Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li biste dobrovoljno dali krv?
Ne
7.8%  (10)
Da, vec sam davao/la i uradicu to ponovo
45.7%  (59)
Imam nameru da dam u najskorije vreme
21.7%  (28)
Rado, ali frka mi je od igle
24.8%  (32)
Ukupno glasova: 129
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasih 5 minuta... neciji ceo zivot!  (Pročitano 38871 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.2
Ae se skupimo mi sa bureka i napravimo akciju dobrovoljnog davanja? Onda bih sigurno smeo  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone 3Gs
sutra idem prvi put da dam krv.. malo mi je frka, ali valjda cu preziveti.. Smile.. eto.. uteha je da cinim dobro delo (a i oslobodjen sam skole naredna dva dana.. Smiley ).. 
« Poslednja izmena: 13. Okt 2008, 22:50:58 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.1
mob
Nokia Neka stara nokia
ja jos uvek ne mogu,al sam rekao,cim budem mogao,odmah idem da dajem krv,i to cu raditi vise puta...
tj sto cesce budem mogao...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
dati krv - to je jako humano
spasava se nečiji život
ja sam kao student 2 ili 3 puta dala krv
kad san se udala izrađala sam decu, pa nije bilo moguće da dam krv, tj trudnicama i dojiljama ne uzimaju krv
e kad još malo porastu deca prijaviću se ponovo
IP sačuvana
social share
uzmi sve što ti život pruža
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


mine is the vengeance says the lord - Eric Cartman

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 135
Zastava New Karlovci
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia n2310
Hajde na ovoj temi da se postuju datumi i lokacije akcija dobrovoljnog davanja krvi bar vecih gradova.. Lepo bi bilo da se neko angazuje po tom pitanju. Pre par godina dao sam krv prvi put i jedini. Posle toga zeleo sam da budem redovan ali nikada ne znam kada i gde su akcije. Kada sam dao krv rekli su da ce mi poslati na kucnu adresu knjizicu i blagovremeno me obavestavati na kucnu adresu ili mail li smsom kada su akcije ali nista. Dobio sam samo znackicu koju i dan danas nosim na vijetnamki. U rodnom selu obavestenja pise komunjara, profesor u penziji rukom u 2 primerka koja se odmah posle isticanja na javna mesta pokidaju Smile Smile Smile
Organizacija zavoda je pateticna.. U te 2 godine mogao sam donirati 4l krvi najmanje... Mozda sam i ja samo lenj pa necu da se potrudim da saznam i odem...
IP sačuvana
social share
to live is to die
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
 Smile Dao sam krv 13 puta, i tu nije kraj.Znajuci kakvo humano delo cinim dao sam je uvek kad god sam mogao i cinicu to i ubuduce.Pomalo mi smeta odnos drzave prema takvim ljudima (mislim na dobrovoljne davaoce) kada treba da ostvare neka prava.I mnogi ovde priznaju da bas nemaju hrabrosti da daju krv,sto im i netreba zameriti,ja sam je dosad dao skoro 5 litara i ponosan sam na to.Nase zdravstvo treba dobro da se zamisli o buducim koracima kada je dobrovoljno davanje krvi u pitanju.Ovom prilikom bih samo pohvalio Niski Zavod za transfuziju koji sa davaocima krvi iz Vlasotinca i okoline ima odlicnu saradnju vec duzi niz godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.