Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:33:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Japan-jedini pravi prijatelj Srbije  (Pročitano 13998 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Alcatel 
Ne treba likovati sto neki ima manji prosek zivotne dobi, ali ipak je kvalitet zivota taj koji je odlucujuci.
Stari Grci su merili nivo civilizacije jednog drutva po kolicini utrosene vode.

А пази ово... Јапанке у просеку живе преко 86 године... Smile Еееејјј... у просеку! Smile

Занимљиво је да просечан Шиптар са Космета има 26 година, а Србин 42 године... Ћопави је 4 деценије стимулисао арбанашку жгадију да се коти. Smile  

Србија се налази у дубокој демографској старости и међу најстаријим смо нацијама на свету.

Nije valjda drugi neko kriv što nemamo dovoljno dece. Koliko ja znam to nije bilo zabranjeno. Nama Srbima je uvek neko drugi kriv. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ne treba likovati sto neki ima manji prosek zivotne dobi, ali ipak je kvalitet zivota taj koji je odlucujuci.
Stari Grci su merili nivo civilizacije jednog drutva po kolicini utrosene vode.

А пази ово... Јапанке у просеку живе преко 86 године... Smile Еееејјј... у просеку! Smile

Занимљиво је да просечан Шиптар са Космета има 26 година, а Србин 42 године... Ћопави је 4 деценије стимулисао арбанашку жгадију да се коти. Smile  

Србија се налази у дубокој демографској старости и међу најстаријим смо нацијама на свету.

Nije valjda drugi neko kriv što nemamo dovoljno dece. Koliko ja znam to nije bilo zabranjeno. Nama Srbima je uvek neko drugi kriv. Smile

Не не Перуђи, стари момче... Нигде нисам написао да је само други крив... Не извлачи из контекста... Истина је да су Арнаути искористили оно што им је омогућено, да свој урођени нагон за репродукцијом доведу до највишег могућег нивоа...

Срби су такође имали компензационе периоде високог наталитета после великих демографских губитака у ратовима, али су они трајали свега по 5 до 10 година... За то смо сами криви...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Срби су такође имали компензационе периоде високог наталитета после великих демографских губитака у ратовима, али су они трајали свега по 5 до 10 година... За то смо сами криви...
Pa i mi smo svojevremeno natalitetom postali vecina u Vojvodini.
Jes da smo posle bili neko vreme narodna vlast. Ali kad je Sloba dao zadatak da svi budu Srbi, ima nas u p* materinu. Svakojakih i svakakvih.
Nekada je srptvo vredelo citavu Hrvatsku kucu, sada ne mozh ni kilo paradajza kupis za istu kilu.


No da se vratimo na Japance. Niko ne prati njihovu ekspanziju u Juznoj Americi, gde su dali ozbiljan doprinos razvoju tog subkontinenta.Nekada kao emigranti, a sada kao ulagaci.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 15:38:19 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pa ja sam vec pisao o zutim lopovima .. pokvarenim .. izdajnickim ... internacionalnim ... zutoj bandi ...

P.S. Eno i onaj  Fudzimori je dobio 40 godina sto je ojadio i opljackao Peru .
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 15:45:47 od G-H-O-S-T »
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Pa ja sam vec pisao o zutim lopovima .. pokvarenim .. izdajnickim ... internacionalnim ... zutoj bandi ...

P.S. Eno i onaj  Fudzimori je dobio 40 godina sto je ojadio i opljackao Peru .

Pa nije Fudzimori jedini Japanac. Ima ih par miliona po najvise emigranata.
Inace sijaset zemalja su od vojnih hunti, pocele da se razvijaju u ozbiljne zemlje, medju ostalom i Peru, Paragvaj sa svojim nacistima, Brazil da ne pricamo, Argentina sve vise jaca, a tek dolazi red na Boliviju sa svojih 50% svetskih rezervi litijuma.
Iz iskustva znam da Japanci ne uce engleski, tako da ih puno nema i medijskoj javnosti, ali da su i te kako prisutni. Ljudi koji dobro govore engleski su bili uvek trazeni u japanskim firmama na bliskom istoku da napisu izvestaje gde je bilo potrebno. Nemaju kompleks engleskog ni najmanje.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2010, 16:22:07 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Bosch pumpa
http://www.politika.rs/rubrike/kultura-i-zabava/Otvorena-Japanska-cesma-na-Kalemegdanu.lt.html

Otvorena Japanska česma na Kalemegdanu
Japanski ambasador Tošio Cunozaki (Foto arhiva Politike)

Na kraju Velikog šetališta na Kalemegdanu danas je otvorena Japanska česma u znak zahvalnosti japanskom narodu na donacijama koje je Beograd dobio proteklih godina.

Gradonačelnik Beograda Dragan Đilas zahvalio je vladi Japana na svemu što je uradila za prestonicu Srbije u poslednjih 10 godina.

„Danas svečano otvaramo česmu kako bi svako ko dođe u Beograd video, pročitao i shvatio koliko je japanski narod uradio za nas”, istakao je Đilas.

On je kazao da Beograd ne može da uzvrati Japanu velikim delima i velikim projektima za koje treba puno finansija, ali može da se uradi nešto toplo i iz srca, kao znak male zahvalnosti.

Ambasador Japana u Srbiji Tošio Cunozaki izrazio je duboku zahvalnost Beogradu na inicijativi da se napravi japanska česma, baš u, kako je istakao, čuvenom parku Kalemegdanu.

Cunozaki je rekao da je Srbiji do sada poklonjeno više od 200 miliona evra i dodao da mu je drago što su ta sredstva iskorišćena na pravi način, da se podigne životni standard građana.

„Japanska česma podignuta je zahvaljujući dobroj volji građana Beograda prema japanskom narodu i predstavlja simbol velikog prijateljstva dva naroda”, rekao je on i dodao da će česma doprineti unapređenju tog prijateljsta i odnosa Japana i Srbije.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Pa ja sam vec pisao o zutim lopovima .. pokvarenim .. izdajnickim ... internacionalnim ... zutoj bandi ...

P.S. Eno i onaj  Fudzimori je dobio 40 godina sto je ojadio i opljackao Peru .

Pa nije Fudzimori jedini Japanac. Ima ih par miliona po najvise emigranata.
Inace sijaset zemalja su od vojnih hunti, pocele da se razvijaju u ozbiljne zemlje, medju ostalom i Peru, Paragvaj sa svojim nacistima, Brazil da ne pricamo, Argentina sve vise jaca, a tek dolazi red na Boliviju sa svojih 50% svetskih rezervi litijuma.
Iz iskustva znam da Japanci ne uce engleski, tako da ih puno nema i medijskoj javnosti, ali da su i te kako prisutni. Ljudi koji dobro govore engleski su bili uvek trazeni u japanskim firmama na bliskom istoku da napisu izvestaje gde je bilo potrebno. Nemaju kompleks engleskog ni najmanje.

Danasnje generacije uce ite tako, ali su sve to ljudi do tridesete godine ali stasavaju polako.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:33:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.