Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dve decenije od odluke NDR o priključenju SR Nemačkoj  (Pročitano 21849 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6300
I Tesla je pobegao u ameriku da ga ne bi poslali u vojsku  Smile

Војску K. und K.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Da su ostali Srbi u Srbiji ne bi prevladali unuici potkivača i potkazivača. Ako su bili sposobni da se u totalnoj tuđini bore i izbore i postanu motor tuđih društava što to nisu uradili za svoje društvo, za svoje roditelje i stare. Što ja treba da isplaćujem njihovim tatama penzije i njihovim mamama zračenje u onkološkom kad od stresa neviđanja svoje dece zapate rak

Pa barem ce imati sa cime da plate. Ako sede kuci, roditelji imaju stres od vidjenja dece kako se pate. A kako to da se bore, sta da rade, ne moze svako da sedi i pordaje novine a radnih mesta, znamo svi, nema
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Ako neko ima pristupa, da u politici, pa i nasoj naravno se nesto radi pogresno iz neznanja onda taj ni ne treba da se prikljuci diskusijama.DRuga stvar je, da ako neko misli da smo mi, ili bilo ko drugi neki faktor u odredjivanju politike, gorko se vara. Razlika izmedju nas i Nemaca je sto oni grade kucu od temelja a mi od krova. Posto su temelj krvavim radom napravili, sada se zajebavaju pa nadgradjuju, daju u najam, najamljuju ljude da im rade. Mi gradimo od krova. Tamn smo blizu kad ono dune vetar i krov ode. Opet se par godina svadjamo i opet od krova.
Odrzivost razvoja jednog drustva svuda u svetu se krece od sopvenih resursa.
Nasi primarni rusri stoje ovako: Srbiji treba 15 miliona tona ekvivalentne nafte u primarnom sektoru. Srbija ima 8.5 miliona hektara zemlje. Svaki hektar donosi 4 tona ekvivalentne nafte u primaru. Arapin bushi, Srbin moze samo da sadi. (primer). Pomnozeno puta 8 to je 32 Mten. Dakle srpski reusrs je dupli od potrebnog.
Razlika je sto mi sadimo 13 vekova i radja ( a i pre ko je bio ovde), a arapin kada isisa naftu ostaje pesak.

Ako sada proguglas i nadjes zvanicno koja je strategija Odrzivosti Razvoja Srbije, (strana 25) videces umove srpske kako kazu: usluge. Prevedno se tacno tako i dogadja: Svaba pravi wc solju, a ti je peres.
E sada se pitas: zasto gradis kucu od krova, kad eto umovi Srbije ti kazu tako? To je prihvaceno u svim institucijama ukljucivi parlament.To da kazes paorima, seljoberima reci ce ti da si sisao s uma. Ali kod nas profesori, doktori se ne libe da to napisu i da to politicari i prihvate.Onda cekaj taj razvoj i prosi donacije.

Druga stvar je evropa. Pa sta tebi treba evropa da napravis zakone i podzakonska akta za otvaranje firme?
Recimo zakon da ako je covek podneo zahtev jutros do pet u podne firma ima sve potrbne dozvole. Inace svi u lancu dobijaju otkaz i dolaze drugi. Poreski, fisklni sistem sve to regulises.
Napravi to i evo ti investitora.Nece bato, jer nema nabavki, mesetarenja drzavnim parama, slivanja u dzep.
Zato napravis dogmu: Evropa majke vam ga spalim (ali na moooooj nacin). Ja sam izabran, naaaaarod.
Sto bi reko Sloba: niko ne sme da bije narod, pa je posle dodao da niko ne cuje: osim mene.
« Poslednja izmena: 26. Avg 2010, 12:45:49 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
I Tesla je pobegao u ameriku da ga ne bi poslali u vojsku  Smile

Војску K. und K.  Smile
Pa sta? To je vekovima bila srpska vojska. Samo komandni kadar je bio Austrijski, topovsko meso su uvek bili Srbi? Ili mozda nisi znao?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Clan U.O. Bundes banke , funkcioner socijal demokratske partije Nemacke  Tilo Saracin je u ponedeljak predstavio u Berlinu svoju novu knjigu ,, Nemacka se samolikvidira ,,  ("Deutschland schafft sich ab").

Razmatrajuci u svojoj knjizi probleme Nemacke , autor posebnu paznju pridaje problemu migracije muslimana u Nemacku i smatra je ,,za  kljucnu opasnost po opstanak drzave ,, .  Smile

Kancelar Merkel je vec istupila sa kritikom stranackog kolege i primetila da se nada adekvatnoj reakciji uprave Bundes banke .

,, Migranti drugih religija nemaju nikakvih problema da postanu Nemci vec u drugoj generaciji - za razliku od muslimanskih migranata ,, - izjavio je Saracin  Smile .. Ma ova mu je tacna - vecina Srpkinja i  Srba postaju veci Nemci od Fridruiha Velikog vec posle nekoliko godina , uvrh glave deceniju .  Smile

Po njegom misljenju muslimani u najvecem stepenu ne mogu da se integrisu u Nemacko drustvo i ,,postanu Nemci ,, i kao takvi nemackom drustvu donose vise stete nego koristi .

Osim ovog , jos jedna teza ovog nemackog politicara i funkcioneera socijaldemokratske partije izazvala je sporove - on tvrdi da Jevreji imaju neki cudan gen koji ne postoji kod drugih naroda  Smile ..
Danas je Predsednistvo SDP donelo odluku da se Saracin iskljucije iz partije .  Smile

« Poslednja izmena: 30. Avg 2010, 17:27:51 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 3510
Citat
Ma ova mu je tacna - vecina Srpkinja i  Srba postaju veci Nemci od Fridruiha Velikog vec posle nekoliko godina , uvrh glave deceniju .

Некима је довољна и једна апсолвентска екскурзија Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.