Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:00:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desavanja nakon "Farme"  (Pročitano 26356 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Ivan Fece Firči: Na ulici mi prete smrću
U „Farmi“ nije imao dlake na jeziku i istrajao je u svojim načelima. Želeo je da pokaže da postoji i on, druga, različita Srbija, koja se ne priklanja komercijalnim, kič i šund normama. Mnogi su ga osudili za psovke i neprimereno ponašanje, ali on tvrdi da je on to što jeste. Muzičar Ivan Fece Firči bio je protivteža pobedniku Milošu Bojanići i zbog toga se susreo sa mnogim problemima po završetku „Farme“. Sada mu prete, ali on kaže da se ne plaši.
- Postoje organizovane grupe koje imaju za cilj da mi oduzmu život. Dok sam bio na farmi, na ulici su mi napadali devojku, imam stotine smrtnih pretnji. Moj prijatelj je završio u Urgentnom centru razbijene lobanje samo zato što je kroz osmeh rekao da me poznaje. Dakle, imam više nego dovoljno primera da je u ovoj zemlji nemoguće imati različito mišljenje, pa kakvo god da je. U demokratskoj zemlji u kojoj svako ima pravo na mišljenje, preti se batinama! Pa na čast neka vam služi! Ali mene to ne brine, zamisli da se svi okrenu kada dođe sila i poruči:
„E sada ćuti da ne dobiješ batine.“ Pa gde bi završili? A pri svemu tome ovaj ludak (Miloš Bojanić, prim. nov.) otvoreno i ozbiljno poziva na etičku i nacionalnu netrpeljivost. To je čist primitivizam koji bi trebalo osuditi, a ne veličati i slaviti. Njegovi fanovi su vikali „proterajte sve Mađare i homoseksualce“. Pa postoji Ustav, pravni sistem i svi ostali kodeksi koji to osuđuju i kažnjavaju. A „mi“ ga podižemo na pijedestal. E, samo nek je on nama „žrtva“, nek priča on šta hoćeš, ali samo da je „žrtva“.


Kako ste videli „Farmu“?
- Oni koji misle da je pobeda na „Farmi“ prvo mesto i pare, u tom smislu su u pravu, ali postoji i druga, paralelna, pobeda koja je apsolutno naša. Citiraću Nikolu Teslu: „Sadašnjost pripada njemu, ali je budućnost sasvim sigurno moja.“ To je poenta cele ove priče. Kao što je Milan Mladenović govorio, bitno je da ostaviš trag, to je prava slika i poenta. Ne treba ozbiljno shvatiti „Farmu“, to je sociološki eksperiment koji je zadivljujuće uspeo ovde, ali i drugim zemljama, a ono što je prava priča jeste ono što se ne vidi na prvi pogled.
 

Mnogi su se iznenadili kada su vas videli u „Farmi“?
- Računao sam da će biti ljudi koji će da polude kada me vide u „Farmi“, čak i bliski prijatelji koji su me pitali šta ću ja tamo. Trebalo je biti hrabar i ući na farmu. Kada su me producenti pre ulaska nagovarali da prihvatim poziv, pitao sam se šta tu mogu, čak sam se i šalio da je to kao da me šalju u Guču s pesmom Džimija Hendriksa. Oni su mi rekli da svašta može da se desi, i desilo se. Dužnost svakoga kome je stalo do nove generacije je da pošalje poruku, a kako će to da uradi nego da upotrebi mas-medije.
 

Miloš i vi ste podelili Srbiju?
- Čuo sam više puta tu tezu, ali je to nemoguće. Nema dve Srbije. To je jedna zemlja gde ljudi žive sa jedne i druge strane ulice. Koliko god da je to metafora „dve Srbije“, nije tačna, nego se balansira stvar. Nije dobro kada svi misle jednako, tu onda nema napretka. Nažalost, u našem slučaju je prevelika krajnost. I dalje mislim da je sramota to što je „Farma“ toliko popularna. To pitanje je važno kada se govori o Srbiji! Kako je to moguće u jednoj zemlji koja nije u najboljoj ekonomskoj situaciji, u kojoj mladi jedva čekaju da pobegnu? Odakle ljudima vremena da osam sati gledaju „Farmu“?
 

Možete li sumirati vaš odnos sa Milošem?
- On živi sa one druge strane u kojoj maštari da njegova pobeda ima neku poruku. On je lud. Lud je zato što mu je toliko stalo do nečega kao što su pare. A toliko mu je stalo do para zato što je lud. On je neizlečivi ego manijak koji bi voleo da firmiranom odećom stvori neku sliku o sebi koju ne poseduje. On nema duha, nema humora, nema intelekta sem onog narodskog snalažljivog koji svako od nas ima.
 

Mladi, ipak, danas sve više usvajaju takav model ponašanja u kome je bitno koliko ko ima para?
- Zašto što smo mi stalno koncentrisani na nešto što nema veze sa sutra, mi prenosimo lošu poruku našoj deci. Najgora poruka koju je Miloš Bojanić poslao za sve vreme farme je „baš me briga za omladinu, oni nemaju para da za mene glasaju“. Mene je najviše pogodilo što oni koji su glasali za njega, to nisu omladina, to su oni ljudi koji imaju decu. Čestitam, divan potez, ali sagledajte šta je iza te slike.
 

Smatrate li da ste pogrešili u nekim koracima?
- Naravno. Lud je onaj koji ne vidi da niko nije savršen. I ja sam emotivno biće, imam žute momente. Iskreno, ne mogu da vidim sada gde sam to esencijalno pogrešio. To što ste videli, to sam ja, i pijan i trezan i ljut i ovakav, i onakav, kao i svako od nas. Je l’ to problem?
 

Rekli ste da vam je sadašnja devojka Jasmina najveća ljubav. Planirate li venčanje i decu?
- Planiramo da se smiri priča oko farme, da nastavim da se bavim muzikom, a veza kao i svaka druga gde god da ode, otići će. Kada si zaljubljen i voliš ženu naravno da planiraš decu, ako tako bude napisao život, nemam ništa protiv. Sadašnju decu obožavam, uvek sam želeo da imam decu i videćemo.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

19460_zabfirci03-foto-m-peric_f.jpg
(32.57 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 582
OS
Windows 7
Browser
Mozilla AskTbBT5 3.8.0.12
« Poslednja izmena: 02. Jul 2010, 03:29:34 od josa.c »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.86
mob
Nokia 

уздах... Smile
 Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2010, 23:15:13 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
iju...sta mu rekose ko da su mene slusali  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Željko i Milica Mitrović spremaju još tri "Farme



Drugi serijal popularnog rijalitija "Farma" završen je pre šest dana, a producenti i vlasnici Pinka Milica i Željko Mitrović već planiraju novu sezonu! Budući da je "ružičasti par" početkom godine kupio licencu za emitovanje rijalitija u Bugarskoj i Sloveniji, u pripremi su čak tri nove "Farme", koje će u sve tri države sigurno oboriti sve rejtinge gledanosti. Prema rečima dobro upućenih, glavna zvezda srpske "Farme" mogao bi da bude pevač Oliver Mandić, dok će u Bugarskoj kolo voditi transvestit Azis. Kukuruz na slovenačkom imanju sadiće kontroverzne striptizete, čija se imena čuvaju u strogoj tajnosti. "Vlasnici Pinka uveliko prave planove za novu 'Farmu', ali će tek posle odmora u avgustu precizirati detalje. Oni su preuzeli licencu za emitovanje ovog rijalitija u Bugarskoj i Sloveniji i postoji mogućnost da sve tri 'Farme' budu snimane u Srbiji, na Pinkovom seoskom imanju u Lisoviću", kaže izvor. Producenti već imaju spisak potencijalnih farmera, ali će se tačna lista učesnika znati tek sredinom avgusta. "Željko i Milica ubeđuju popularnog pevača Olivera Mandića da bude glavni učesnik treće srpske 'Farme', što on za sada odbija! Na spisku potencijalnih učesnika za VIP seljake su i Goca Božinovska, Nada Topčagić, Stevan Anđelković, Milan Dinčić Dinča i Vesna Zmijanac. Kada je reč o bugarskim takmičarima, učešće u njihovoj 'Farmi' ponuđeno je kontroverznom transvestitu Azisu, dok će boje slovenačkog serijala braniti – striptizete", navodi sagovornik "Pressa". Producenti još uvek idu na kartu seksa, koji se posle nekoliko sezona raznih rijalitija u Srbiji još nije dogodio ispred kamera. Zato je u planu da se u treći serijal dovedu čak dva ljubavna para, ali i takmičari čije je zanimanje u vezi sa seksom.

svet.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Psiholozi i TV kritičari o "Farmi": Pink je prodao dušu đavolu!



Fenomen "Farme" nastavlja se i po završetku ovog rijalitija. Bivši farmeri i dalje ratuju u medijima, a televizije emituju specijalne emisije u kojima gledaoci diskutuju o događajima sa Pinkovog seoskog imanja. Psiholozi i TV kritičari za "Press" kažu da su emiteri rijalitija prodali dušu đavolu! Duško Bogdanović, koji se godinama analizira emisije na televiziji, kaže da u ovoj rijaliti priči nema nevinih. "Nema nevinih ni među emiterima koji, jureći gledanost, rejtinge i šerove, prodaju dušu đavolu! Tu mislim i na B92, koji nikad više neće biti isti nakon sramote sa emitovanjem 'Velikog brata'. Pri tom mislim i na tzv. ozbiljnu štampu, koja diže tiraže prateći pomno sve što se dešavalo u tim emisijama. Nije nevin ni svaki od onih 3,5 miliona gledalaca, koji svakodnevno iz najrazličitijih motiva gledaju te ljigotine. Posle svega, nevini nisu ni ljudi iz RRA, koji godinama tolerišu skaradnosti u programu televizija kojima su svojevremeno vizirale frekvencije", smatra Bogdanović. Psiholog Aleksandra Janković kaže da je javnost dobila materijal kojim će se baviti do kraja godine: "I posle 'Farme' - 'Farma'! Kada stvorite odnose sa tako jakim animozitetom i kada su tu uključeni i članovi porodice, onda dobijete jedan beskrajan proces, materijal o kojem će se pričati i pisati do kraja godine! Miloš Bojanić je pravi skandal-majstor, koji, budući da uživa veliku podršku dela javnosti, kao žrtva misli da ima pravo da se sveti. Kada se pogleda dramatičnost svega što se dešavalo na 'Farmi', stvara se utisak da je u psihološkom smislu postojala instrukcija kako svi treba da se ponašaju." Sociolog Ratko Božović smatra da smo mi kao narod u svemu izgubili meru. "Ako je izgubljena mera u toku 'Farme', zašto ne bi to bilo nastavljeno i po njenom završetku. Kada se izgubi odgovornost, onda sve može. Emiteri misle da nam predstavljaju čudo neviđeno. Oni nemaju potrebu da se pitaju šta su učinili, pa se inate i sprdaju sa javnošću", kaže Božović.



svet.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Nemanja Stevanović i Milena Ćeranić: Ljubav jača od svega



U „Farmi“ su se svađali, mirili, raskidali, psovali i ljubili. Svoju intimu su podelili sa auditorijumom, što im nije baš donelo uspeh, već iskušenja i probleme. Ipak, po izlasku sa farme Nemanja Stevanović i Milena Ćeranić su pobedili u jednom - ljubavi koja je, kako ističu, jača od svega. I sada im više ništa nije bitnije od toga. Na pitanje kakav je bio njihov odnos po izlasku iz „Farme“, Nemanja i Milena za “Blic” kažu: “Izašli smo i videli šta nas je sve sačekalo, šta se pisalo, posebno o mojoj porodici i nije mi bilo prijatno, ali šta da se radi. Nakon svega, sređujemo utiske, a što se tiče ljubavi, ljubav je jača i kao da smo na početku veze. Ojačali smo, spojile su nas loše stvari”, na šta Milena dodaje “Neverovatno, ali istinito, opet smo se zaljubili!” Na komentare, da njihova ljubav neće dugo trajati posle „Farme“, ne haje. Milena: “Jače smo se spojili baš zbog tog što ljudi misle da nećemo moći da izdržimo”. Nemanja: “A i ništa se tu strašno nije desilo. Bile su samo priče, podvale, smicalice… Nije se desilo ništa zbog čega bi naša veza pukla. Jesmo se svađali, ali, uostalom, kao i svi ljudi”. Ništa više ne može da vas razdvoji? Milena: “Pa da, sada smo međusobno upoznali najlošije osobine”.Nemanja: “I šta je tu najlošije? Ljubomora i psovanje. Kao što mi je neko rekao, to ti je kao kad jednom preležiš velike boginje i sledeći put, kada dođu male, više nije strašno”. Da li je vreme za bebu? Nemanja: “Mi bismo voleli i maštamo o tome! To je nešto najlepše što mladom paru može da se desi. Ali, u pravo vreme. Mislim da sada nije pravo vreme. Trebalo bi prvo da vidimo šta će biti sa poslom. Kako će ići sa poslom, da li će biti neki hit ili da nešto drugo radimo. Nije problem, ja sam živeo i pre ‘Granda’ i pre pevanja. Želimo da stanemo na noge i da se oporavimo. Mladi smo, ne žurimo. Oboje smo ugovorom vezani za ‘Grand’. Za to mesto smo se izborili takmičenjem, Milena devet, a ja sedam meseci. Nismo ušli ničijom zaslugom, niti preko veze, osim zahvaljujući sebi i publici koja je glasala. Ako Saša Popović i ta publika koja nas je gledala kažu da mi treba da izađemo zato što smo se posvađali dva, tri, pet, deset puta za tri meseca, nije nikakav problem. U kakvim su odnosima sa Draganom posle „Farme“? Nemanja: "Ja sam svoj kontakt s njom završio još pre godinu dana. I nismo komunicirali, niti smo se družili, niti bilo šta. Ona je ušla na farmu i desilo se to što se desilo. Osvojila je treće mesto i svaka joj čast na tome. I to je to. Meni su zamerali što pljujem na devojku sa kojom sam bio u vezi, a mislim da je ona prva pljunula mene onog trenutka kada je prešla kapiju farme! Ma sve je nebitno sada kada sam izašao sa farme. Prekinuo sam tu čuvenu igru 'Farma' i sada mi je potpuno nebitno šta se dešavalo tamo".
Milena: "Poštujem njeno treće mesto, svaka čast. Volela bih kada bi svako na takav način, to je lakši način, uspeo da postigne uspeh. Ali nije bitno treće mesto, bitno je da čovek ima ljudskosti u sebi. Mnogi su komentarisali da mi nju napadamo kako je ušla kao njegova bivša devojka, što i jeste istina, i sa tom činjenicom bi narod trebalo da se pomiri. Ona je na kraju i sama rekla da je ušla kao Nemanjina bivša, a izašla kao Dragana Milošević"

svet.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Miloš Bojanić: Stupiću u štrajk glađu!



Pobednik drugog serijala rijaliti programa „Farma“ Miloš Bojanić smatra da se nad njim od izlaska sa imanja u Lisovićima sprovodi teror koji je vrhunac dostigao u emisiji „Farma - narod pita“ i zbog toga najavljuje štrajk glađu! “Ukoliko je neko spreman da omalovaži moju ličnost, nagradu, kao i sve ljude koji su glasali za mene, ja sam spreman da stupim u štrajk glađu dok taj koji mi je dao tu nagradu ne odbrani mene, moju publiku i glasače”, kaže Miloš za “Alo!” i objašnjava zašto smatra da su pozivi u emisiji namešteni. “Kažu da je 900.000 ljudi zvalo, pa kako je moguće da niko nije zvao iz Bosne, Crne Gore, Republike Srpske, Niša, nego sve okolina Šimanovaca? Pa moji Bosanci bi poginuli zbog mene, kao i ja zbog njih. Neverovatno je da su obe večeri vezu uspeli da dobiju isti ljudi. Onaj koji me je pitao za brašno, gospođa sa slepim detetom, a toliko ljudi zove. Čudno je sve to. U početku sam se malo nervirao, ali sam onda filozofski davao do znanja da nešto nije u redu. Tada sam primenio i taktiku sa ‘Farme’ i podsećao gledaoce šta su sve Firči i Maca pričali, počevši od napušavanja dece koja gledaju program, pa usta puna krvi i slično. Pošto to nisu mogli da izdrže, eliminisao sam ih, prvo onu budalu od 150 kila, a potom i dugokosog. Ugasio sam ga kao šibicu”, komentariše Bojanić, dodajući da zna da na Televiziji „Pink“ postoje štetočine. “Vrh moje prijateljske televizije ne diram! Oni su super i vrlo korektni prema meni. Mitrović je dobar čovek, ali dokazaću mu da postoje krtice koje mu donose štetu. Znam i o kome se radi, ali to ću samo Željku Mitroviću reći. Pa Maca je jednom producentu na imanju rekao: 'Je*em vas u usta', uhvatio se za onu stvar, pokazao srednji prst, okrenuo se prema meni i rekao: 'J*bo te onaj ko te je doveo.' I posle svega toga niko nije reagovao. Moja Branka je čula ove iz radioničarskog klana kada su rekli da hoće da me zapale upaljačem i opet ništa. Ali ni to im ne bi pomoglo, brzo bih se ja ugasio i opet ne bi bilo po njihovom. Branka je zvala organizatore, pila lekove za smirenje, ali niko nije hteo da reaguje. Nisam hteo da reagujem na njihove provokacije i verujte mi, nikog ne bih prvi udario. Na Nemanjin i Macin pokušaj udarca, oni bi već dobili četiri od mene. Firči kad bi krenuo, već bi tri puta bio udaren. Ma ja sam vam Brus Li, ne može na Miloša da krene neko tek tako”, kaže Bojanić, koji i dalje stoji pri tvrdnji da ga je Marinković udario glavom. “Kad me je udario u glavu, ja sam otišao na kapiju i rekao producentu šta se desilo. Čelo mi je bilo crveno, natečeno. Reditelj je rekao da će lekar brzo stići. Vratio sam se u kuću, ali umesto doktora, pojavio se producent koji me je uslovio na sastanku da ću ako dođe lekar, možda morati da izađem sa ‘Farme’ zbog mog zdravstvenog stanja. Samo zbog čelnika ‘Pinka’ sve sam prećutao i ostao na imanju, i eto, izašao kao pobednik”, objašnjava Bojanić, kome nisu jasni Firčijevi navodi da je dobio pretnje. “Vidim da u tekstu stoji 'Miloševi Krajišnici', ja sam iz Semberije, to sam hiljadu puta rekao, kao i da mi je Srbija majka. Pitam se što meni niko nije pretio kad se završio ovaj šou nego baš njemu?! U jednim novinama priča da se ne plaši nikoga, pa onda vama da intervju u kome kaže da se plaši, pa se ne plaši, ni sam ne zna više. Uhvatio se za mene i kad sam rekao da ću njegovoj bivšoj ženi i deci da kupim poklon. Pa šta je tu loše? Zvaću Marinu da popijemo kafu i da se slikamo za medije da zaista vidite da ne mislim ništa loše”, zaključio je folk pevač i na navode da će ga Aca Lukas tužiti zbog izjave da ga je video kako se drogira, odgovorio: “Pa sam Aca Lukas je pričao u medijima da se drogirao. U čemu je sad razlika? Neka on na sudu dokaže da se nije drogirao. Lično sam ga ja u Parizu video. Kad sam ušao u toalet, on je na brzinu počeo da trlja nos. On mene mrzi, a i boli ga istina”.



svet.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Firči: Niko me neće oterati iz Srbije!



Bubnjar Ivan Fece Firči dobio je niz pretećih poruka, prijatelj mu je brutalno prebijen u Novom Sadu, ali on tvrdi da neće otići iz zemlje “Ne plašim se ničega i niko me neće oterati iz Srbije!”, rekao je Firči za “Kurir”, nakon što je dobio pregršt pretećih poruka otkako je izašao sa Farme.
Bivši bubnjar EKV preživljava pravi pakao, a jedan njegov prijatelj je i brutalno prebijen u Novom Sadu.
“Mislim da sam zasad bezbedan i neću tražiti zaštitu policije. Ne želim da od ovako ozbiljne priče pravim cirkus. Ono što se dogodilo mom prijatelju je strašno i nek je na čast onome kome je cilj da na takav način drugima nanosi zlo! Ne znam ko je to uradio niti želim da aludiram na nekoga. Neka policija pronađe pravog krivca!”, naglašava Ivan Fece, čvrst u svojoj nameri da ne mrda iz zemlje i da ga nijedna pretnja neće pokolebati u toj odluci. “Zasad ostajem tu gde jesam i ne idem nigde iz Srbije! Nisam razmišljao o odmoru, niti o nekim poslovima u Americi. Žao mi je samo što nisam isključio telefon, pa da niko ne može da me dobije”, kazao je Firči.

svet.rs
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Jadan Fricko, bas mi ga zao  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:00:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.