Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:04:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIP internet DA ili NE  (Pročitano 27384 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Nokia Lumia 920


Evo kako je kod mene trenutno.
paket 5 Mbita/s - 5 GB mesecno...

Zavrsava pos'o jer ga uglavnom koristim popodne-uvece, do 16 h imam bolju alternativu (da ne objasnjavam u detalje sta i kako), tada skidam torente, idem vise na youtube i ostalo, a ovaj VIP posle za zajebanciju, cisto da imam nesto za surf, facebook i ostala sredstva komunikacije...

Nisam u mogucnosti da u ovom stanu uvedem nesto drugo tipa kablovski ili ADSL, a kad budem to ce se i desiti, a ovaj cu lepo da vratim jer nisam pod ugovorom.

Inace sam koristio bratov telenorov internet i bolje se pokazao, mada je ovaj vip-ov jeftiniji malo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Као што рекох, пинг испод 400 милисекунди не може да ебе оца.. А са тим може човек да се опрости од играња онлајн игрица,тај нет није за то намењен, као што Ћелави и рече  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
... ali nekima to objasniti... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
@megasoft

Ovakvi i slicni forumi sluze i za savetovanje, pored resavanja problema.

Iskreno, prvi put u zivotu cujem da je neko uzeo ovakvu vrstu interneta zarad online igrica?!?!

I sada krivis firmu zbog prevare? To sto ti nisi procitao ugovor ili sto nisi pitao prodavca pitanja koja si trebao da pitas, to moze biti samo tvoj problem. Pravna sluzba savrseno obavlja svoj posao u toj i slicnim firmama i potpuno su pokriveni ugovorom koji su sa tobom potpisali.

Preporucujem ti da prijavis sve trzisnoj inspekciji, VIP ce, a u to sam siguran, da obrise patos sa njima. Maksimalna moguca brzina i garantovana brzina se razlikuju. Uvek to imaj na umu kada potpisujes ugovor sa bilo kojim internet provajderom. Postoji milion razloga sto nekad imas 5 mbps, a nekad 3mbps i uvek postoji obrazlozenje zasto je tako, a na sta u ovom slucaju, VIP nije odgovoran.

Zato sledeci put pitaj, pa tek onda kupuj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
@megasoft

Ovakvi i slicni forumi sluze i za savetovanje, pored resavanja problema.

Iskreno, prvi put u zivotu cujem da je neko uzeo ovakvu vrstu interneta zarad online igrica?!?!

I sada krivis firmu zbog prevare? To sto ti nisi procitao ugovor ili sto nisi pitao prodavca pitanja koja si trebao da pitas, to moze biti samo tvoj problem. Pravna sluzba savrseno obavlja svoj posao u toj i slicnim firmama i potpuno su pokriveni ugovorom koji su sa tobom potpisali.

Preporucujem ti da prijavis sve trzisnoj inspekciji, VIP ce, a u to sam siguran, da obrise patos sa njima. Maksimalna moguca brzina i garantovana brzina se razlikuju. Uvek to imaj na umu kada potpisujes ugovor sa bilo kojim internet provajderom. Postoji milion razloga sto nekad imas 5 mbps, a nekad 3mbps i uvek postoji obrazlozenje zasto je tako, a na sta u ovom slucaju, VIP nije odgovoran.

Zato sledeci put pitaj, pa tek onda kupuj.

Mislim da si me potpuno pogrešno razumeo. A uostalom:

1. Nisam mogao da pitam, jer mi je Ikom privremeno isključio internet
2. Pitao kao prodavca čak bio i malo dosadan.
3. Ne kajem se što sam uzeo. On će mi služiti ono kad mi kablovski ne radi.
4. Da li si siguran da je VIP pokriven? Kao što sam naveo primer, došla je pravnica Metroa na suđenje u Sud časti, pokušala nešto da izvrda, ali neki put ne vredi. Dobili su javnu opomenu i da ne mogu više da prodaju kese sa odštampanim svojim znakom. Neko pare troši za cigare, nego za bilo šta, ja pare trošim za isterivanje pravde. Jedino nadziđivanje na Čukarici koje se lopovskoj firmi "Graditelj" (ja ih zovem raditelj, jer taman na njihovom znaku je slovo G ćirilično i predstavlja dizalicu, pa ostaje tekst raditelj) nije isplatilo je u mojoj zgradi. Koliko ja znam od minimalno pedesetak stanova u okolini koje su divljački nadziđivali, jedino su meni isplatili obešćenje kao stanaru na starom zadnjem spratu i da sam ja ostao u toj zgradi i da danas ne bi legalizovali. Ja lično mislim da su svesni da nisu pokriveni, ali da idu politikom APP (ako prođe prođe). Stoji, što ti kažeš kada sam prijavu Maxi supermarket u Džona Kenedija zbog prodavanja Nivea pomade bez deklaracije, da me tržišni inspektor u pismenom obraćanju pravim budalom da je sve ok, ja odem ponovo, ponovo nema deklaracije, i ja onda podnesem prijavu protiv inspektora koji je bio susprendovan jedno vreme.

Znači, pošto ja volim sve po propisu, pa i da poštujem Pravilnik ovog foruma, idemo off-topic. Ja sam ovu temu otvorio, kao čovek dobre volje, da neko drugi, ako je pročita, ne nepravi istu grešku. Ne ja nisam naseo. Dogovor sa korisničkim centrom je bio da probam, ja sam probao i video da to nije to. Ali ispoštovaću ugovorne obaveze - tri meseca od dana otkazivanja, ali ću putem ovakvih foruma da obavestim njihove potencijalne kupce o čemu se radi. Kao što su od skoro uveli da prepaid korisnicima naplaćuju usluge pozivanja korisničkog centra. Cena je 10 dinara i smatraju da ljudi neće gubiti vreme za 10,00 dinara. A ja smatram da nije u pitanju 10 dinara (zamisli koliko imaju korisnika puta 10,00 dinara) već je u pitanju princip.

Nažalost, živimo u zemlji u kojoj je borac za zakonitost tužibaba, i umesto da dobije podršku dobije kritiku ako ne i nešto gore - možeš videti moju temu Dokle, bre.

4. Tehnika napreduje. Mogao si iz mog posta videti da dosta dugo radim na računarima. Da li je neko u vreme dial-up i kada su modemi 14400 predstavljali retkost mogao pretpostaviti ovakav razvoj. Jednog dana će možda i moći da se mobilni internet koristi za online igrice. Priznajem da o prenosu signala nemam pojma.

Prethodni 4. postaje 5.

A zašto. Izmenio sam i dopunio post, o server mi je izbacio poruku da sam već upisao post. Nije tačno, ja sam da izmenio i dopunio.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 03:49:39 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG Nexus 5
Pazi, ja ti i kazem da svoj slucaj prijavis. Ako ti mislis da si upravu, bolje da prijavis nego da mislis da ce neko reci da si tuzibaba. Svoj novac dajes i za njega treba da dobijes nekakvu uzlugu. Meni ni iz dzepa, ni u dzep. Ja licno ne verujem da imas osnova za to.

VIP, MTS i Telenor net su paketi za korisnike kojima net zaista treba da bi zavrsili neki posao, procitali mail, surfovali, dopisivali se sa nekim i sl. Sve preko toga rizikujes da ti racun bude extremno visok, a bilo je takvih primera u temama bas na ovom delu foruma. Ping je enormno veliki, tako da online igre u startu nemaju nikakvu sansu sve i da im je server u Srbiji.

Problem je sto kod nas narod nije informisan i lako se hvata na reklamu. Ne kazem ja da je neko glup zbog toga, mozda je prava rec lakoveran. Kao sto celavi rece, cilj svakog prodavca je da proda robu, a dok je prodaje, pricace samo dobre stvari, a mane ce ublaziti ili ce da "zaboravi" da isprica to.

Iz tog razloga je uvek bolje pitati na ovom ili slicnom forumu kakvi su utisci tog i tog neta. Jbg, platio si nesto sto ti ne radi posao, pitaj sledeci put ovde, sigurno ima neko ko koristi nesto slicno i sigurno ce ti pomoci. Sve u svemu, iz najbolje namere ovo pisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
Pročitah ponovo celu temu, i vidim da je moguće da si me pogrešno razumeo:

1. Ja sam pitao korisnički centar da li ta igrica može ili ne. Radnica me je zamolila da ostanem na vezi da pita i dala mi odgovor da ne znaju i sugestiju da probam pa ga vidim. Usledio je moj odgovor da ću da probam i da vidim.  I u takvom slučaju nema elemenata prevare. Ali, ako je ona znala, a što je jako teško dokazivo, da to nema šanse da podržava on-line igricu onda je to delo prevare. I znači ne pada mi na pamet da ih tužim za to - imam mnogo drugog materijala za tužbe i žalbe. Ali za ovo da prepaid korisnicima naplaćuju 10,00 zvanje korisničkog centra i te kako ću da ih prijavim, i to sa zadovoljstvom. Znači, rekao sam ti nisam mogao da pitam na ovom forumu jer mi internet nije radio. Bio sam besan na Ikom, jer sam ih emailom obavestio da ću kasniti sa uplatom zbog bolesti i da ću uplatiti 11. marta kada mi je rođendan, a oni mi isključuju 10. marta da dokažu kako to mogu. E neće moći.
2. E vidiš stvarno. Možda sam stvarno zato propao sa knjižarom što sam držao obrasce u izdanju "Savremene administracije" i "Službenog lista" - znači isključivo ispravne obrasce od ovlašćenih štamparija, što sam držao Giotto tempere, njihove četkice, italijanske rančeve, aero selotejp a ne turski, i da ne dužim. Nikada nijednu mušteriju nisam prevario, a o skrivenim manama nisam imao razloga da ih obaveštavam jer moja roba nije imala skrivene mane. Eventualno ako se pojavila greška to je direktno sa dobavljačima rešavano - kod mene nije važilo "pa moglo je da prođe". Nije moglo da prođe, jer kvalitet nije 100%.

Znao sam da je mobilni internet skup, i stvarno zato sam se uhvatio na reklamu. Rekao sam da o prenosu signala ne znam ništa, nisam mogao da pitam, uhvatio sam se za ono 5 mb u sekundi. A kada pošteno kažem da je kod mene brzina 7mb u sekundi po njihovom modemu znači nema elemenata za žalbu. Iz samog naslova teme si mogao da vidiš, pošto nisam video u tipovima interneta kod nas i mobilni internet (možda bi ovo trebali da dopunite) da sam jednostavno hteo iz ličnog iskustva da posavetujem članove ovog foruma da ne kupuju ovo što sam ja kupio. U trenutku kada sam ja kupio još jedan čovek je kupio - i to isto sredovečan.

Nisi u pravu da mi ne radi posao. Vrlo često gospoda iz Ikoma imaju problem na Internetom. I tada iz malo čupanje kablova ne ostajem bez interneta - imam mobilni internet. Jedino što je problem što mu si mesečna primanja 15.000 dinara. Inače, da imam normalna primanja potpuno bi ga zadržao kao rezervu. Ali da bude osnovni internet - sada znam, nažalost iz sopstvenog iskustva, koje sam želeo da prenesem članovima ovog foruma, ne može.

Da zaključimo ovu temu. VIP internet: DA ili NE. Nikako ako postoji nekakva druga mogućnost. Eventualno, ako ne postoji, samo za surf, email i tome slično.

Predlažem lock. A eventualne primedbe, sugestije, komentare i sl. slobodno na pp.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 04:39:49 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
Citat
Da zaključimo ovu temu. VIP internet: DA ili NE. Nikako ako postoji nekakva druga mogućnost.

То би написао свако ко је писао на овој теми, и свако ко се иоле разуме у типове интернет конекција, и начин на који функционишу. Само је потребно да неко пита за савет, ако није сигуран..  Smile ( Не мислим на тебе конкретно, него уопште, неко ко није сигуран какав нет може узме, и какве су могућности истог..)
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Ja sam imao Telenor internet skoro dve godine, odlicno je radio sto se tice mesta, gde god da sam se nasao i ukljucio radio je, nekad brze, nekad sporije, ali radio je. U centru je radio mnooogo brzo.

Ali matori, za igranje igrica online nikako ni Telenor, ni VIP, niti MTS. Ping je na svakoj igrici preko 400.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Nokia Lumia 920
Na flajerima, na sajtu vip-a, svuda piše - DO 5 Mbita/s. A to je i 2, i 3 Mbita...
Varira signal, samo je ping uvek tu negde izmedju 500 i 600  Smile

Za surf, e-mail, društvene mreže i sl. je ok, za sve ostalo zna se šta treba da se uzme, ako postoji mogućnost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:04:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.