Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najpopularnija laž je: Nije bilo dometa!  (Pročitano 6138 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ja sam imala dobar sistem za to...Doduse ne sa likovima sa kojima sam bila u vezi jer nikad nisu bili smaraci, vec za one nepozeljne sto se tako dokopaju vaseg broja pa vas vecito zivkaju, a vi pozelenite kad im vidite broj na displeju  Smile Odbacim poziv, iskljucim mob i bacim ga negde u ugao da ga ne gledam  Smile
Ili još bolje-našteluj da se javi sekretarica na neki opičen način i glas da bude dubok i usporen kao da priča demon pa vidi dal' tje te zivka više  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1141
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Sony xperia miro
moja najcesca nisam te cuo  Smile
obicno kada mi neko kaze nesto da uradim vadim se na to  Smile kada ne uradim
IP sačuvana
social share
Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
LG Google Nexus 5
aha

ovo 1 i 19 samo nek proba da kaze ... narocito ovo naravno...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Najčešće ženske laži rezervirane za muške uši

Ah, žene! Tako misteriozne i tajanstvene... Nije da namjerno žele zbuniti muški rod, jednostavno su takve i ma koliko se trudile biti iskrene, vjerne i pažljive, tu i tamo iz njihovih usta izlaze laži.
O da, i žene su sklone lažima, pogotovo kada su veze i seks u pitanju, prenosi thefrisky.com. A evo nekih najuobičajenijih, od kojih muškarci mogu nešto i naučiti:

Spavala sam s (x) muškaraca
Možda je brojka manja od one stvarne ili je možda veća. Možda se ne može točno sjetiti s koliko je muškaraca spavala prije vas, a možda je njezina brojka veća od vaše pa ima grižnju savjesti... Koji god razlog da je u pitanju, mnoge žene lažu o broju muškaraca s kojima su se seksale.

Seks je bio odličan
Nekim je ženama teško iskreno govoriti o tome kakav im je seks s partnerom, pa će češće lagati i reći da je bilo odlično nego priznati da nisu baš bile raspoložene, a pristale su na seks, ili da je seks jednostavno loš. Umjesto da živite u lažnom uvjerenju, promatrajte njezin govor tijela.

Imam (x) kilograma
Žene ne lažu o svojoj kilaži zbog muškaraca. One to rade isključivo zbog sebe. Možda žele imati više ili manje kilograma... pa lažu kako bi se s tim lakše nosile. Veza između žena i kilograma je vrlo čudna i bolje je da se muškarci u nju opće ne petljaju.

Gotova sam za minutu
Žena nikada ne može procijeniti koliko joj vremena treba da se depilira, počupa obrve, ispegla kosu, odjene savršenu kombinaciju u kojoj će se osjećati dobro, nanese tekući puder, maskaru..., ali to zna trajati prilično dugo, a ona će reći da je gotova za minutu. Ženske minute traju dugo, jedino što vam preostaje je – čekati!

Ne znam
U većini slučajeva kada žena kaže 'ne znam' ona laže. Što god da je u pitanju ona zna, samo vam još nije spremna reći o čemu se radi ili možda uopće ne želi reći.

Odlično si ovo spremio
Ne kažemo da muškarci ne znaju kuhati, ali takvi su rijetki i zato će žena kada joj dragi servira neko jelo oko kojeg se poprilično potrudio reći da je bilo odlično, iako možda i nije.

Dobro sam
Ovo je najuobičajenija ženska laž izgovorena muškarcu. Žene su emotivna bića, često se uzrujaju oko bilo čega. Možda je u pitanju PMS ili je njezin Ovan u njegovoj Veneri. Sve u svemu, kada žena kaže da je dobro, na muškarcu je da procijeni hoće li zakoračiti u to njezino mentalno područje ili će se držati podalje.


Izvor: NetPortal

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Žene lažu o grudima, a muškarci o novcu

Kada su u pitanju laži i muljanje, to rade i muškarci i žene. Jedina razlika je u tome što to ne čine iz istih razloga, na isti način i ne lažu o istim stvarima. Jeste li spremni čuti istinu?
Svaka žena koja ima iskustva s online datingom može potvrditi kako je nekom muškarcu s kojim je stupila u kontakt u profilu pisalo da je viši nego što zaista je, u što se uvjerila kada su se sreli.

Isto tako svaki muškarac može reći da je žena koju je upoznao preko neke mreže za druženje i upoznavanje u stvarnosti bila starija nego na fotografijama koje je stavila na svoj profil.

Mnoga su istraživanja pokazala da i žene i muškarci lažu, razlika je u tome što to ne rade iz istih razloga, na isti način i ne lažu o istim stvarima.

"Korisnica jedne mreže za povezivanje ima 47 godina, izgleda kao da ima 40, a na profilu joj piše da ima 35 godina", rekao je doktor, psihoterapeut i savjetnik Jonathan Alpert, koji ima trećinu klijenata koji su korisnici online dating servisa.

"Muškarci lažu o visini i o financijskoj situaciji, znaju lagati da su bankari, a nisu. Ne znam može li to ikome pomoći", dodaje Alpert.

Zašto lažu?
Muškarci lažu kako bi ostavili bolji dojam o karijeri i zaradi. Žene lažu da ostave bolji dojam po pitanju socijalnog statusa, tvrdi Dennis Reina, autor knjige Trust & Betrayal in the Workplace.

Kako lažu?
Kada lažu, muškarci to rade na očit način, napadno. Žene okolišaju, tvrdi dr. Craig Fabrikant, psiholog na Sveučilištu Hackensack u New Jerseyju. Kaže i da dok lažu, muškarci gledaju u oči, za razliku od žena koje obore pogled.

O čemu lažu?
Bella DePaulo, profesorica psihologije na Sveučilištu Santa Barbara, proučava "laganje" dugo vremena. Laži se, tvrdi ona, mogu podijeliti u dvije kategorije: sebična laž, kada netko laže sebi u prilog kako bi ostavio bolji dojam, ili kako bi izbjegao neku neugodnost, te nesebična laž, kada netko laže da nekoga ne bi povrijedio.

Muškarci i žene jednako lažu u objema kategorijama, osim u slučaju kada žena laže ženi, onda se nesebične laži udvostruče.

"Dok su muškarci spremni izgovoriti svašta kako bi privukli žensku pažnju, žena će reći da je prirodna plavuša, a nije, dok će žene koje nemaju velike grudi nositi push-up ili umetke kako bi to prikrile", kaže Fabrikant.

A Mark Frank, profesor komunikacija, tvrdi da su takve laži u društvu ponekad prijeko potrebne i poručuje – žene nemojte baciti svoje push-up grudnjake!

Izvor: NetPortal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
Citat
Sve u svemu, kada žena kaže da je dobro, na muškarcu je da procijeni hoće li zakoračiti u to njezino mentalno područje ili će se držati podalje.

Njeno mentalno podrucje = minsko polje  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
A ona univerzalna laz: "Kasnio mi je prevoz"  Smile Prokleti Kumodraz i 33-ojka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
U putu sam, samo što nisam stigla..  Smile
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Apple 5
B@mbin@
A jos kad mu kazes bolji si od cele ulice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
1. Nije bilo dometa na mobilnom telefonu.
12. Uradiću to sutra.
5. Drago mi je što te vidim.
20. Server nam je pao.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Bila sam na treningu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.