Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je u redu to sto mrzim sve iz odeljenja  (Pročitano 15708 puta)
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Samsung d600
S obzirom da si mali iritantni supak (zakljucio iz tvojih postova), nije cudno sto ih mrzis, cudno je sto oni tebe ne mrze.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Maxthon 3.0
mob
Samsung s5230
S obzirom da si mali iritantni supak (zakljucio iz tvojih postova), nije cudno sto ih mrzis, cudno je sto oni tebe ne mrze.


R u talking to me?!
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
S obzirom da si mali iritantni supak (zakljucio iz tvojih postova), nije cudno sto ih mrzis, cudno je sto oni tebe ne mrze.


R u talking to me?!
misli na halasa ne boj se  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Maxthon 3.0
mob
Samsung s5230
S obzirom da si mali iritantni supak (zakljucio iz tvojih postova), nije cudno sto ih mrzis, cudno je sto oni tebe ne mrze.


R u talking to me?!
misli na halasa ne boj se  Smile
Ok, sori  Smile
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Da li je u redu to sto mrzim sve iz odeljenja? 

Како сад ти у школи?


Ovo je zaista istina jer deci u školi pune glave glupostima umesto da ih uče empatiji, drugarstvu i sl. životno važnim stvarima-sistem ih priprema za robo(t)vske poslove gde će da služe kompanijama.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Uce ih i tome, samo sto nekako teoreticari zavere misle da je skola samo priprema za pokornost multinacionalnim korporacijama pa zaboravljaju taj deo gde se deca druze sa drugom decom i gde ih nastavnici uce da treba da se vole a ne da se biju. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
 Uče ih samo od prvog do četvrtog osim ako nemaju sreće da im je učitelj/ica dobar čovek(na sreću većina jeste, bar je bila osamdesetih).
Kasnije ih urnišu od frustriranja i maltretiranja. Da ne pričam o dolasku u školu u 15 do 8 čak i danas kada je dokazano da je tinejdžerima potrebno više spavanja ujutro jer im je mozak aktivan do kasno u noć zbog hormona.
Sam odlazak u školu od 7-7 i 30 je traumiranje za njih pa su neke škole nakon ovih dokaza naučnika krenule sa nastavom od deset + - (primer iz USA).

Ima tu još dosta toga ali ovo je jedna od važnijih stavki. Ako matoriji ovde proguglaju ovu temu shvatiće zbog čega su knjavali po klupi za vreme nastave.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2012, 03:20:06 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Provalila sam šifru :)

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 3302
Zastava Kitee
OS
Windows 7
Browser
Maxthon 3.0
mob
Samsung s5230
Ja stajem u 6 a casovi pocinju u 7.30
IP sačuvana
social share


I walk forever...
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Uče ih samo od prvog do četvrtog osim ako nemaju sreće da im je učitelj/ica dobar čovek(na sreću većina jeste, bar je bila osamdesetih).

Ima toga i posle samo sto, kazem, ljudi zaborave da je jedna od funkcija skole i vaspitanje i fokusiraju se na obrazovanje i pripremu za rad. Nezgodno je od petog jer dobijas vise profesora koji brinu o tome da te nauce odredjeni predmet dok im kroz ucionicu prodje mnogo vise od jednog odeljenje pa ne mogu bas da se brinu o svima. Ali opet, desi se da ta deca i nauce nesto o nekom drugarstvu i empatiji i tada.


 Kasnije ih urnišu od frustriranja i maltretiranja. Da ne pričam o dolasku u školu u 15 do 8 čak i danas kada je dokazano da je tinejdžerima potrebno više spavanja ujutro jer im je mozak aktivan do kasno u noć zbog hormona.
 Sam odlazak u školu od 7-7 i 30 je traumiranje za njih pa su neke škole nakon ovih dokaza naučnika krenule sa nastavom od deset + - (primer iz USA).

Po mom misljenju deca su i ovako prezasticena kao Beli Medvedi. Neki program rada i treba da se menja jer nema potrebe da se deca uce nekim glupostima(u svojoj srednjoj sam do tancina ucio metodu rada koja je postala prevazidjena pre jedno 30 godina) ali nista im ne fali da se probude u 7h i odu u skolu u 8. Pomaze pri sticanju radnih navika jer ce da znaju da ce tesko moci da izdrze da bance do 3-4 ujutru pa da odu takvi u skolu nego da ce da moraju da legnu ranije ako hoce da budu odmorni za neku obavezu.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
slobodno ih mrzi..jer jako neprijatno bi se iznenadio da znas koliko njih tebe mrzi... Smile

salim se ja-.... Smile Smile

ja mislim da vecina ljudi  - sto mladih... sto i ostalih.... ne zna sta je mrznja...
ne podnositi nekoga - organski... ne znaci  - mrziti ga...
mrznja je opasna...nagriza um....  isto kao i kancer ...
ni za jedno ni za drugo nema lijeka...

sta te boli uvo za njih..svoj posao gledaj.... svoju furku furaj...krkana je uvijek i na svakom mjestu bilo...
u svim velicinama... starosnim dobima... i oblicima...
nasmijesi se i reci im mrsssssssss... Smile
i kraj....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.