Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Glasanje
Pitanje: Kako vam se čini?
Odlično
56.7%  (51)
Dobro
25.6%  (23)
Loše
17.8%  (16)
Ukupno glasova: 90
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Puštena nova verzija ConQUIZtadora!  (Pročitano 35713 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam retko mod na chatu, ali x puta se desilo da na upozorenje da neke stvari nisu za chat dobijem odgovor: "Bas me briga"

Ja razumem da su neki ljudi operisani od blama, da su egzibicionisti, da neki vole da voajerisu i zaviruju u tudje zivote, da neke mrzi da predju na privatni chat, ali ne razumem to nepostovanje  sopstvene privatnosti.

Jednom sam cak naletela na to da neko ostavlja svoj broj telefona... Smile

A pre ili kasnije dodje do toga da nas neko moli da mu obrisemo postove, slike, podatke jer je upao u ovakvu ili onakvu nevolju jer je nabasao na nekog ludaka ili je neko od clanova njegove porodice ili prijatelja saznao za neki flert ili nesto slicno sto moze da utice na taj famozni ugled neke osobe.

Internet je dostupan svima, cak i onima zlonamernima. Mi imamo iskustva sa tim i pokusavamo da zastitimo vasu privatnost. I zato nije u redu da nam odmazete u tome tako sto cete da se inatite i kontrirate.

Znaci, kada pogledate na problem na taj nacin, shvaticete zasto su ti zli modovi tako okrutni i brane vam da raspravljate o privatnim stvarima na javnom chatu.

A i neke stvari nije lepo gledati... jer ako neko muva nekoga na javnom, pa popije korpu (a to cesto radite)... reakcije drugih mogu da budu nepovoljne po osobu i onda cemo mi opet biti krivi jer vas jadne i utucene nismo zastitili...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.78
Operatoru Tratincico,hvala na ovako iscrpnom objasnjenju. Smiley


Iz nekog razloga nije se snimilo..
Evo, sada sam skinuo, trebalo bi ti proraditi...


Hvala. Smiley


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Cenim (tj. cenio sam) Lightsoft-a, ali ne kapiram zasto sam upravo dobio ban i to na 1 ceo dan, 24 sata, samo zato sto sam podrzavao nekog lika koji je ucestvovao u raspravi sa njim.
Samo sam napisao "mitsko bice the legend" jer mi se svidjao njegov stav, neka glupost u vezi flooda, kada pise neko nakon 20 minuta opet je flood. Nebitno (to je posebna tema).  Iznerviran zbog toga sto ga je lik (Mitsko bice) ispravljao u vezi gramatickih gresaka (nebitno je moje misljenje ko je koga nadmasio intelektualno), Lightsoft je banovao njega, mene, kao i coveka iznad, vidi se na slici, Crepawan. I neki cetvrti covek je bio banovan ali za to nisam siguran zbog cega.
Ne izlazem ovde odbranu za druge ljude, nisam niciji advokat, samo u svoje ime kazem da je ban 24h previse dugacak, mada nisam zasluzio ni minut. Nikakvo pravilo nisam prekrsio. Nisam vredjao moderatora. Pohvalio sam jednog od igraca i to je sve.
AKO treba - neka SF ili neko skrene paznju doticnom moderatoru da ne banuje ako mu necije razmisljanje ne odgovara, neka ne bude toliko rigorozan... ili skrenite paznju meni, mozda ja gresim.   Smile

http://img2.imagetitan.com/img.php?image=33_light.jpg
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 04:25:40 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Drago mi je da si se potrudio da prijavis.

Citat
samo zato sto sam podrzavao nekog lika koji je ucestvovao u raspravi sa njim.
Bas zato sti si podrzavao nekoga. MJedno od zaduzenja koje imam je i mir na chat-u. Tvojom podrskom se jednostavno daje podstrek za jos necije reakcije, koje bi mogle poremetiti normalan tok na chat-u.

Citat
Iznerviran zbog toga sto ga je lik (Mitsko bice) ispravljao u vezi gramatickih gresaka (nebitno je moje misljenje ko je koga nadmasio intelektualno)
Kao prvo ne nerviram se. To sebi ne mogu dozvoliti. Samo donosenje takvog zakljucka, i na osnovu cega, dovoljno kazuje sta sebi dajete za pravo. A ispravljanje gramatickih gresaka ... daj molim te. Zar niko ne pogresi u kucanju ? I pored njegove primedbe na ban ( a razgovor o banu je strogo zabranjen ) ... nemajuci sta drugo da kaze potegao je i to ?

Citat
Lightsoft je banovao njega, mene, kao i coveka iznad, vidi se na slici, Crepawan
DaX Pancevo, na tvom screenu se ne vidi. Iznad imas jos podrske. A sto se Crepawan-a tice, nekoliko puta tokom veceri je izjavljivao "ovo je flood" ... a nije bio. A onda je sebi dao za pravo da se i on "uhvati" oko gramatike, pored vec recenog oko greske u kucanju ... samo zbog jednog znaka interpunkcije. I time je hteo da pokaze sta ? Umanji vrednost onoga sto kazem, omalovazavajuci licnost ili znanje ... i na taj nacin davajuci podstrek za novu raspravu ? A MItsko Bice je banovan na njegov zahtev. Ni zbog cega drugog.

Jer ako vi smatrate da vam je dozvoljeno da na chatu radite sta zelite, varate se. Nije. Chat nije mesto za davanje podrske, niti za razne rasprave, ... i za jos dosta stvari koje stoje u pravilniku.

Na dalje nemam potrebe sta pisati, jer ostatak se svodi na vec navedeno. A ujedno i nadlezni ako smatraju za shodno, odgovorice.

Sem toga, kako ne bi bio samo deo razgovora, predstavljen onako kako vama odgovara ... evo celog razgovora.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Graphic3.jpg
(113.4 KB, 481x800)
Graphic4.jpg
(106.48 KB, 487x800)
Graphic5.jpg
(104.25 KB, 490x800)
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 05:07:34 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Ocekivao sam odgovor nadleznih, ali ok, neka si i ti pojasnio.
Zato sto sam podrzavao nekoga, da ne bi doslo do toga i toga, meni dajes ban 24h?
Mislim da je prestrogo to, opet kazem.

I da, na osnovu tvojih slika vidi se da nisam imao sta da krijem, jednostavno nisam mogao vise da skrolujem gore do moje prethodne recenice (nemam tu privilegiju kao neki), a i rekao sam da sam podrzavao njega.
Razlog sto nisam odmah slikao jeste sto nisam ni znao na koliko sam banovan, pomislio sam mozda oko 5 minuta. Odigrao sam jednu igru, u medjuvremenu shvatio da sam banovan do 3. februara... i veoma mi je glupo da igram i cutim, da ne mogu ni 2 reci da progovorim. Zato sam se kako kazes "potrudio" da prijavim, tj. da se zalim (pravo da ti kazem mene ne interesuje da li ti je drago).
Glupo je sto mi je uskraceno to pravo na konverzaciju 24h, zato sto sam ugrozio buducnost chata u 4 ujutru. Zivahni ljudi u to vreme, ne spava se nikome, evo ima nas 500. Ups, 5, pardon. Smiley
Salu na stranu, mogao si malo bolje da mi objasnis da ne smem da podrzavam bilo koga.
Nisam ga mnogo ni podrzavao, niti sam imao nameru da nastavljam, malo vise volim da igram, ali ne u mrtvoj tisini...
I samo da se ogradim, ne znam sta je bilo pre, ne znam zasto ste poceli vas dvoje da polemisete, nisam upucen, u prolazu sam rekao sta sam imao na ono sto sam video.
Ban za ovo, toliki... i (verovatno istog trajanja) ban za nekoga ko je moderatora ispravio za rec "ne bi(h)", mislim stvarno... Postali ste jos rigorozniji. Vama se ne treba ni za sta obracati, samo za pomoc. Nema ispravljanja.
Ne svidja mi se to. Nije ni malo demokratski.
I da, izvini sto sam pomislio da si se iznervirao zbog toga sto te je taj lik ispravljao.
Nisi se ti iznervirao uopste, kako kazes, samo radis svoj posao... a da li je ispravno odlucice nadlezni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ok, razumem te ali razumi i ti ono sto sam napisao. Skinucu ban.  Smile Dovoljno je i ovoliko. Jedino se nadam da na dalje nece dolaziti do kojekakvih nesuglasica.

I ostavi se demokratije.  Smile

Uzivaj u igri, ziv i zdrav bio.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2010, 05:54:18 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Razumem, banovao si sve zive, ja sam kolateralna steta Smiley
Hvala za cvece  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
I s nase strane mora neko da izgine.  Smile

Da, na zalost, igrom slucaja si usao u "masinu".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Wildfire S
Lepo smo se ispricali na chatu Smiley i ne trazim vise reakciju nadleznih.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


al sam COOL

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 872
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Mitsubishi 111
meni jedino nije jasno to sto se ti lighte nastavljas sa njima ja bih to presekao u korenu al ok toja odluka tvoja stvar
IP sačuvana
social share
cappi de tutti cappi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.