile i prije bi se ubio nego mazio s nekom gadurom.. Smile

znam mnogo visee razmazenih mladjih ili starijih sinova ili kceri...
kao i dosta ljubomornih starijih ili mladjih zbog toga sto roditelji kao vishe vole nekog od njih..
mi jedinci nemamo taj problem...nismo ljubomorni jer nismo morali da dijelimo roditeljsku ljubav... Smile
mislim da je to sve nedostatak odgoja iliti vaspitanja - sto rece anea...

Citat
3)sex prije braka

to je cisto sraNje...i to se nije desavalo ni prije tri stotine godina na ovim prostorima...
svi se je**u kad kod stignu...tj...kad ih neko nagovori na to... Smile
i to nema nikakve veze sa brakom...brak nije seks - nego suzivot s nekom osobom s kojom se moras seksati...
ako bash nemas s kim drugim... Smile

Citat
4) kategorija-tipičan Balkanac

onaj koji se ufura da nije balkanac...pa nesto sere stalno...i nervira prave balkance...
postene, vrijedne, lijepe, zgodne i pametne... Smile al' totalno nenormalne... Smile

Citat
5)oči su ogledalo duše

tako nesto...
sve mozes da vidis...ljubav, mrznju, prezir, pakost, patetiku, zlo, pamet, iskustvo, srecu, nesrecu...
oci ne znaju da lazu...i pazite se ljudi koji imaju mrtve oci...oci bez sjaja... Smile
u njihovim ocima se ne moze nista dobro procitati... Smile

Citat
6)muški i ženski poslovi

to se uglavnom odnosi na kucu i kucne poslove...i tu nema podjele...
a u zivotu postoje i te kako razlike u poslovima...mnoge poslove zene ne mogu dobro da obavljaju kao muskarci... Smile bash kao sto ni muskarci ne mogu dobro da obavljaju nek poslove koje zene
obavljaju perfektno...eto recimo peglanje vesa... Smile
nema tog muskarca koji moze bolje od zene da ispegla kosu... Smile ili brisanje prasine..
to su poslovi koji zahtjevaju duboku koncentraciju... Smile a muskarci se tesko na to mogu skoncentrisati... Smile

Citat
7) da li biste se slikali/-le nagi/e za neki časopis?

ne bih...

Citat
8 )'težina' muške suze

nema to veze nikakve...svi puste suzu..dal radosnicu dal zalosnicu...

Citat
9) žena sa djetetom  (misli se na vezu sa istom,nisam naglasila prije)

 to samo kod sirovih ljudi igra neku bitnu  ulogu... Smile

Citat
10) daleko od očiju,daleko od srca
tacno....no...desava se...da to uspije...

Citat
11) svi punački ljudi su dobroćudni
znam ih nekolicinu koji su zli..i pokvareni..kao i sto znam nekoliko dobrica...
nema to nikakve veze...

Citat
12)uzeti ženino prezime
ne cini te manjim muskarcem...ali...

Citat
13) obrazovaniji su obavezno i pametniji
pamet i inteligencija su dva razlicita pojma...
znam nekoliko visoko obrazovanih ljudi koji nemaju sta da jedu...
jednostavno nisu dovoljno pametni..nemaju iskustva da iskoriste svoju inteligenciju i da se snadju...
sta ti vredi pamet ako nemas korist od nje...i ako ne zivis dobro od nje..
nije sva pamet strpana u knjige...
no uglavnom su visokoobrazovani ljudi  inteligentniji od onih neobrazovanih... Smile
moze se o tome danima raspravljati...

Citat
14) muškarci su bolji vozači od žena
pffffff..znam nekoliko zena koje voze sigurno i dobro..i mnogo bolje od mnogo muskaraca...
ali...znam mnogo vise zena koje su potencijalna opasnost na ulicama...
i svaki njihov izlazak je apsolutno ugrozavanje sigurnosti u saobracaju svih ucesnika... Smile
muskarci su bolji vozaci... Smile

Citat
15) dojenje bebe na javnom mjestu

ne svidja mi se to kad vidim..ali bebac ne smije i ne moze  da bude gladan i razumijem to...







IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:56:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.