Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: racunar se gasi kad ucitava video sa you tuba ili bilo kog drugog sajta  (Pročitano 6819 puta)
08. Jun 2010, 22:28:15
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
a evo i temp  mozda je i to problem   mada se i opera gasi non stop   izludeh pomagajte na you tube nemoze da izdrzi 5 min a da se ne restartuje komp

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fanspeed123.jpg
(63.6 KB, 474x610)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
ja mislim da si ti skinuo neki program sa filehipo.com i navuko virus  Smile

salu na stranu, jel ti se komp restartuje samo kad koristis Operu kao browser i preko nje gledas klipove na YT?

probaj YT preko nekog drugog browsera pa javi dal se i tad restartuje  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Jel se gasi ili se restartuje? Da li se na trenutak pojavi BSOD (plavi ekran)? Otvori kuciste i pogledaj kuler na procesoru, meni to lici na pregrajavanje procesora.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
restartuje se ..i ne pojavljuje se ni u jednom trenutku BSOD .sad cu bas da ga otvorim da vidim doduse ona druga strana mi je stalno otvorena bas radi toga sto i meni ovo smrdi na pregrejavanje   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
svi cooleri rade ..a kad se restartuje izbacuje mi ovo
i sad sam ostavio i drugu stranicu kucista otvorenu i sa 53c  je spustio na 49c..mada kad bi otisao na you tube ja mislim da bi to znatno skocilo istog momenta   zaboravih da napomenem da mi se to isto desava i sa drugim browswerima   ne samo na operi 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

eror123.jpg
(103.53 KB, 610x673)
« Poslednja izmena: 08. Jun 2010, 23:17:53 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Aj uradi ovako:

Desni klik na My computer > Properties > tab Advanced > Startup and recvery klikni na Settings > iskljuci Automatically restart i ako ti se ponovo desi restart trebalo bi da se pojavi opis greske.

A jel se to tebi samo desava kad si na youtube-u ili kad aktviras neke malo zahtevnije programe? Po prvom broju greske BCCode: 24 to je problem sa NTFS-om, ali me buni sto se to desava samo kad pokrenes klip na yt. Flash plejer zna da optereti procesor, pogotovo malo starije procesore, pa sam zbog toga posumnjao na njegovo pregrejavanje. A jesi pogledao da li je cist hladnjak izmedju kulera i procesora?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Accipere quam facere praestat iniuriam

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20078
Zastava London - United Kingdom
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Meni ovo liči na memoriju...
Da nisi mijenjao što u vezi nje u skorije vrijeme?
IP sačuvana
social share
Scientia est potentia
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
e ovako..pustio sam neku radio stanicu preko kompa  i naravno desio se restart ali sam iskljucio automatsko restartovanje kao sto ste i rekli i evo  sad pise drugacije ..vidim ja da cu morati da obaram sistem po 435 put  Smile
e i zaboravih da odgovorim  nista nisam cackao oko memorije i sve je cisto unutra  redovno ja to izduvavam

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

novi eror12.jpg
(90.36 KB, 538x620)
« Poslednja izmena: 09. Jun 2010, 20:12:49 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Pazi ovako, poslusaj savet bobo 75, pa testiraj memoriju, pre nego sto resis da uradis reinstaliciju, proveri i hard da nema nekih gresaka. A koji win imas? Drajvere koje instaliras da li su to od proizvodjaca komponenti ili si ti skidao sa nekog sajta?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
koj savet od boboa  nevidim savet !....koristim xp profesional corp service pack 3 official edition (tako pise) Smile a sto se tice drajvera nemam orginal cd pa sam skidao zadnji put kad sam pravio reinstalaciju to je bilo pre jedno 3 meseca..i ajd daj neki sajt koj pokazuje sve komponente  pa  da ih postavim ovde.jer nije mi problem reinstalirati ali ako cu to vec morati da radim onda bi bilo dobro da skinem prave drajvere naravno uz vasu konstutaciju.i kako to da proverim hard i memoriju !!!! 



aha mislio si da proverim memoriju  ..ne citam jbg.. kako to da odradim
« Poslednja izmena: 09. Jun 2010, 20:57:42 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.