Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dirt 3  (Pročitano 14325 puta)
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung S4
Napravio sam 10 novih profila... I opet ne mogu sačuvati igru.. Koji k.. A dop. mi je stalno iz početka...Ne znam šta da radim više
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy S4
Apsolutno nema logike ovo sto govorim, jer ne mogu ni zamisliti zasto bi bilo tako, ali provjeri da ti nije slucajno folder gdje se snima save od ove igre na read-only?
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
SonyEricsson w995
naparvi offline acount...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.77
mob
Tel.Me Your.Number
Ja nigde u životu nisam video da se automobili ovako rotiraju i da gube kontrolu pri običnoj krivini. Obrisao sranje... štedim živce Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2011, 14:54:11 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy S4
Ma svi Colin McRae rally, pa i Dirt serija je takva!Zasniva se na principu proklizavanja i onda ispravljanja vozila, trazeci idealnu putanju za prolaz kroz krivinu. Trebas konstantno rotirati, treba dosta osjecaja, a i vremena da se naviknes.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ma svi Colin McRae rally, pa i Dirt serija je takva!Zasniva se na principu proklizavanja i onda ispravljanja vozila, trazeci idealnu putanju za prolaz kroz krivinu. Trebas konstantno rotirati, treba dosta osjecaja, a i vremena da se naviknes.

Tacno.Realno,nije za svakog.
Ovim ne mislim da vredjam Laser-a,niti one kojima se ne svidja,ne.Jer,kad sam i ja instalirao 2ku,posle nekoliko godina pauze sa reli-trkama(igrao sam uglavnom NFS),i meni je malo falilo da je obrisem.

E,onda sam uzeo i reko sebi "cekaj,bre,pa to je McRae...igrao si to i znas da ga vozis,plus-realnost je realnost..." i probao opet.I navukao se i na kraju mi je postala najbolja trkacka igra koju sam igrao,posle Mc Rae 2.0
Jos kad sam posle otkljucao nova kola...


Nego...probacu je ja u svakom slucaju,al aj da pitam odmah-jel i ovde onaj sistem da se kola automatski "popravljaju" posle svake trke,ili je kao u starim delovima,da igrac ima (ogranicen) budzet,pa mora da pazi i balansira?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.77
mob
Tel.Me Your.Number
Možeš da podešavaš težinu a time i da isključiš oštećena (biće samo vizuelna).
Mislim da se ništa ne popravlja između trka jer kao što sam rekao na svakoj sledećoj trci imaš u ponudi druge automobile.

Ne znam koliko je realno da pri driftu na primer u levo ne možeš ni malo da izbalansiraš vozilo na desno, šta god pritiskao vozilo ide u levo dok te ne okrene za 180, jedino što možeš da uradiš je da ne diraš ništa i sačekaš da vozilo stane. Meni je kretnja potpuno nerealna, bukvalno ne mogu da skrenem ako ne pustim gas. Držim li gas u krivini mogu da se pozdravim sa automobilom.

Ja sam na McRae-u pičio Lancer i ne sećam se da je bilo toliko zajebano upraljanje.

Da... još hteo sam reći da mi ona učitavanja, ona glupa čekanja da kamera dođe do automobila pre trke izuzetno utiče na sveukupnu frustraciju. Tako da džaba mi igranje ako ću se non-stop nervirati.
« Poslednja izmena: 04. Jun 2011, 19:56:27 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Možeš da podešavaš težinu a time i da isključiš oštećena (biće samo vizuelna).
Mislim da se ništa ne popravlja između trka jer kao što sam rekao na svakoj sledećoj trci imaš u ponudi druge automobile.

A,to je tupavo...  Smile meni se mnogo vise svideo sistem koji je bio u 2.0 .
To je realnost,mislim.Nema sta-ako istumbas auto u toku jedne trke,za sledecu popravljas ono najneophodnije.Pa,sad,ako si sjebo menjac,a nemas kinte i za njega...nista,guras tako.Tako bi trebalo da bude.

Al znam ja sto nece da vrate.Zato sto je danas toliko imbecila koji igraju to,da bi se odma zalili da je pretesko.
Ko sto su banalizovali Mass Effect 2,da vise nema balansiranja sa nadogradnjom i kupovinom oruzja i oklopa,nego sve ko na tacni.  Smile

Ne znam koliko je realno da pri driftu na primer u levo ne možeš ni malo da izbalansiraš vozilo na desno, šta god pritiskao vozilo ide u levo dok te ne okrene za 180, jedino što možeš da uradiš je da ne diraš ništa i sačekaš da vozilo stane. Meni je kretnja potpuno nerealna, bukvalno ne mogu da skrenem ako ne pustim gas. Držim li gas u krivini mogu da se pozdravim sa automobilom.

Da... još hteo sam reći da mi ona učitavanja, ona glupa čekanja da kamera dođe do automobila pre trke izuzetno utiče na sveukupnu frustraciju. Tako da džaba mi igranje ako ću se non-stop nervirati.
Istrazicemo to.  Smile


Citat
Ja sam na McRae-u pičio Lancer i ne sećam se da je bilo toliko zajebano upraljanje.
Evo?  Smile Moj covek.  Smile Kidaju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Samsung C3050
Mislim da ću je vjerovatno poigrati ako skupim para za novi volan.  Smile

IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Nije losa, ono sto sam i ocekivao. Zezanje  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:39:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.