Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Glasanje za naredni tematski turnir pocetkom jula!  (Pročitano 7347 puta)
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
to za koncert je bila zajebancija, ko nije shvatio, sledeci put detaljno objasnjenje Smile a da je prethodni bio fijasko, bio je, kese sa 4 pobeda su ulazile u finale Wink
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
zato sto je glupo bodovanje i spajanje najjacih u 2.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2011, 20:45:33 od Majkl J23 »
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
to za koncert je bila zajebancija, ko nije shvatio, sledeci put detaljno objasnjenje Smile a da je prethodni bio fijasko, bio je, kese sa 4 pobeda su ulazile u finale Wink
Cemu uopste govor da je bio fijasko i da ce biti jos gori... Jasno je zasto je manje ljudi. Prosli je bio turnir opsteg znanja, da je zima sigurno bi bio veliki broj prijavljenih ljudi. Sada koja god oblast da dodje verovatno ce biti isto oko 3000 prijavljenih.
Bilo je i ranije kesa koje sa 4 pobede prodju dalje. Smiley Recimo 24. oktobra 2010. bilo je 14 sa svih 5 pobeda, a medju 13 sa 4 bili su tu Legija, Djubre018, Luka 203, Totalis, Wallery, itd.
Problem je sto postoje veoma srecne kese koje sa 6700 PO zabeleze sve pobede, na ko zna koji srecan nacin, protivnicima pucao net verovatno ili su bili bas losi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
kako god, turnir ce biti fijasko  Smile i samo da naglasim, osvojicu ga biranom oblascu( knjizevnoscu)  Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Osvojices ga kad budes rekao nesto pozitivno po cq. Smiley Sav si negativan. Fijakso pa fijasko. Smile
Hteo sam da razjasnimo da li je neuspeh ili je normalna stvar da se broj igraca smanji. Ali kad neko nesto ponovi stotinu puta, postaje istina. Smile
Neka ucestvuje ko hoce. Ko nece, ne mora da likuje sto je broj igraca upola manji.
Ja se iskreno radujem kad je tematski neki koji nikad nije bio. Neka svi poznavaoci odredjenih oblasti profitiraju ako mogu. Da se ja pitam, posle ovoga bi automatski bio jedini preostali, iz knjizevnosti, a ne sport po 55-ti put. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Majkl J23

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6259
Zastava Pancevo
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia 
na zalost pa se ne pitas  Smile
IP sačuvana
social share
Zivanov Branislav - MJ²³
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.5
mob
Apple iPhone 6s
Cinjenicno stanje kaze da je leto najslabiji deo sezone kada su ovakve igre u pitanju i ova nije nikakav izuzetak...

Prosli turnir je bio na rodjendan igre... bilo kakvo pomeranje, samim tim, bilo bi besmisleno, i zavrsilo ga je 550 ljudi, sto je ok... Igrica ima oko 4-5 puta manje poseta nego tokom zime, i isto toliko puta manje ucesnika na turniru.

Leto je i nama prilika da pokusamo da prodjemo kroz sto vise vasih pitanja koja su na cekanju (i bilo bi lepo da smanjite zatrpavanje osrednjim pitanjima dok to radimo, kao sto sam zamolio sto puta do sada)
Takodje, do jeseni je najavljena nova verzija igre.. novi dizajn, verovatno i neke nove funkcionalnosti, i to cemo tokom leta moci da testiramo...

Glasanje ce trajati par dana, a ja cu podsecati ljude na to putem fan strane... sport je van konkurencije jer je vec bio, nedavno, kao sto je i receno, a na vama je da se potrudite da, ako zelite nesto promeniti u rezultatima, animirate prijatelje da glasaju za ono sto bi vi zeleli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 38
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Kako da nemate teme kemija ili matematika?

Sport je najbolji, ali bilo ga je dosta.  Od ostalih tema može biti istorija da se malo naučimo srpske istorije.
« Poslednja izmena: 15. Jun 2011, 23:09:46 od Ojstra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Come to the dark side,I have cookies

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 711
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
to za koncert je bila zajebancija, ko nije shvatio, sledeci put detaljno objasnjenje Smile a da je prethodni bio fijasko, bio je, kese sa 4 pobeda su ulazile u finale Wink

Ja sam imao 4 pobede,drugo i treće mesto pa sam bio 91  Smile
IP sačuvana
social share
"You are the best. You are the worst. You are average. Your love is a part of you. You try to give it away because you cannot bear its radiance, but you cannot separate it from yourself. To understand your fellow humans, you must understand why you give them your love. You must realize that hate is but a crime-ridden subdivision of love. You must reclaim what you never lost. You must take leave of your sanity, and yet be fully responsible for your actions."-Gnarls Barkley
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
LG g5
a na vama je da se potrudite da, ako zelite nesto promeniti u rezultatima, animirate prijatelje da glasaju za ono sto bi vi zeleli.

Zar je to dozvoljeno  Smile
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.