Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NVIDIA nForce Networking Controller - Nešto ne radi...  (Pročitano 9385 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ne postoji ta opcija. Od Device ima: Device Instance Id, Device Upper Filters, i Device Lower Filters.

Ne postoji device description.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Ne postoji ta opcija. Od Device ima: Device Instance Id, Device Upper Filters, i Device Lower Filters.

Ne postoji device description.
A jbg, kod sedmice je drugacije, sry...
opcija iznad Hardware Ids, valjda Device Instance Ids
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Jeste tako...
Evo, Hardware Instance Id, evo:

{1A3E09BE-1E45-494B-9174-D7385B45BBF5}\NVNET_DEV054C\4&1D9F60E9&0&00
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Aj prvo da obrisemo driver pa cemo videti dalje sta cemo...

 http://www.drivercleaner.net/download.php

Ako ne uspes s ovim programom, onda probaj rucno:

Udji u Safe Mode>Desni klik na My Computer>Properties>Hardware>Device Manager>Network adapters
Desni klik na lan karticu>Properties>Driver>Uninstall

Kada uspesno obrises driver, u Device Manager-u bi trebao da ti se pojavi zuti znak pitanja i da pise nesto tipa Ethernet Controller...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ovako, lakše mi je preko Safe mode-a...

Kad uđem na Device manager, u Safe Mode-u, izbacuje mi više zelenih ikonica i kartica nego u Normal mode-u! U NM je imalo samo 2 zelene kartice.
U SM ima 10 nekakvih zelenih ikonica (kartica) i sad ne znam koju da uninstaliram.

Na primer, ima:
Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter, i ima
Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter - Packet Scheduler Miniport.

A za: NVIDIA nForce Networking Controler - Packet Scheduler Miniport je samo ova kartica.

I sada, kad kliknem na desni klik (na NVIDIA karticu-DRAJVER) i kliknem na Uninstall, javlja mi upozorenje: Warning: You are about to uninstal this device from your system.
Ja kliknem na OK! I javlja sledeće: Failed to uninstal the device. The device may be required to boot up the computer. I može da se klikne samo na OK! I to je sve.
Kliknem na OK i vraća se na Device Manager-a.
To je sve!

Šta dalje?
« Poslednja izmena: 19. Maj 2011, 23:46:10 od Gaus_Coa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Nista, probaj sa tim programom sto sam ti dao...
 Jesi ti instalirao vise driver-a za tu karticu ili sta si radio?
Realno, preostalo nam je jos jako malo opcija...a i do sad si mogao 10x da formatiras system, nekad to ispadne laksa opcija...

p.s. Sa tim programom probaj da obrises sve sto nadjes od Nvidia Network...

====

Probaj i ovaj program

 
« Poslednja izmena: 19. Maj 2011, 23:56:00 od Bazuka Jo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Pazi, nisam ja reinstalirao system, ne umem ja to da odradim, tako da ne mogu da ti odgovorim za drajvere...

Teško da ću se snaći sa ovim programima što si dao... Vrlo teško...

Čekaj ovaj drivercliner se plaća???
Jel možeš da mi detaljno, u koracima, sa po nekom slikom, napišeš šta i kako sa onim drivercliner-om?
(P. S. Ako se plaća, ne moraš da se trudiš da objašnjavaš...  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung Galaxy S9+
Ma skini ultimate everest i procitaj koji je model laptop.Ili mozes i  SIW.I on cita hardver.Onda pogledaj tamo koji je model laptopa i idi na asus support i skini drivere za chipset i za mreznu.Sto se tice nvidia chipseta i njihovih mreznih mogu reci da je rec o chipsetima koji me najvise nerviraju.U vecini slucaja nvidia chipset driveri su tipa all i one sto znaci da skines nekih npr 100 mb drivera i da tu imas za chipset i za mreznu zajedno.U drugim chipset su driveri odvojeni.Medjutim ako kod nvidia chipseta i te mrezne instaliras drivere posebno koji nisu all in one moze se desiti bas taj problem.2 puta sam imao identican problem sa identicnim mreznim karticama.Iz tog razloga nemoj da skidas programe koji pronaze drivere nego skini ultimate everest i procitaj model laptopa i skini original drivere sa sajta asus support-a.Jer vrlo lako moze da se desi da su kontra driveri i da zato ne radi mrezna kako treba.Kao sto rekoh jedanput sam sahranio mreznu koja je 100% ispravna.Sta vise jednom sam ubacio drugu mreznu u PCI slot i rekao coveku da mu ne radi mrezna na ploci....Tek kasnije kad sam imao ponovo isti slucaj bilo mi je sumljivo i skinuo sam drivere sa sajta i shvatio da kod nvidie mora da se tako radi sve zajedno.Takodje cak i ako skines paket drivera ne mozes cak ni da ides ono desni klik i update drivers.I to sam jednom zajebao i isao tako i izbacio mi je plavi ekran.Znaci nvidia chipset se u vecini slucajeva instalira sve u 1 paketu.Nije bas kod svakog isto i ima nekih koji moze i posebno ali najsigurnije je skinuti sa sajta proizvodjaca.Iskreno od svih chipseta ne podnosim nivida jer me nervira zbog drivera za mreznu koja obavezno zajebava. Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
Pazi, nisam ja reinstalirao system, ne umem ja to da odradim, tako da ne mogu da ti odgovorim za drajvere...

Teško da ću se snaći sa ovim programima što si dao... Vrlo teško...

Čekaj ovaj drivercliner se plaća???
Jel možeš da mi detaljno, u koracima, sa po nekom slikom, napišeš šta i kako sa onim drivercliner-om?
(P. S. Ako se plaća, ne moraš da se trudiš da objašnjavaš...  Smile )

 Ako sam ja dobro skopcao, tu je ko zna koliko drivera i ko zna sta sve jos instalirano. Sto najverovatnije pravi problem/zbrku. Zato moramo prvo da uklonimo sve to pa cemo onda lako mi naci i inst odgovarajuci driver.

 Moj ti je savet da probas sa ovim drugim programom sto sam ti dao: Driver Sweeper.
  Kada ga pokrenes, stikliraj NVIDIA - Chipset i idi na Analyse, to onda uslikaj pa da vidimo sta je korisno nasao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ja nikako ne mogu da skinem ovaj Driver Sweeper... Nikako... Kao da proverim Firewall... Ma ne ide...

A i prvo traži da mi skenira komp, da nađe grešek u Win-u pa tek onda nešto - svašta...

Otkud znam...

Ima nešto drugo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.