Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:36:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desavanja nakon "Farme"  (Pročitano 26338 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sajko i Milica se ponovo pomirili

Jedan od učesnika drugog serijala Farme Nikola Sarić Sajko pomirio se sa koreografkinjom Pozorišta na Terazijama Milicom Cerović

Da je ljubav dvadesetjednogodišnjeg pevača i deset godina starije profesorke plesa i scenskog pokreta jača od svih prepreka, najbolje potvrđuje činjenica da su se po završetku Farme zajedno obreli na luksuznom krstarenju Mediteranom koje je za sve učesnike Farme organizovao vlasnik TV Pink Željko Mitrović.

Ovaj intrigantni par navodno je stavio tačku na svoju jednogodišnju vezu nakon što je mladi muzičar odlučio da bude jedan od učesnika druge sezone Farme. Nakon što je prvi put napustio takmičenje, Sajko je rekao za Story da je sa Milicom ostao u prijateljskim odnosima i da među njima nije bilo svađe i ružnih reči. Inače, njih dvoje su se upoznali tokom muzičkog šoua Operacija trijumf, u kome je Sajko bio jedan od takmičara, a Milica profesorka plesa i scenskog pokreta. Ljubav među njima planula je ubrzo nakon završetka takmičenja, ali o svojoj strasnoj romansi nikada nisu želeli javno da govore.

farma.in.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Farma: I ljubav i mržnja

„Ružičasta farma“ se nastavila, VIP seljaci zaplovili iz Budve na skupocenoj jahti vlasnika TV Pink Željka Mitrovića





„FARMI“ nije kraj! Koliko god vam čudno zvučalo VIP „seljaci“ su i dalje zajedno! Ovoga puta onako kako dolikuje nekome ko nosi „titulu“ VIP - na jahti vlasnika TV Pinka Željka Mitrovića.

U ponedeljak u 12.50 čarter letom su novi farmeri i poneki stari pošli put Tivta, a odatle autobusom pravac Budva. Na jahti, neki tvrde vrednoj 10 miliona evra, domaćin Mitrović je sa suprugom Milicom dočekivao zvanice. Ipak, pre upliva u mirne vode Jadrana, atmosfera je bila slična onoj kakvu ste gledali 104 dana na Pinku.

Zvanični pobednik druge sezone „Farme“ Miloš Bojanić je, baš kao na imanju u Lisoviću, u stilu Brusa Lija, sedeo u avionu sa suprugom Brankom, ne komunicirajući gotovo ni sa kim. Za to vreme ostali farmeri su se grlili, ljubili i pozdravljali, kao da se dugo nisu videli.

Ipak neki nisu bili tu. Zorica Brunclik je odustala u poslednjem momentu, Maja Odžaklijevska nije pošla jer se, kako je objasnila, plaši aviona, a Marija Šerifović se, na žalost mnogih, razbolela. Međutim, Miloš Bojanić i za to ima objašnjenje:

- Ne, nisu pozvani! Nisu oni tog nivoa da bi bili u društvu vlasnika Pink televizije i ove „sedme sile“ najbolje na svetu. Tako Brus Li odgovara! Odmah, odmah! - rekao nam je Bojanić. - Postoje isto oni koji jesu ovde a to ne zaslužuju. Ali izbledeće oni kao lanjski sneg.

Ipak, slika s druge strane „Brusa Lija“ nije tako pokazivala. Maca, Firči, Sajko, „Ćeranići“ kako su ih prozvali - Milena Ćeranić i Nemanja Stefanović... svi zajedno i u ljubavi pošli su put Budve. Odlično raspoloženi i svako sa svojom „boljom polovinom“. Oko 16 sati usledilo je ukrcavanje na Mitrovićevu jahtu, muzika glasna, a vlasnik Mitrović odlično raspoložen. U nekom momentu (i posle nekoliko pića) Mitrović je čak uspeo da spoji gotovo nespojivo. Fotografisao se tako što mu je Bojanić bio sa leve, a Firči sa desne strane.

- Do ujutru će sve biti kao po starom - rekao nam je Mitrović. - Ako sam uspeo ovako da se slikam, ostalo je lako. „Farma“ je stvar koja se zaboravi i „slegne“ za dva, tri, četiri dana... Ovde smo da se dobro zabavimo.

Tako je i bilo. Usidrenje na pola sata. Usledio je ručak. Zatim povratak na jahtu, glasna muzika, još bolje raspoloženje i tako do jutra.

U međuvremenu Željko Mitrović je za „Večernje novosti“ otkrio i šta će nas to čekati u trećoj sezoni „Farme“.

- Bila je ljubav, pa je bila mržnja, a u trećoj nas čekaju i ljubav i mržnja - „jasan“ je Mitrović.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ko će koga tužiti?

Za sada prednjači Miloš, za njim Zorica, a pitanje je da li će i ostali pokrenuti sudske postupke zbog uvreda u rijalitiju.



Pobednik Miloš Bojanić najavio je čak tri tužbe, i to protiv Mace, Firčija i Zorice. Muški farmeri na sudu će se naći zbog uvreda i psovki, a "gospođa Zorica" zbog fizičkog kontakta. Zanimljivo je da se na listi "optuženih" ne nalazi Đus, koji je, prema Milošu, sa njim imao najviše fizičkog kontakta.

"Firčija i Macu tužiću zbog uvreda, a Zoricu zbog isceniranog pokušaja da me izbaci i pljuvanja", rekao je Bojanić za domaću štampu. Ipak, ukoliko pevačica bude bila tužena zbog pljuvanja, možda će se i Miloš naći na sudu, jer se pljuvao sa Macom tokom famozne svađe u dvorištu.



Brunclikova najavljuje tužbu protiv Bojanića, koji je na Farmi izjavio da je svojevremeno od JUL-a dobila stan u Beogradu. Pobednik druge sezone rijalitija, inače, stoji iza svoje tvrdnje, što je i potvrdio u intervjuima nakon završetka Farme.

"Šuškalo" se i o tužbi Vladimira Stanojevića protiv "Ćeranića", zbog izjave da je homoseksualac, ali pitanje je da li će se odlučiti na taj korak.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Koliko su Farmeri zaradili para




Nakon što je „Farma“ završena, došlo je do svođenja računa ko je i koliko zaradio u rijalitiju, naravno, po nepotvrđenim informacija jer je sve osim glavnih nagrada strogo čuvana tajna. Neki su profitirali kroz redovne nedeljne plate, koje su iznosile od 1.000 do 2.000 evra, drugi su uzeli pare da bi uopšte ušli, a troje je dobilo i ček zbog ulaska u superfinale. Pred vama je nezvanična lista ljudi koji su najviše profitirali.


Miloš Bojanić
Pobeda: 100.000 evra
Zaradio: 30.000 evra
Ulazak: 10.000 evra


Zorica Brunclik
Zaradila: 30.000 evra
Ulazak: 30.000 evra
Ukupno: 60.000 evra


Dragan Marinković Maca
Drugo mesto: 30.000 evra
Zaradio: 27.000 evra
Ukupno: 57.000 evra


Marija Šerifović
Ulazak: 50.000 evra
Dnevnice: Nije naplatila
Ukupno: 50.000 evra


Dragana Milošević
Treće mesto: 20.000 evra
Zaradila: 10.000 evra
Ukupno: 30.000 evra


Ivan Fece Firči
Dnevnice: 22.500 evra
Ulazak: Nije naplatio
Ukupno: 22.500 evra


Raka Radović
Dnevnice: 22.500 evra
Ulazak: Nije naplatio
Ukupno: 22.500 evra


N. Stevanović
Dnevnice: 22.500 evra
Ulazak: Nije naplatio
Ukupno: 22.500 evra


Milena Ćeranić
Dnevnice: 22.500 evra
Ulazak: Nije naplatila
Ukupno: 22.500 evra


Mina Kostić
Dnevnice: 15.000 evra
Ulazak: Nije naplatila
Ukupno: 15.000 evra

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Miloš Bojanić: Delim pare na 4 dela!





Iako su mnogi očekivali da će on kao deo „bermudskog trougla“ zajedno sa Draganom Milošević i Minom Kostić počistiti konkurenciju, na iznenađenje mnogih glavni konkurent u trci za nagradu od 100 hiljada evra bio mu je Dragan Marinković. Maca. Ipak, Bojanićevi glasači bili su brojniji pa je sa 39,68 procenata osvojenih glasova pobedio drugoplasiranog Macu, koji je dobio 26,11 odsto, što mu je obezbedilo nagradu od 30 hiljada evra.


Od plana da se finalisti sa seoskog imanja u Lisoviću prebace do Šimanovaca helikopterom, se odustalo, jer je let otkazan zbog lošeg vremena. Bojanić i Marinković su prevezeni u studio automobilom, a pre nego što su krenuli Miloš je o prag kuće u kojoj je proveo više od tri meseca razbio čašu i prokometarisao da je šteta što nije došao helikopter koji “i nije nešto poseban”. U studiju se za to vreme mogla čuti šala da se od letelice odustalo zbog Rake koji je svojevremeno zapretio da će “gađati helikopter zoljom ako Bojanić uđe u njega”.


Da će se situacija, uprkos tome što mu se tokom poslednjeg dana Maca približio po glasovima biti onakva kakvu su mnogi predvideli, moglo se videti i po tome što su po dolasku ispred studija okupljeni fanovi dočekali Miloša skandirajući njegovo ime. Za razliku od njega, Marinković je dobio podeljene reakcije pa su mu neki aplaudirali dok je većina ipak uzvikivala „Ua!“. U jednom trenutku neko je dobacio Maci da sada može da udari Bojanića, jer neće biti kažnjen. Marinković se ipak uzdržao od ovakvog poteza a po proglašenju je brzo napustio studio ostavivši pobednika da se veseli sa svojim najbližima jer je, kako je i sam kroz smeh rekao pre finala „zajebao sve“!


Top 3

Miloš Bojanić 100.000

Dragan Marinković 30.000
Dragana Milošević 20.000

Dragana: Maca je čudovište!!!

Dragana Milošević, koju je po izlasku sačekala porodica, izjavila je da je zadovoljna što je treća i što je na „Farmu“ ušla kao „Grand“ balerina i dokazala da su one „najbolje devojke na svetu“.


- Oni koji su imali nešto protiv toga, moraju sami da se izbore s tim. Ja sam se samo branila kada sam bila napadnuta. Ljudi koji su glasali za mene su me podržali i hvala im za to. Iako smo mnogo različite, sa Minom sam sve zajedno izdržala i izašla smo kao pobednice. Čika Miloš mi je jako drag, super je čovek, uvek mi je pomagao i bio tu kada mi je trebalo. Maca ne voli nikog, ni sebe, on je čudovište koje ne zna gde udara - rekla je Dragana, koja nije komentarisala o „Ćeranićima“. Ipak, priznala je da ima dečka ali da on nije opasan.
- To sam kazala kada me je Đus napadao da bih ga zaplašila. Moj dečko nije „žestok momak“, šalila sam se.

Kostićeva optužila farmerke za zapišavanje


Mina: Sve žene su pišale u koritu!



Ni to što ju je većina kolega na čelu sa Cecom podržavala, nije pomoglo Mini Kostić da se domogne pobede, a na pitanje voditeljke da li misli da je u poslednjem trenutku izgubila glasove zbog toga što je priznala da je piškila u korito u kome su se ostali kupali pevačica je odgovorila:
- Bilo mi je hladno, nije mi bilo dobro i padala je kiša. Piškila sam u korito, a to su radile i sve ostale žene dok su se kupale, Zorica, pa čak i Dragana. Kupatilo je i inače bilo prljavo, to znaju svi - izjavila je Mina koja je zaplakala kad je ušla u studio u kome su je sačekali dečko Igor, majka Duda i svekrva. No, ni emotivno stanje u kome se nalazila nije učinilo da bude blaža prema Zorici Brunclik.


- Iako je cenim i poštujem, zameram joj što me je dočekala na nož kada sam ušla na „Farmu“. Bila sam njen favorit? Pa, slažem se s tim, ali opet ću reći svoje mišljenje o njoj, bez obzira - bila je nepokolebljiva Mina a onda je iskorističla priliku da zada udarac Brunclikovoj. Na molbu voditeljke da imitira nekog, Kostićeva je zapevala „Svatove“, pesmu koju izvodi prva Kemiševa supruga Vesna Zmijanac rekavši da je to specijalno za Zoricu.

Maca je mnogo gori čovek od Miloša Bojanića

Iako se na imanju u Lisovićima družila sa Milošem, Kostićeva je rekla da je svesna njegovih mana.
- Miloš je neko ko je i te kako igrao igru sa svima. Ta igra nije čista i to sam mu više puta rekla, ali Maca nije nimalo sladak, mnogo je gori čovek od Miloša. Bojanić će pobediti jer je igrao igricu, ostali kao ni ja nisu i mnogo mi je drago zbog toga – rekla je Mina kojoj je smetalo što se u superfinalu našao Maca.
- Maca to nije zaslužio. On je psovao, bio je nekulturan, nevaspitan... Uvredio je mene, moju porodicu i sve ljude koji me vole ovakvu kakva jesam!


Bojanić: Podeliću pare sa ženom i sinovima


Prvoplasiranom Milošu Bojaniću čestitke za pobedu su među prvima uputili supruga Branka, brojni prijatelji koji su nosili majice sa natpisima „Miloš do pobede!“ kao i jedine drugarice na „Farmi“ - Mina i Dragana.
U prvoj izjavi za „Alo!“ posle finala rekao je da će osvojenih 100 hiljada evra podeliti sa suprugom i sinovima.
- Stavićemo pare na gomilu i podeliti na četiri dela. Jesam se bio dogovorio sa Minom i Draganom da ćemo deliti osvojeni novac, ali nismo postigli konsenzus, jer Mina nije pristala na to. Iskreno, da me Saša Popović nije ubedio da uđem na „Farmu“ ne bih ni razmišljao o tome. Međutim, on je insistirao da pristanem, jer im je bio potreban baš takav profil čoveka kao što sam ja. Sad planiram da se pošteno odmorim od svega – rekao je Bojanić za naš list.

Večitog drugog sačekala verenica

Dragan Marinković Maca je sinoćnim plasmanom potvrdio epitet „večiti drugi“. Naime, u rialiti programu VIP „Veliki brat“ bio je čak dva puta drugi, prvi put ga je pobedio fudbaler Saša Đani Ćurčić, a drugi put Miki Đuričić. Ipak, glumac i voditelj nije razočaran.
- Srbija je sebi odabrala pobednika i tu nemam šta da dodam. Ponosan sam na svoje učešće a još ne znam na šta ću potrošitti pare. Miloš je loš čovek, nadao sam se da će Sajko da pobedi - rekao je Marinković, koji se po proglašenju nije odvajao od trudne verenice Tijane.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Firčija i Zoricu gađali jajima!




Naime, grupa ljudi je došla ispred “Pinkovog” studija i pošto ih ljudi iz obezbeđenja nisu pustili na parking, sakrili su se u mrak da bi gađala jajima Firčija, ali u svom naumu nisu uspeli, jer im je bivši bubnjar EKV-a bio predaleko. Ipak, dok su se navežbavali čekajući muzičara da stigne, uspeli su da pogode i one VIP-ovce koji su čekali ispred ili izašli da zapale cigaretu. Jedna od finalistkinja Zorica Brunclik uspela je da se zaštiti kabanicom od smrdljive žute kiše, ali je u znak protesta otišla.


- Ovo je sramota, već sam prošla pravu torturu na farmi. Šta bi bilo da su umesto jaja koristili kamenice - rekla je revoltirano okupljenim novinarima Brunclikova pre nego što je otišla kući.
Za razliku od Zorice, Firči nije bio uzbuđen, a na početku intervjua u studiju rekao je da ga ovo nije iznenadilo, jer se nastavilo ono što je već doživeo na pijaci kad su ga “nudili svim i svačim, pogotovo jajima, ali on nije hteo”...

- Svako ima pravo na svoje mišljenje - lakonski je izjavio dok ga je publika u studiju prekidala zvižducima.
Obezbeđenje koje je zatajilo, na kraju je bilo primorano da pozove policiju.

Izvor: Alo
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Mina Kostić razočarana plasmanom




- Mislim da sam zaslužila drugo mesto! Ali, nije mi krivo što je Miloš pobedio, jer je to zaslužio. Razočarana sam što je Maca ostao do kraja finala i zauzeo drugo mesto. Bilo kako bilo, ne kajem se što sam ušla na „Farmu" jer sam se publici predstavila kakva zaista jesam, a to mi je najbitnije. Sada im dugujem jedan dobar muzički album - kaže Mina.



Ceca: Bilo bi fer da je Mina pobedila

Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović javno je podržala koleginicu Minu Kostić. Ona je nekoliko sati pre finala „Farme" na svom profilu na društvenoj mreži „Fejsbuk" napisala da navija za Kostićevu.

- Volela bih da Mina pobedi! To bi bilo fer - napisala je Ceca.

I pored Cecine podrške, Kostićeva je na kraju ipak morala da se zadovolji četvrtim mestom najpopularnijih VIP seljaka. (R. J.)
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Ognjen Amidžić: Umorio sam se od „Farme"

Voditelj „Farme" Ognjen Amidžić kaže da mu je drago što je druga sezona rijalitija završena.

- Preko glave mi je putovanja i svega ostalog. Potreban mi je odmor, jer sam sve vreme bio u pokretu. Svađe i nemile scene me nisu doticale. Najgadnije i najneprijatnije stvari svi smo gledali preko malih ekrana. Ovo je šou-program i takve stvari su moguće. Da se ova „Farma" desila u Americi, producenti bi bili najsrećniji na svetu - kaže Ognjen.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 582
OS
Windows 7
Browser
Mozilla AskTbBT5 3.8.0.12

bas lepo sto su se pomirili ,ako jesu  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Tel.Me Your.Number
Opet puštaju nešto sa Farme i uzimaju pare za sms Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:36:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.