Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:35:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nož zagorčao slavlje  (Pročitano 7296 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
мени је та констатација страшна...одмах се може извести закључак да они који нису одгајани у православном духу постају насилници Smile
Хајд овако... Шанса да неко дјете (14,15,16 година) које је васпитано у хришћанском духу погине од флаше или ножа је 0,5%... шанса да од флаше или ножа погине неко коме родитељи нису демонстрирали праве вриједности је бар 20%...
Znas ti ko je Ned Flenders?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
zaista strasno.i oni i on su zaista opiceni u glavu,kao sto se vidi,ali,on(prodavac) je bas prso.
mislim,najpre zato sto ja nikada ne bih ni smeo sam da krenem na trojcu navijaca,drugo zato sto cak i da mu nije platio...sta ga znam...sat od zlata,to nije razlog da se neko zamalo ubije.
mislim,ovo je zaista strasno.
Наравоученије: бјежи од кавге што даље можеш, или изигравај нешто па добиј флашу по глави и нож у срце.
upravo tako.
kad bi se svi toga pridrzavali,i kada bi svi shvatili ono sto se ranije,nekada davno mnogo vise znalo-da kavga donosi samo zlo-svet bi bio mnogo bolje mesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Citat
njega je posle kraće svađe oko 3.15 časova
Smile Tinejdzer u tim satima na ulici...Mislim da porodica snosi deo krivice,zao mi je klinca sto mu se to desilo...Ja nemam 50.godina pa da sad kenjam kako je to bilo kad sam ja imao toliko godina ali je ipak postojalo neko pravilo i ne samo kod mene vec i kod mojih ortaka,znalo se da do 01.h moram biti kuci i tu nema vise price i pored toga sto zivim u daleko manjoj sredini nego sto je BG.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.5
мени је та констатација страшна...одмах се може извести закључак да они који нису одгајани у православном духу постају насилници Smile


Хајд овако... Шанса да неко дјете (14,15,16 година) које је васпитано у хришћанском духу погине од флаше или ножа је 0,5%... шанса да од флаше или ножа погине неко коме родитељи нису демонстрирали праве вриједности је бар 20%...

а шта су праве вредности?
православље?           
 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson k310i
Реци ти мени које су то вредности??
Које то одлике треба да испуњавају супружници један према другом и према детету
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Три фактора утичу на формирање нечије личности
1.Породица као ступ неког друштва.А сви знамо нашта нам личе породице
2.Друштво са којим се та особа дружи
3.Друђтвени систем у којем живи

Овде код нас је све отишло у аут тако да је све то криво за то што се дешава...
Prvi faktor, porodica - jeste najbitniji, ali ne kao stub društva (jer je to sociološko određenje), nego kao najranije okruženje osobe i učenje od roditelja (po modelu), što je psihološko određenje.

Drugi nabrojani faktor dobija na značaju tek u periodu puberteta. Međutim, najvažnije je ono što je detetu pre toga usađeno u glavu.

Treći faktor ne mora da ima (najčešće i nema) nikakve veze sa formiranjem ličnosti.

Plus, zaboravio si da pomeneš druge bitne faktore, kao što je genetika, hereditarnost, itd.

Komentar o pravoslavlju zadržaću za sebe.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2010, 16:31:21 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson k310i
Неморате ви да коментаришете православље већ породицу...
Дајте ми пример какава по вама то подоцица треба да буде...Пошто није правослвана реците каква то треба да буде...Ја сам изнео своје мишљење и очекујем да то урадите и ви а не само да говорите како моје мишљење није добро... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
U pravu si. Uostalom, ne kažem da je sve što si u tom postu napisao netačno, samo ispravljam neke stvari koje niko drugi nije ispravio, a vidim da se ovde tretiraju prilično ozbiljno.

Kakva porodica treba da bude? Zvuči suviše jednostavno, ali treba da je normalna i puna ljubavi. To će svako protumačiti na svoj način; i treba.

Propagirati pravoslavlje kao jedini adekvatan milje vaspitanja dece je pogrešno iz mnogo razloga: dogmatski je, isključivo i diskriminišuće. Obzirom da su ideali koje pravoslavlje (ili bilo koja druga religija) propagiraju - baš samo to - ideali, mislim da nama smrtnicima ne ostaje ništa drugo do da nađemo neke realnije ciljeve kojima treba težiti, a koje će nam doneti korist u ovom, zemaljskom životu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
SonyEricsson k310i
Ja sam i naveo definiciju po sociologiji sta utice na licnost.Slazem se da tu ima jos puno drugih faktora..
Ako smo se skoro svi slozili oko toga da je porodica jedna od najbitnih na njoj bi se i zadrzao.
Vecina roditelja gresi u samom startu jed nisu ni svesna da vaspitanje deteta pocinje jos u majcinom stomaku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
А шта је то васпитање у тзв. православном духу?

Васпитавај неког по верским начелима и створићеш нешто што се сободним речником може описати као дебил.

Што се саме вести тиче, продавац је стварно луд човек, ако је због рачуна излетео на улицу и лика пробо ножем.

Што се младих навијача тиче, нека им буде за наук. Звучи сурово, али курчио си се без потребе, изигравао мангупа, а зна се како се може лоше проћи с тим ставом. Додуше вероватно нису очекивали да им опасност прети од продавца на трафици, али ето сваког дана научиш нешто ново. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:35:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.