Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve više žena ne ume da obavlja kućne poslove  (Pročitano 14411 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Babe i dede ne treba da budu roditelji. Roditelji su ti koji vaspitaju decu, babe i dede su tu da ih ponekad pricuvaju.

Naravno, da su deca za babe, i one bi ih imale. Ali ovako, dazaspu , da ne znaju da mama i tatanisu tu, i da se vratimo pre nego sto se probude, ok.
Opet kad deca porastu, nema potrebe za cuvanjem i laganjem gde smo bili, mogu sami da shvate i razumeju.


O ovome ja i pricam, mada smo malo pobegli sa teme. Mi i dolaske nasih prijatelja organizujemo prema potrebama dece, znaci najbolje vreme je kada spavaju ili su u vrticu.

Upravo. Nema nista gore od toga kad imas punu kucu prijatelja i decu koja traze svojih 5 minuta. Naravno ostane malo vremena za prijatelje.
Onda pozvati baku da proseta decu, ili kad spavaju, kako ti to lepo rece.

Udaljili smo se od teme...malo....jer danas svako ko nema ni kuceta ni maceta, ni vezu , ni brak niti je kad imao, moze da diskutuje o deci, brakovima...
Opet svako ima pravo na misljenje.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung 
A da se vratimo na temu, i decu treba uciti da sklone za sobom, barem svoje igracke. I u tome trebaju da ucestvuju oba roditelja i ne trebaju da budu popustljivi. Deca uce od roditelja i ako jedan vrda u kucnim poslovima bolje ne mozes ocekivati ni od dece.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Ih, bake, deke, ujaci, tetke... glavni junaci mog detinjstva.  Smile

Bake i deke i jesu tu da malo razmaze dete... Roditelji su obično suviše nervozni i opterećeni svojom ulogom (čovek valjda sve što je mlađi to je luđi kad je životni tempo u pitanju), a bake i deke su opušteniji... oni su svoj deo priče o vaspitanju završili... i sad mogu da pričuvaju malog antihrista kad treba... ali i dalje imaju svoje živote i vrlo malu odgovornost, što ih lišava roditeljskog stresa.

Nemam decu, još uvek, mada jedva čekam da ih imam, a ovo govorim na osnovu posmatranja okoline... Smiley
Super mi je kada ljudi pod stare dane totalno poblesave kad se igraju sa malim unukom ili unukom. Divan prizor.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
Deca uce od roditelja i ako jedan vrda u kucnim poslovima bolje ne mozes ocekivati ni od dece.

Jeste, a i ima i ono kad zena sebi na vrat natovari sve moguce, pa cerka odrasta u uverenju da tako treba i da je samo tako normalno. I ja mislim da deci od malih nogu treba rasporedjivati zadatke po kuci i uciti ih da za sobom sklanjaju i ne ostavljaju tragove.
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung 
Zato sam i rekla u mnozini  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Sendo 
Ufff, znam iz ličnog primera backfire toga "Ali moji drugovi/drugarice to ne rade""Mrzi me danas, sutra ću"... Ah, dobra stara vremena. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
I onda malo odrastes i shvatis da je sramota da ti mama i dalje usisava sobu i brise tvoju prasinu i prljavstinu...Tj tako bi trebalo da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
I onda malo odrastes i shvatis da je sramota da ti mama i dalje usisava sobu i brise tvoju prasinu i prljavstinu...Tj tako bi trebalo da bude.

Ај в мејд мај пис са прашином и хаосом ... сад живимо у хармонији. Чак сам се навикао на Николу и његову малу породицу у ћошку изнад врата па се више не трипујем да ме гледа попреко  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sto se mora nije tesko i tako i sa tim Smile Ako te ne nateraju roditelji da to radis dok si klinac, zivot sigurno hoce tj ako ne naucis da sredjujes, kuvas, izbacujes djubre dok si mlad, naucices kad-tad. Doduse, to se nekima nikada ne desi  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 

Ај в мејд мај пис са прашином и хаосом ... сад живимо у хармонији. Чак сам се навикао на Николу и његову малу породицу у ћошку изнад врата па се више не трипујем да ме гледа попреко Smile

Sramoto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.