Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:42:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vutra  (Pročitano 13197 puta)
29. Jan 2011, 17:39:09
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Kakvo je vase misljenje o istoj i da li na nju gledate kao na opasnu supstancu i kako nesto sto sigurno nikada necete probati, a na alkohol kao na nesto normalno, mislim ono svako zna da se razbije i raskanta kada se na odvali od zestokih pica ili piva za njega sve normalno, a kada neko popusi dzoint odmah je narkoman.

Ovo je lista 20 najstetnijih droga u Britaniji, a dokumentarac govori i istoj tako sto pricaju stetne posledice za svaku drogu koja je na listi.

Zanimiljvo je to da je marihuana na 11 mestu, a cigare na 9. Alkohol je na petom mestu i za njega kazu da je stetniji od svih droga od 10 do 20 mesta, a u tih 10 se nalaze spid, ekseri, steroidi, LSD, popers, trava, amfetamin, droge koje danas u Srbiji najvise ima i koja se ujedno i najvise koristi medju danasnjom omladinom.

Marihuana je omrazena zato sto nije legalna ili ne? Da li vise ljudi duvalo ili pilo da je trava legalna ili ne?

Jer, po ovome ispada da je alkohol mnogo stetniji za coveka.

The 20 most dangerous drugs list 1 - 20

Documentary - 20 most dangerous drugs - BBC TV
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja mislim da je na prvom mestu alkohol...
I evo ga primer iz zivota od pre 10 minuta...

Centar Beograda, upekao minus... mrak...
Trafika... a oko trafike ljudi koji cugaju iz onih plasticnih flasa neku brlju... zozovacu ili neku varijantu iste...

I neka mi neko kaze da je to normalno... tj. da je normalno da se napijas k'o stoka i djipas u nekom zadimljenom klubu da bi bio "srecan", "veseo", "dobro se provodio"... ili da se napijas k'o stoka i dzedzis na minus beskonacno oko neke trafike...

I onda neka mi neko kaze i da je parce prasetine ili cigareta... ili dzoint... vece zlo od ovoga...
Ako nista drugo... prasetinu ne jedes na ulici ili u nekom klubu... cigaretu tu i tamo... a dzoint ne duvas sasvim sigurno...



Sto se marihuane tice... ko voli, nek izvoli... ali u onom trenutku kad pocne da mu dan zavisi od toga da li je duvao ili ne, neka se zapita da li je bas sve u redu sa njegovim zivotom...

Meni opijati suzavaju svest (suprotno urbanoj legendi da prosiruju), tako da se drzim dalje od njih...
« Poslednja izmena: 29. Jan 2011, 17:49:53 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Zar je popers droga?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...batice ja imam 38 godina.dok nisam otkrio vutru,zivot mi je bio ili tmuran ili suncan.spoznajom te plemenite biljke,jebote ja zivot sagledavam kroz takav spektar boja,da neke od njih jos nemaju ni ime.a da ti ne pricam,sta sve mozes da budes,odes,vidis i dozivis!batice,jedno vece sam sa svojim kerom pricao i smejao se do zore.kad sam se tog dana probudio,spavao sam na garnituri pokriven,a ker pored mene.sad mogu da se zakunem,da mi je namignuo.ubedjen sam da me je on i pokrio?
vutra je ok.,ali samo ako ne pricamo o albanskoj hortikulturi?!to je pusenje sranja.bolje je da pusis dzak od jute,nego to njesra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Za mene ovo i nije neka dilema. Par desetina hiljada zivota samo u SAD svake godine odnese preterana konzumacija alkohola. Da li ste culi da je iko ikada umro od preteranog koriscenja trave? Ne, jer je potrebno popusiti, ako se dobro secam, vise od 800g trave u roku od 20 minuta, a i tada ne biste umrli od marihuane.
Zatim, ako podjemo od toga da svako treba da ima pravo da radi sa svojim zivotom sta god zeli dok ne ugrozava druge, samo to je dovoljno da se kaze da bi se izvukao zakljucak da bi marijana trebala biti legalna. To je dobro kako sa stanovista ljudskih sloboda, tako i sa ekonomske strane kada je drzava u pitanju.
Evo i nekih statistika kada je SAD u pitanju.



Zar je popers droga?

Zavisi od drzave do drzave. Kod nas ga mozes opusteno kupiti u svakom boljem erotik shopu. U nekim drzavama je zabranjen jer kada se upotrebaljava u bas ogromnim kolicinama moze izazvati probleme. Inace, nije mnogo nezdraviji od nekih drugih isparenja sa kojima se svakog dana susrecemo, samo sto izaziva drugacije efekte. Ali opet, realno, zna se u kojim se situacijama koristi popers, tako da ucestalost generalno i nije problem, te je izuzetno tesko da neko zaista ima problema zbog istog ukoliko ga uzima umereno.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Citat
I neka mi neko kaze da je to normalno... tj. da je normalno da se napijas k'o stoka i djipas u nekom zadimljenom klubu da bi bio "srecan", "veseo", "dobro se provodio"... ili da se napijas k'o stoka i dzedzis na minus beskonacno oko neke trafike...

Imam i ja slicno misljenje. Smile

Citat
Zar je popers droga?

Legalna je, ali se racuna u drogu, vrstu opijata.

Citat
.batice ja imam 38 godina.dok nisam otkrio vutru,zivot mi je bio ili tmuran ili suncan.spoznajom te plemenite biljke,jebote ja zivot sagledavam kroz takav spektar boja,da neke od njih jos nemaju ni ime.a da ti ne pricam,sta sve mozes da budes,odes,vidis i dozivis!batice,jedno vece sam sa svojim kerom pricao i smejao se do zore.kad sam se tog dana probudio,spavao sam na garnituri pokriven,a ker pored mene.sad mogu da se zakunem,da mi je namignuo.ubedjen sam da me je on i pokrio?
vutra je ok.,ali samo ako ne pricamo o albanskoj hortikulturi?!to je pusenje sranja.bolje je da pusis dzak od jute,nego to njesra.

Matori od trave ne postoje halucinacije. Mozda si pojeo slicicu.

Citat
Za mene ovo i nije neka dilema. Par desetina hiljada zivota samo u SAD svake godine odnese preterana konzumacija alkohola. Da li ste culi da je iko ikada umro od preteranog koriscenja trave? Ne, jer je potrebno popusiti, ako se dobro secam, vise od 800g trave u roku od 20 minuta, a i tada ne biste umrli od marihuane.
Zatim, ako podjemo od toga da svako treba da ima pravo da radi sa svojim zivotom sta god zeli dok ne ugrozava druge, samo to je dovoljno da se kaze da bi se izvukao zakljucak da bi marijana trebala biti legalna. To je dobro kako sa stanovista ljudskih sloboda, tako i sa ekonomske strane kada je drzava u pitanju.


Slazem se, slazem se...meni je cudno da ljudi nemaju ovakvo ili barem slicno misljenje.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mene droge vole...ali smo se rastali... na neodredjeno vreme  Smile

bolje funkcionisemo na vecim daljinama  Smile

Mislim da ja alkohol jeziv problem, generalno i da ljudi kad pocinju da piju nisu svesni dalekoseznih posledica.
Sto se tice legalizacije marihuane, definitivno sam - za.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nepoznat -
mob
Samsung 
Alkohol je štetniji po zdravlje. Čini mi se da su alkoholičari opasniji za okolinu od onih koji konzumiraju marihuanu.
U svakom slučaju preterano kozumiranje jednog i drugog će se loše odraziti na život čovek. Povremeno uživanja jednog i/ili drugog nije strašno.
Nema ničeg loše u tome da se čovek povremeno opusti.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Što se mene lično tiče..sve je zlo.Manje ili veće, po meni, nema logike meriti.Zlo je zlo i ne donosi nikad nešto dobro osim trenutnih zabluda.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Alkohol je štetniji po zdravlje. Čini mi se da su alkoholičari opasniji za okolinu od onih koji konzumiraju marihuanu.
U svakom slučaju preterano kozumiranje jednog i drugog će se loše odraziti na život čovek. Povremeno uživanja jednog i/ili drugog nije strašno.
Nema ničeg loše u tome da se čovek povremeno opusti.

I to. Mislim, koji je procenat nasilnih dela, da ne pricam saobracajnih nesreca ucinjen pod dejstvom alkohola, a koji pod dejstvom marihuane?
A naravno slozio bih se i sa ovim delom o umerenosti. Kao sto cete umreti sa 40 godina ako svaki dan za rucak pojedete tablu slanine, isto tako necete najbolje proci ni ako ste napuseni 24h dnevno. Za gotovo sve sto mozete da zamislite vazi ta umerenost.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:42:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.