Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac ostavio sina i ćerkicu u ambulanti  (Pročitano 5922 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Jedina utesna stvar, ako u ovakvoj situaciji nesto moze uopste biti utesno, je to sto nije naudio deci ili pokusao da im naudi.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Tuga... Smile

S tim sto u ovo neverujem :

Citat
“Evo vam moja deca! Radite sa njima šta treba. Ja sam dobio otkaz i podstanar sam. Završio sam na ulici i ne mogu više da ih hranim”


Ostao je bez posla, nije jedini, mogao je da radi na gradjevini, i da deca budu u nekom obdanistu, itd...
Kako je mogao da kaze 'evo vam moja deca, radite sa njima sta treba'?!..I, nije prvi put da ih ostavlja

Citat
Prema nezvaničnim saznanjima, u pitanju je porodica iz Petrovaradina. Roditelji dečaka i devojčice su se razišli, a poslednje vreme o deci su brigu vodili otac i baka. Ovo nije prvi put da su brat i sestra smešteni u Sigurnu dečju kuću.

Mislim da je bukvalno hteo da se na neki nacim 'oslobodi dece'Jer majka nije adekvatna za brigu o deci..mozda je bolesna...i, mozda je upravo zbog toga ovako mala deca dodeljena ocu na cuvanje.Da bi ih on ..je l doveo u dom zdravlja...predao zdrastvene knjizice, i...

Citat
Pregledom je ustanivljeno da deca nisu fizički zlostavljana. Međutim, vidljivo psihičko zlostavljanje. To su ostavljena, napuštena deca – izjavila je Čamangosova.
Naravno da su psihicki maltretirana, jel im nije prvi put da  ih roditelj ostavlja, ili predaje nekim ljudima, koji ce ..je l da brinu o njima...

I, nema tu boljeg ili goreg, kao i to da l su deca na sigurnom...deca pate, i ko zna sta ih sve  ceka..jer nazalost imaju ovakve roditelje..jedan nije adekvatan, a drugi je ostao bez posla, pa 'ajd cas da ostavi bebce u domu zdravlja...i pobegne...
Debil!

E, zato sam ja za zajednicki zivot, dvoje mladih, i ne radjati odmah decu, jer nisu deca kriva ako se dvoje ne slazu, ili ako jedan ostane bez posla, pa da ih tako kao neku stvar predaju nekim ljudima, i naravno nastave da zive 'normalno'

Ja mu ne bi nikada vratila decu, niti mu dozvoilila da ih iko od  roditelja vidi, i strogo bi vodila racuna da ovu decicu smestim u porodicu koja nema svoju decu. Ima bracnih  parova koji cekaju na usvojenje, gde je procedura komlikovana, e, pa evo mogu brinuti o ovo dva malisana, koje ce sigurno voleti, i pravilno vaspitati, a kasnije srediti papirologiju za usvojenje, naravno ako se bioloski roditelji sloze...jer takav je zakon..


« Poslednja izmena: 22. Mar 2011, 17:05:51 od _enigma_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Verovatno je i bolje tako. Bolje je da se o njima brine hraniteljska porodica nego takvi roditelji sa kojima em nece imati sta da jedu i em nece imati nikakve uslove za normalan psihicki razvoj. Kada je rec o vaspitanju, ovo drugo je mnogo bitnije nego matrijalni uslovi a to drugo ce pre dobiti u hraniteljskoj porodici nego kod roditelja
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Jako je lako suditi drugima na osnovu šturih informacija.
Da sam za svako "Ja ne bih nikad"  koje sam čula, uzimala po evrić, bila bih na Forbsovoj listi.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902
Pitanje je sto ih je ostavio ? Da li je bolje da su crkla od gladi ? Mozda nema posla,dugovi...Milion razloga...Niko se ne pita kako je njemu ?! Strasno je to,citam majka ih je ostavila,nju treba lincovati a ne ovog jadnog coveka koji je sam odgajao decu i pokusavao da ih izvede na put(verovatno ona ne placa alimentaciju).Ipak sve u svemu jako tuzna prica. Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Brano, da je jadan nasli bi decu pored njegovog mrtvog tela  Smile
Misliš da bi to bilo bolja varijanta za decu?
Milsim da se samo u tom slucaju ostavlja dete.

ne mislim tako, jer da je tako, sve nepodobne majke bi se samoubijale umesto sto daju decu na usvajanje..

ne mozes da vodis brigu o detetu iz bilo kojih razloga = predajes ga centru i cao..

mislim da je otac pametno postupio, on nije majka, mi stalno zaboravljamo da majka i otac nisu isto.
Muskarac ne moze da oseca takvu povezanost prema deci ka majka i to je sasvim prirodno...

i bolje da ih je dao, usvojice ih mozda neko ko ce o njima da se brine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Bolje ovo nego da ih je negde bacio strpao i slicno, vidi se da je moralan covek ali beda ga ubila i nije hteo i decu da povede zajedno sa njim u to. Tuzna prica... Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2011, 19:47:28 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ne treba osuđivati odmah, ko zna šta ga je nateralo na to. Eto makar se potrudio da klinci budu zbrinuti. Kakva su vremena, i to je za pohvalu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.17
Ja cu uvek da 'osudjujem' sve roditelje koji ispred sebe ne vide nikoga, sem samih sebe.Kao i njihove porodice, jer nisu htele da pomognu(u ovom slucaju) ovom coveku koji je ostavio decu.
Alooooooooooooo on je doveo i ostavio decu, kao da su  stvar!!!  Deca su plakala i zvala ga, on je pobegao!
 Ok, kazete mogao je da ih maltretira...ili ne znam sta...Fala Bogu nije, ali ih je ostavio nekim ljudima.Kakvo ce njihovo detinstvo biti...to niko ne zna.Da l ce zavrsiti u Zvecanskoj, ili u nekom domu, ili u hraniteljskoj porodici...iskljucivo zavisi od Centra za Socijalni rad.I, deca budi  zavedena kao 'predmet'!Ko je kriv...roditelji!
I, ja ovakvim 'roditeljima' ne bi nikada dozvolila da vide decu svoju...jer su ih ostavili.
Samo da znate da se mnogi sete  svoje dece (koju su bacili, ostavili..itd )kad ta deca odrastu.
Il...i ih nadju ta decica, i razocaraju se, jer njihovi roditelji vec imaju  svoje porodice, i jos dece...


Citat
Ne treba osuđivati odmah, ko zna šta ga je nateralo na to. Eto makar se potrudio da klinci budu zbrinuti. Kakva su vremena, i to je za pohvalu

@Bambina, Ti kao psiholog, odlicno znas kroz sta ta deca prolaze, i koji stres prezivljavaju, jer su ostavljena,I, sa tim 'zigom' treba da izrastu u zdrave i normanle ljude.
Malo napustene dece uspeju u zivotu, upravo zbog tog 'ziga' koji nose svo detinsjtvo!
Skoro sam spomenula jednu moju prijateljicu...i, nju je majka ostavila...nassli je kucici. I, nije uspela u zivotu...setali su je od porodice do porodice, i od ustanove do ustanove...I, naravno nije srecna..ni malo...i, sad luta...jer svo detinjstvo joj bilo u lutanju.

Tako isto znam jednu koja nije dala svoju decu.Hteli su da joj oduzmu, jer nema uslova..Sve je uradila, i sacuvala svoju decu kod sebe.
Obilazili su je Socijani radnici, i trazili  uslove one koje  mora da ima hraniteljska porodica.Kad je zena mogla da se snadje, i radi kao crnac, i sacuva svoju decu, zasto ne bi mogao muskarac...jos ima majku(verovatno i sestru..ili ne znam koga sve), koja je sa njim, ova zena je sama.Isto ostala bez posla..davno...i bukvalno se mucila za svoju decu.
Njena deca nisu imala sve, ali su lepo vaspiatana, cujem da su dobri djaci, i uvek cista...plus nasmejana, znas..  cakle im okice..nije tup pogled...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
svako ima pravo na procenu da li nesto moze ili nesto ne moze.. bez obzira da li je ta odluka nama uzasna ili prihvatljiva..

meni je recimo manje-vise normalno da samohrani otac bez prebivalista donese ovakvu odluku... ocevi ostavljaju svoju decu i u sreci u veselju a kamoli u nemastini do bola..

nerealno je ocekivati iz jedne ovakve situacije bilo koji drugi scenario..

kao sto rekoh, mi zene polazimo od toga da muskarac mora da bude vezan za decu kao sto smo mi vezane.. a to je potpuno pogresna pretpostavka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.