Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows ne prepoznaje USB uredjaj (win7)  (Pročitano 13949 puta)
21. Jan 2011, 14:13:04
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Siemens A55
Dakle ne prepoznaje mi USB dzojstik a pre samo nedelju 2 je normalno prepoznavao. Sad kada ubacim dzojstik u razne slotove ne prepoznaje ga. U poslednjih par dana mi se desavalo da odjednom crknu svi usb uredjaji ali njih samo izvucem i opet ubacim i sve nastavlja da radi ali sa dzojstikom nista. Posumnjao sam na drajvere ali ne verujem jer kupio sam ga nedavno i u pocetku je normalno radio. Ima neku lampicu na sebi tako da struju dobija ali ga komp ne prepoznaje. Moze li neka pomoc sta moze biti?

Imam windows 7
IP sačuvana
social share
Ako volite online menadzere onda morate probati freekick
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ne diraj lava dok spava!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1068
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.628.0
drajveri verovatno mogu biti.Instaliraj ponovo neke novije USB 2 drajvere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Siemens A55
Nisam bas uspeo da izguglam to. Znam samo da nisu drajveri od dzojstika jer sam ih instalirao i nista . Cak kad ubacim u port dzojstik ne dobijam ni poruku da ga ne prepoznaje windows. Pokusao sam i system restore mada ni to nije pomoglo.

Inace sam pc nije star ni godinu dana tako da ne verujem da se nesto pokvarilo a i dzojstik je kupljen pre nesto vise od 2 nedelje i radio je kako treba.
IP sačuvana
social share
Ako volite online menadzere onda morate probati freekick
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.47
Nisam bas uspeo da izguglam to. Znam samo da nisu drajveri od dzojstika jer sam ih instalirao i nista . Cak kad ubacim u port dzojstik ne dobijam ni poruku da ga ne prepoznaje windows. Pokusao sam i system restore mada ni to nije pomoglo.

Inace sam pc nije star ni godinu dana tako da ne verujem da se nesto pokvarilo a i dzojstik je kupljen pre nesto vise od 2 nedelje i radio je kako treba.
Najlakse ti je da probas na drugi komp prikljuciti taj joystick i vidis sta se tamo desava...
 Uradi prvo to pa se onda javi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ne diraj lava dok spava!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1068
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.628.0
gurni Flash-ku u neki od USB ulaza,ako ti ona radi  a dzojstik ne,jbg. kupi drugi
Jel nisi sluchajno chachkao neshto podeshavanja za njega,u control panelu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Siemens A55
Nije problem do nekog posebnog porta jer sam raznim uredjajima menjao mesta . Podesavanja nisam dirao. Opet da je crkao dzojstik mi je skoro pa nemoguce jer je kupljen pre 2 nedelje a ponavljam kad se prikaci njemu svetli lampica sto znaci da prima struju i radi jedino sto ga komp ne prepoznaje uopste
IP sačuvana
social share
Ako volite online menadzere onda morate probati freekick
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.47
Nije problem do nekog posebnog porta jer sam raznim uredjajima menjao mesta . Podesavanja nisam dirao. Opet da je crkao dzojstik mi je skoro pa nemoguce jer je kupljen pre 2 nedelje a ponavljam kad se prikaci njemu svetli lampica sto znaci da prima struju i radi jedino sto ga komp ne prepoznaje uopste
Cek, reci lepo ko covek. Da li si uzeo npr neki USB flesh u bocnuo ga u sve moguce portove koje imas na kompjuteru? ako jesi, sta se tada desavalo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Linux
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Samsung Galaxy SII
1) Hajde malo bolje objasnjavaj... Sta znaci "crkao dzojstik". Meni to zanci "hardverski se pokvario", te znaci da treba da kupis drugi...

2) Da li ti radi USB flash kada ga prikljucis na racunar? Postoje odredjeni malware-ovi koji prave ovakva sr*anja pa portovi ne rade...

3) Drivere mozes azurirati sa aplikacijom DriverEasy. Ako mislis da su oni problem. Free varijanta dopusta skidanje pri malim brzinama. Ako se ne snadjes pitaj na PP.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Siemens A55
Uzeo flash i radi u svim portovima .
Inace imam i logitech joypad koji windows prepoznaje ali ovaj drugi nece. Ponavljam radio je kad sam ga kupio normalno i kompatibilan je sa win7 sigurno.

Nisam rekao da je crkao nego da mi deluje nemoguce da je crkao jer je star 2 nedelje.
IP sačuvana
social share
Ako volite online menadzere onda morate probati freekick
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.47
Nisam bas uspeo da izguglam to. Znam samo da nisu drajveri od dzojstika jer sam ih instalirao i nista . Cak kad ubacim u port dzojstik ne dobijam ni poruku da ga ne prepoznaje windows. Pokusao sam i system restore mada ni to nije pomoglo.

Inace sam pc nije star ni godinu dana tako da ne verujem da se nesto pokvarilo a i dzojstik je kupljen pre nesto vise od 2 nedelje i radio je kako treba.
Najlakse ti je da probas na drugi komp prikljuciti taj joystick i vidis sta se tamo desava...
 Uradi prvo to pa se onda javi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.