Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:54:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upitnik za heteroseksualne osobe  (Pročitano 3284 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.59
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo.. ja cu biti ozbiljna i ozbiljno odgovoriti...


Citat
1. Šta misliš šta je prouzrokovalo tvoju heteroseksualnost ?

Mislim da su za sve krivi organizmi koji su odbacili prostu deobu i presli na razne oblike razmnozavanja koji zahtevaju postojanje dva razlicita organizma razlicitog polariteta...

Citat
2. Kada si i kako odlučio da postaneš heteroseksualac ?

Negde sa 4-5 godina kada sam shvatila da devojcice imaju ribicu,a decaci pisu i da lice na maticu i sraf. Izgledalo mi je sasvim logicno i prirodno.

Citat
3. Da nije tvoja heterosekualnost samo faza u razvoju koja se može prevazići?

Moguce. I zivot je faza smrti.

Citat
4. Ako nikad nisi spavao sa osobom istog pola i uživao u tome, možda je sve što ti nedostaje jedan dobar gej ljubavnik/ ljubavnica.

Smatram da bi mojim gej ljubavnicima nedostajao jedan vazan deo - sraf.

Citat
5. Da možda tvoja heteroseksualnost ne potiče od neurotičnog straha od istog pola?

Ne, smatram da je drugi pol superiorniji, ergo.. moze biti samo posledica neuroticnog straha od surprotnog pola.

6. (za hetero muškarce) Da nije tvoja heteroseksualnost posledica postnatalne traume ? Moguće je da u ženskim genitalijama nesvesno tražiš izgubljenu sigurnost majčinske utrobe?
.

Citat
7. Da li si postao heteroseksualac zbog seksualnog zlostavljanja u detinjstvu?

Ne, ali sam postala hetereosekusalac zbog srafa.

Citat
8. Kome si prvo poverio tvoje heteroseksualne sklonosti ? Kako je reagovala/ reagovao ?

Zvao se Marko i hteo je da me zeni. Imali smo 5 godina.

Citat
9. Zašto se vi heteroseksualci osećate prinuđenim da namećete svoj životni stil drugima ?

Ne osecam potrebu. Smatram da je to stvar izbora. I da sraf ima svoje prednosti.

Citat
10. Zbog čega insistiraš na razmetanju svojom heteroseksualnošću ? Zar ne možes da budeš ono što jesi i da to ne pokazuješ ?

Ako je neko ugrozen zbog moje heteroseksualnosti, onda treba dobro da preispita svoju homoseksualnost. Mozda u njemu cuci neka bi\strejt\trans osoba.

Citat
11. Da li bi želeo da i tvoja deca budu heteroseksualci, imajući u vidu probleme sa kojima bi se mogli suočavati ?
.

Naravno... Always walk on the wild side.

Citat
12. Velika većina onih koji seksualno zlostavljaju decu su heteroseksualci. Da li smatraš da je bezbedno da ti deca budu kod heteroseksualnih učitelja ?

Ja nemam decu.

Citat
13. Čak i pored sve podrške društva braku, broj razvoda se umnožava. Zbog čega je tako mali broj stabilnih veza među heteroseksualcima ?
.
Zato sto je cilj svakog muzjaka da oprasi sto vise zenki. Ergo, vratimo poligamiju.

Citat
14. Zašto vi heteroseksualci stavljate tako veliki akcenat na seks ?

Nemoguce je to objasniti nekome ko je u celibatu, a vecina homoseksualaca jeste. Smiley

Citat
15. Imajući u vidu opasnost od prenaseljenosti, kako bi čovečanstvo moglo da opstane kad bi svako bio heteroseksualac kao ti ?

Treba sagledati siru sliku - vise ljudi, vise organa za donaciju...

Citat
16. Da li bi mogao da veruješ u objektivnost heteroseksualnog terapeuta ? Zar se ne bojiš da bi ona/ on hteli da utiču na tebe u pravcu svojih sklonosti ?
.
Objektivnost je protivna ljudskoj prirodi. 

Citat
17. Kako možeš postati celovita ličnost ako se ograničiš na kompluzivnu, isključivu heteroseksualnost ? Zar ne bi trebalo barem da razviješ svoj prirodni, zdravi homoseksualni potencijal ?

Dostigla sam svoj vrhunac. Nema dalje.
.

Citat
18. Čini se da ima malo sretnih heteroseksualaca. U međuvremenu su razvijene tehnike koje bi ti mogle pomoći da se promeniš ako to zaista želiš. Jesi li razmišljao o averzivnoj terapiji.

Zasto odmah ne preci na Celicnu devicu? Wink
.
Citat
Heteroseksizam se može izlečiti !

Da, zivela smrt!
« Poslednja izmena: 17. Sep 2010, 15:29:38 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10

Heteroseksizam se može izlečiti !




Moze se odvici i od hrane, eno onaj Indijac uopste ne jede  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Citat
Moguće je da u ženskim genitalijama nesvesno tražiš izgubljenu sigurnost majčinske utrobe?

 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Samsung Galaxy SII
Citat
Moguće je da u ženskim genitalijama nesvesno tražiš izgubljenu sigurnost majčinske utrobe?

 Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
Lock
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:54:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.